reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Martinek dzieki za rade
Gizmowa wiesz to moja pierwsza ciaza, nie mam zadnego porownania wiec wole zapytac ;) idz dzis, skoro u tego jutrzejszego i tak nie bedziewsz prowadzic ciazy
 
reklama
Martinek, karte założy jak coś siostra mojej lekarki i tylko mnie przekaże. Więc chyba lepsza ta opcja.

Ja bym po prostu chciała serduszko zobaczyć. :p

Martinek, może i dobrze, że dopiero za 2 tygodnie, krwiak się ładnie wchłonie. Jakbyś poszła teraz to bys się stresowała, że jeszcze jest (przypuszczalnie). A krwiak był daleko czy blisko pęcherzyka płodowego?

Dotka, no pewnie, że pytaj. :) Lepiej wiedzieć niż samemu się domyślać.
Ja miałam już dwie problemowe ciąże. :/
 
krwiak nie byl chyba blisko...ale lekarka mnie nie chciala stresowac- nic nie wiem ...jakie wymiary itd...kazala brac leki i lezec i tyle...

a wiecie dziewczyny zwlaszcza te ktore sa juz w kolejnej ciazy...kiedy pierwsze badania krwi i moczu sie robi i jakie robilyscie? mi juz teraz zlecila ginka ...ide jutro rano...
 
dotka85 - pytaj pytaj...nie ma sensu sie stresowac...bo wiekszosc z nas ma podobnie objawy...a tutaj jeszcze jest kilka doswiadczonych mam:)
 
Ja miałam zlecone w 5 tygodniu badania, ale jeszcze nie robiłam, muszę się wybrać. Ja mam morfologię, mocz, glukozę. Cytomgalii i różyczki mam przeciwciała, toxo nie przechodziłam - nie musze więc teraz robić.

Ja jak miałam krwiaka to wylał mi się na pęcherzyk. Wydaje mi się, ze lekarka powiedziałaby Ci, gdyby coś takiego miało miejsce. Ogólnie ciąże z krwiakami dobrze się kończą. :*
 
dzieki Gizmowa:) nie mialam plamien, czuje sie dobrze wiec miejmy nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy:) troche sie stresuje badaniami- nigdy takich nie mialam...ale ja juz sie wszystkim stresuje...:)
 
Ja w pierwszej ciąży pierwsze badania krwi, moczu miałam zlecone po pierwszej wizycie.
U mnie objawów brak poza lekkim bólem brzucha raz po raz.
Wiztyka dopiero za tydzień i jeden dzień- już nie moge się doczekać.
 
reklama
Martinek a od czego ten krwiak sie zrobil? po prostu sam? czy sie jakos uderzylas albo cos
 
Do góry