reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

Dominiska to super ciesze sie ze wizyta spokojna i zaufanie masz do prowadzacej to najwazniejsze :)
Ola, Aneta to mnie uspokoilyscie troche, niby wiem ze sie wszystko rozciagnac musi ale jak sie to zaczyna to taki niepokoj przychodzi troche
 
reklama
witam
ja z kawką, dzieciaki zawiezione do szkoły tylko najmniejsza została
oj współczuje wam z tymi lekarzami takie odległe terminy i to prywatnie, w sumie ja to też nie będę miała za wesoło, wizyty tylko z położna i 2 usg a pierwsze po 12 tygodniu jakoś, ale pod koniec października pojedziemy na kilka dni do Polski to sobie pójdę na usg dodatkowo
mnie też ciągnie w brzuchu, wogóle to dziś przypada mi dzień @, mam nadzieję ze nic się nie wydarzy
co do mojej siostry to ja się z nią zobaczę dopiero pod koniec lipca bo wtedy przyleci do mnie z mężem na kilka dni, ale cały czas trzymam kciuki zeby do tego czasu im sie udało
 
Niebieska oby siostrze sie udalo, trzymam &&&

Mam pytanie jeszcze czy jak Was podbrzusze ciagnie / boli to lykacie no-spe czy zaciskacie zabki i przetrzymujecie to?
 
Niebieska oby siostrze sie udalo, trzymam &&&

Mam pytanie jeszcze czy jak Was podbrzusze ciagnie / boli to lykacie no-spe czy zaciskacie zabki i przetrzymujecie to?

Ja tam żadnych leków nie biorę nie skonsultowawszy się z lekarzem. Ale z drugiej strony mnie nie boli na tyle żebym myślała o czymś żeby wziąć.
 
Jeśli bóle brzucha są silne, nie można zaciskać zębów tylko trzeba łykać nospę. Nospa działą rozkurczowo, a jak wiadomo skurcze w ciąży nie są bezpieczne.
 
no zle sie troche wyrazilam nie chodzilo mi o zaciskanie zebow jak mocno boli bo to wiem ze wtedy trzeba dzialac, chodzilo mi o takie bole rozciagajace ktora nie sa tez zbytnio przyjemne ale to nie typowe skurcze
 
Jeśli lekko boli, to nie ma sensu brać, bo rozciąganie jest normalne. Tylko przy mocniejszych bólach jest to konieczne. ;-)
 
no zle sie troche wyrazilam nie chodzilo mi o zaciskanie zebow jak mocno boli bo to wiem ze wtedy trzeba dzialac, chodzilo mi o takie bole rozciagajace ktora nie sa tez zbytnio przyjemne ale to nie typowe skurcze

nospa ci niezaszkodzi, jak cie to bardzo denerwuje to wez...mnie tez troche ciagnelo i klul mnie prawy jajnik, ale to bylo ze dwa razy po 2h - wiec nic nie bralam...raczej by to malutki bol - takie jakby mrowienie
 
Dzisiaj na 15 jestem umówiona do siostry mojej lekarki (jest po operacji, będzie za jakieś 3 tygodnie przyjmować), a na jutro u zupełnie innej ginki. Miałam iść jutro, ale z drugiej strony do 10 tygodnia muszę mieć pierwszą wizytę, nie wiadomo czy moja lekarka już będzie do tego czasu.
I teraz nie wiem czy iść dzisiaj (tu będzie na plus jeśli chodzi o pierwszą wizytę) czy jutro (tutaj bardziej szukałam po opini lekarza, ale i tak nie będę prowadziła tam ciąży). :confused:
 
reklama
Dzisiaj na 15 jestem umówiona do siostry mojej lekarki (jest po operacji, będzie za jakieś 3 tygodnie przyjmować), a na jutro u zupełnie innej ginki. Miałam iść jutro, ale z drugiej strony do 10 tygodnia muszę mieć pierwszą wizytę, nie wiadomo czy moja lekarka już będzie do tego czasu.
I teraz nie wiem czy iść dzisiaj (tu będzie na plus jeśli chodzi o pierwszą wizytę) czy jutro (tutaj bardziej szukałam po opini lekarza, ale i tak nie będę prowadziła tam ciąży). :confused:

skoro i tak ktos inny bedzie ciaze prowadzil to idz dzisiaj - bedziesz miala z glowy...ja nie lubie czekac na wizyte...swoja mam dopiero za 2 tygodnie i wtedy bede wiedziala co z tym moim krwiakiem i kosmowka;/
 
Do góry