reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Jeżeli chodzi o kawę odstawiłam - a piłam do czterech dziennie. O dziwo nie mam z powodu odstawienia jakis problemów, a zazwyczaj ból głowy się rankiem pojawiał zanim nie wypiłam kawki. Więc chyba to taki naturalny odrzut, nie mam ochoty. Dzwonię dziś się umówić też , ale zarezerwuję sobie termin za 2 tygodnie - tak myslę , że teraz jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Aga195 witam i gratuluję
ja też piję kawę nawet mam na nią ochotę, dziś zaliczyłam pierwsze spotkanie z wc, zachciało mi się carbonara na śniadanie i chyba coś mi nie przypasowało
 
titilaya, ja kawy w ogólę nie piję, bo nie lubie.

Widzę, że dużo wizyt się szykuję... Trzymam kciuki!
Mamusie, które są w drugiej (i kolejnej) ciąży, jak Wasze brzuszki? Widzicie jakieś zmiany w kształcie?
 
Titilaya też się zastanawiałam czy pić kawę czy nie.....póki co mnie nie odrzuca więc piję słabiutką sypankę rano......boję się bólu głowy
 
Witam wszystkie mamusie:)
Ja też się zastanawiałam czy pić kawę, postanowiłam, że będę piła inke lub capuccino ale jakoś raz wypiłam i było mi po ince niedobrze przez 2 godziny. Ja też już nie wiem co jeść, ciągle chodzę głodna. Dzisiaj kupiłam sobie truskaweczki i wciągnę je wieczorkiem:)
 
Beta hcg wiek liczony od ostatniej OM 87,05 mIU/ml czyli równioski 4 tydzień
laugh.gif


Nie chce mi sie wkleiac i skanować chyba wierzyćie mi na słowo :p

No wiec tak dzwoniłam do gina, w cwartek powtarzamy bete o te samej porze i we wtorek na wizyte :D Pytałam o oznaczenie poziomu progeteronu ale powiedzial, że narazie nie. Mówił o piątku, ale powiedziałąm, że wyjeżdżam i powiedział, że nic nie szkodzi, że we wtorek :D :D :D Chyba skierowanie chce mi dać na badanka :) no i znajądz życie usg też zrobi no ale to w sumie bedzie koncówka 5 go tygodnia, wiec musiałby być cud żeby małe serducho pikało, chociaż piszą w teorii, że od 5 go może....
 
Kropka87 ogromne gratulacje :)
titilaya mamy dokładnie ten sam wiek ciąży
u mnie brzuszek juz leciutko odstaje, w ostatniej ciązy też szybko było mi widać
kurcze niewiem jak się zachować, tak dziwnie jest nikomu nie mówić i w sumie ukrywać (mam zamiar jak najdłużej się da) boję sie jak moja siostra zareaguje, wiem że strasznie przeżywa to z mężem jak ktoś z bliskich oznajmia o ciąży, mój mąż jest na mnie troche zły że nie chcę żeby komukolwiek mówił ale cały czas liczę że im się uda w najbliższym czasie zajść bo nie wyobrazam sobie jaki ból im sprawię jak się dowiedzą
 
dziewczyny dziękuję za miłe przywitanie.
Kropka87 gratuluję.
Niebieskaa81 myślę że siostra jest taką osobą,które napewno zrozumie. Może nie mów już teraz, bo to trochę wcześnie,ale nie zwlekaj zbyt długo. Spotkajcie się we dwie przy kawie i ciastku i spokojnie jej to powiedz,napewno się ucieszy.
 
Kropka, gratuluję!
Niebieska, rozumiem Cię, bo jestem w dość podobnej sytuacji...

Moja lekarka złamała nogę, jest po operacji i wraca dopiero za jakieś 2-3 tygodnie :(
Zapisałam się do jej siostry, ale na jutro to 6t6d, boje się, że jeszcze nic nie będzie widać... :(
 
reklama
niebieskaa81 identyczny wiek ciąży rzucił mi się w oczy :) od razu raźniej. Ale nie tylko to mamy wspólne, mi też najciężej będzie przekazać wiadomość o ciąży mojej siostrze, bo jest o parę lat ode mnie starsza i od paru lat się stara, a u mnie to jakoś tak szybko poszło. Najpierw była spontaniczna rozmowa zapoczątkowana przez mojego TŻ, podjęliśmy decyzję i tak od przysłowiowego "pierwszego strzała" w pierwszym cyklu starań ktoś zagościł pod moim sercem. Co do brzuszka, przed zajściem przytyłam 7kg i odstawał więc nie jestem w stanie stwierdzić czy to przez dziecko czy moje obżarstwo :) Jak coś ruszy z miejsca do przodu to się z Wami podzielę...
 
Do góry