reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kochana wiem co przeżywasz moja od listopada chodzi do przedszkola i cały czas rano są łzy i płacze:((
ja bym jej nie odbierała wcześniej bo potem z drugim maluszkiem będzie mi ciężko, przedszkole jest kawałek od nas ale dojazd tylko samochodem( nie mam prawka) lub piechotką a przechodzić trzeba środkiem ulicy bez pasów:((
ale wszystko w domu bym zrobiła to też bym miała dla niej całe popołudnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie z nas, w szczególności za dziewczyny, które mają jakieś niepokojące objawy. Oby wszystkie nasze fasolki były silne i zdrowe, musimy w to wierzyć :*
 
Dziś po raz kolejny dzwoniłam do kliniki aby umówić sie na usg do mojej ginki i załamałam ręce NIE MA MIEJSC nie wiem co robić, na pewno nie pujde do innego ginekologa bo musiałabym dodatkowo zapłacic od 70e w zwyż za jedna wizyte a tyle już kasy władowałam w tę klinike i zawiedli mnie.Jestem strasznie zła. Nie wiem kiedy przez zwykłe ubezpieczenie zrobią mi usg ale podejrzewam że około 12 tc. Postaram się to jakoś przyspieszyć ze względu na możliwość ciąży pozamacicznej. Poczekam do jutra co mi powie położna i jak sie okaże że faktycznie będę musiała długo czekać to pojadę na pogotowie ginekologiczne i coś wymyśle.
 
Martinek ok dzięki ;) myslalam ze krwiaki jkos moze sygnalizuja o swoim istnieniu
Bella ja tez pracuje raca biurowa tez 8h przed kompem, wiec fizycznie nie obciazajaca. Ja chyba bede pracowac jak najdluzej bede mogla, czas tez predzej leci i nie mysli sie ze moze cos jest nie tak ;)
 
Gocha ja też mam późno badanie bo pierwsze spotkanie z gin. mam dopiero 14 czerwca a więc w 8 tyg. dopiero:( u mnie jedna wizyta to koszt 180 zl,
też chciałabym sprawdzić czy wszystko jest ok. (bo brak mam typowych ciążowych objawów tyle że bolą mnie piersi i nie mam okresu)
ale nie wiem czy 5 tydzień to nie za wcześnie ...
a Ty byłaś już na jakiejś wizycie? (jeśli pisałaś już to przepraszam za pytanie ale trochę mi się jeszcze wszystkie dziewczyny mylą:))
Dotka mnie bardziej dobija podejście mojej szefowej,poprzednią ciążę całą leżałam więc teraz chciałabym pracować też ze względu, żeby tyle nie myśleć:-)
 
Ostatnia edycja:
Bella ja tez na pierwsza wizyte w na poczatku 8 tyg ide wiec spokojnie i tez specjalnie objawow nie mam podobnie jak Ty wiec nie przejmuj sie nie jestes sama

Basiu jejku tak mi przykro ze sie nie udalo ocalic Waszego cudu :( brak slow
 
reklama
Basiu Bardzo mi przykro. Życzę Ci byś jak najszybciej doczekała się swojej fasolki. Nie załamuj się.

Dotka, Bella: Moja bratowa przez całą ciążę nie miała ani jednego objawu poza zatrzymaniem okresu. Wszystko o czym się pisze było jej zupełnie obce. Czuła się świetnie cały czas, pracowała do 8 m-ca.
 
Do góry