reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Dziewczyny dziękuje. Oby było ok. Póki cp odbija mi się i czuje napięcie w brzuchu i muszę jeść mało ale często, bo mnie ssie bardzo :)
 
Hej dziewczyny chcialabym sie do Was dolaczyc, od piatku zeszlego wiem ze jestem zafasolkowana :) to moja pierwsza ciaza, potwierdzona dwa razy beta. Przyrost byl sliczny wiec mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku. Na razie nikomu nie mowie z najblizszych i predko nie zamierzam zeby nie zapeszczyc :)
Na wizyte umowilam sie na 1 czerwca w Dzień Dziecka :) jak bedzie ok wtedy suwaczek sobie machne :) dzis wypada mi 4 tydzien 6 dzien.
 
Dotka85 gratuluję:)
Gizmowa też mi się wydaje, że serduszko już będzie pięknie pracowało:)
Dziewczyny ja też chciałam ukrywać ciąże póki nie zobaczę serduszka ale z wielu przyczyn musiałam powiedzieć. Teraz tylko się modlę, żeby z dzidzią było wszystko ok bo nadal nie mam żadnych konkretnych doleglkiowści.
 
Olka na pewno wszystko będzie ok :) Może akurat to Ty będziesz szczęściarą, która nie będzie odczuwała ciążowych dolegliwości
Witam wszystkie nowe styczniowe mamusie :-)
 
Ja też nie chcę nikomu mówić dopóki serduszka nie zobaczę. A potem mnie czeka bardzo przyjemne oznajmienie rodzinie i mniej przyjemne powiedzenie w pracy ;). Stres będzie, ale co tam- oby z Kruszynką było ok :))).

Gizmowa- na pewno serducho będzie :).

Za wszystkie wizyty trzymam kciuki- niech lekarze mają same dobre wieści :))).
 
Kropka gratuluję, super wieści:)

niebieska na pewno troszke będzie siostrze smutno ale na pewno ale mimo to będzie się cieszyc razem z Tobą. Myślę ze nie powinnas długo zwlekac z tą informacją bo własnie moze byc siostrze przykro ze tak długo to ukrywałaś.....

dotka witaj!:) mamy takie same suwaczki:))

Olka tylko się cieszyć z braku dolegliwości ciążowych;))

O mojej ciąży póki co wiedzą tylko najbliżsi..........najbardziej boje się powiedzieć w pracy.......niby kierowniczką jest ok ale na pewno nie będzie zadowolona bo zbliża się okres urlopowy a być może zabraknie jednego pracownika.

Cieszę się bo udało mi się przyspieszyć wizyte u ginka na jutro na 18:)
Dzięcie już śpi a ja ide poleniuchować.......milego wieczorku i za wszystkie wizyty 3maj kciuki.
 
Itka to po wizycie zaraz nam zamelduj co i jak, ale najlepiej pisz w tym wątku o wizytach bo ten to taki ogólny nasz, a potem jakby co będzie nam lepiej odszukać. Trzymam kciuki za wizyte &&&

Mnie dzis 1 raz bolal lewy "jajnik" ale doczytalam ze to nie jajnik boli jak boli po bokach tylko wiązadła macicy się rozciągają i nie ma się co denerwować.
 
reklama
Monika, chwila tajemnicy, a potem ile radość. :-)

Idę w czwartek do gina, tak jak miałam iść, znalazłam dobrą lekarkę u mnie w mieście. Jednorazowa wizyta i mam nadzieję, że będę zadowolona. :)
 
Do góry