reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej dziewczyny :) Dopijam kawkę i lecę po wyniki, a potem mała przekąska w domu i pojadę do lekarza. Nie mogę się doczekać :)
 
reklama
Marzenix to daj znać jaka betka, pierwszy raz robisz jej poziom?
Kropka zamierzasz powstarzac bede po 48 albo 72 h zeby sprawdic czy przyrasta ladnie?
Titi a Ty jakie badania robilas?

mnie dzis podbrzusze ciagnie hmmm mam nadzieje ze wszystko ok
 
Ostatnia edycja:
Czarni nie martw się mi po strasznych bvojach udało się do jakiegokolwiek umówić.. Wszyscy terminy na lipiec, sierpien i to prywatnie:no:

Marzenix może to ta pogoda tak na Ciebie działa.. Głowa do góry:-)

Dotka mnie tez tak cały czas ciągnie, więc to chyba nic złego..
 
Dotka85, wydaje mi się, że takie lekkie bóle są nie groźne, jakoś musi się wszystko rozciągnąć:) Ważne, że to nie są typowe skurcze.
Marzenixx może hormony buzują?:)
Dziewczyny ja dzisiaj w nocy dwa razy się budziłam. Brzuch mnie bolał, taki przeszywający ból ale to może przez zaparcia bo mnie męczą:( No i dobre samopoczucie chyba się kończy:/ Od rana mam mdłości:(
 
Witajcie,
na początku ciąży może boleć, bo macica się rozciąga. Najważniejsze żeby nie było plamień, wtedy trzeba natychmiast powiadomić lekarza.

Dzisiaj leje jak z cebra u nas. Młody zasypia w bujaczku, a ja się nudzę :p Muszę mieszkanko ogarnąć.
 
reklama
hej dziewczyny, ja wczoraj się ściekłam , bo chciałam się zapisać na wizytę do przychodni przy szpitalu położniczym, byłam ich pacjentką a laska mi mówi, że obcięli im limity z NFZu i że najbliższy termin 21 czerwca!!!!!! myślałam, że ich rozniosę...
Finał jest taki, że męża kolega jest ginekologiem, jego mama i siostra też, prowadzą swoją klinikę i na szczęście mają podpisaną umowę z NFZ więc tam będę chodzić. Kobitka jest świetna, wszystko mi wyjaśniła, bardzo długo ze mną rozmawiała, zbadała. Poczułąm się przy niej bezpiecznie i chcę, żeby prowadziła moją ciążę. Za tydzień będę miała USG, i po nim już mam nadzieję w 100% się uspokoję, bo powinno bić serduszko. Ona jest zdania, że USG powinno się robić w 8 tygodniu bo wtedy jest pewność serduszka. Wcześniej, może być a może jeszcze nie i kobiety bardzo się stresują. Ja miałam pierwsze po 4 tygodniu, uspokoiłam się, bo zarodek sobie ładnie siedział, ale na serduszko było za wcześnie.
Miłego dnia.
 
Do góry