reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
ja nie mam przeczucia, moj M sie smieje ze blizniaki sa bo mam brzuch wiekszy niz poprzednio hehe, ale ja chyba wolalabym chlopca, no nie wiem , M chce dziewczynke. A co bedzie to sie okaze ok 20 tyg :))
 
to mój pierwszy człowieczek i kompletnie nie mam pojęcia, czy kobitka czy mężczyzna :) Jakieś mam przeczucie na chłopca, tzn miałam bo ostatnio znów myślę, że pewnie dziewczynka. Mi to kompletnie obojętne. Mąż chyba chciałby pierwszego synka, ale jak wiadomo to córunie są tatusia....
Fakt, że już chciałabym wiedzieć.... a robiłyście ten test z sodą? pewnie to jak wróżenie ze szklanej kuli ale ciekawa jestem czy którejś się pieni?
 
a jak to było z ta sodą??

ja zawsze czułąm ze bede miec 2 chłopaków, zobaczymy czy sie sprawdzi, przeczucia mam mieszane ale to pewnie dlatego ze teoretycznie powinna byc dziewczynka i to jakoś zakłóca moje przeczucie co do płci hehhe
 
a z sodą to właśnie na forum wyczytałam, że bierze się do jakiegoś pojemniczka sodę i siusia troszkę, jak się pieni to podobno chłopiec, ja nie to dziewczynka :) a to taki wróżenie z fusów, bo dziewczyny pisały, że różnie się to sprawdza...ale zabawa jest. Możemy sobie porównać po USG. Ja mam w domu sodę to siknę :) hiihi
 
Ja mam przeczucie, że to bedzie druga kobietka:-) zawsze marzyly mi się dwie córcie.. Mam nadzieje, że się spełni:-) Zreszta teoretycznie nie mam szans na chlopca, bo zaszlam w ciaze jakos zaraz po @.. A jestem pewna, że nie mialam wtedy owulki - dam sobie reke obciac.. :-D Zreszta co się dziwic tej niespodziewajki tez nie powinno byc heheh;-)
W pierwszej ciazy tez wiedzialam, że to córa - jak tylko zobaczylam II na tescie wiedzialam, że to ona.. Ahh ta babskie przeczucie..

Najsmieszniejsze bedzie jak sie jednak okaże, że to chlopak.. Bo ciuchy same na dziewczynke mam.. wiec maly bedzie smiesznie wygladal:-D;-)
 
hmm to muszę się zaopatrzyć w sodę a potem będziemy liczyć sprawdzalność;-) Ja jakoś nie mam przeczuć, w pierwszej ciąży byłam pewna że będzie chłopak, a teraz wydaje mi się bardziej na dziewczynkę ale to tylko takie słabe przeczucie;-)
 
reklama
Do góry