reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witajcie ;) U mnie wczoraj dzionek zlecial pokupowalam czesc prezentow dzis dokoncze i popakuje i spokoj tylko czekac do swiat :-) Ja tam w konce swiata nie wierze co ma byc to bedzie ;-) Mala jest kochana caly dzien sie wierci a w nocy spi to juz ktorys raz z rzedu az w szoku jestem jakie grzeczne dziecie sie zrobilo :-D Dzis jestem niewyspana zasnelam po 12 a o 5:30 pobudka na siusiu i juz zasnac nie moglam bo glod o sobie przypomnial ;D Ja to wgl nie wiem co sie ze mna dzieje od 2 dni placzek ze mnie choc staram sie dla malej taki smiech przez placz;D

aninek hobbit wlasnie reklamuja ten film choc przyznam niezbyt to moje klimaty ale nawet bym go obejrzala;-) A milo ze strony twojego ze tak sie angazuje chyba to bedzie coreczka tatusia :-)

muuum super ze juz bedziecie mieli lodowke a wlasciciel powinien sie cieszyc a nie jeszcze narzekac!:-)

Magda koniecznie wstaw zdj tych slodkosci;p Najwazniejsze ze dziewczynki zadowolone atrakcje fajne prawdziwie switeczny klimat reniferki mikolajek szkoda tylko ze sniegu nie bylo tylko taka chlapa;/

Abby Gratulacje synusia ;)

ada w dzisiejszych czasach nie mozna liczyc na pomoc tylko na siebie ;/

czarni ja ciagle podziwiam twoj zapal do pracy i twoj power ;D

bilka ty to kobitko masz zabiegane te dni przynajmiej czas ucieka Ci szybko koniecznie zdaj relacje ;)

milusia zdrowka dla rodzinki ;)

caroline tez sie wybieram do lidla bo swieta bez slodyczy to ani rusz! Ja tez wcinam sniadanko ale chyba skoncze pisac to sie poloze jeszcze na troszke;)

Indziorka wiem cos o tym o tych spojrzeniach jakby mogli to by zapytali ile ty dziewczyno masz lat;/ Chyba jestesmy ten sam rocznik ? Ciasto ja dopiero w ndz bede robic i tez jestem ciekawa czy mi wyjdzie ;D Ja to wgl nie umiem patrzec od poczatku ciazy na mieso jedynkie to jak juz zmuszam sie do kurczaka czy do jakiejsc pieczeni kotlety fuuuj ;/ A co do jedzenia to Moj wcina tez duze porcje chociaz w ciazy pare razy z apetytem go juz przegonilam;0 a pierozki sama pychotka;D

januarka mi zas w ciazy cera sie pogorszyla i ciagle wysypuje mi policzek;/ Choc przed ciaza jakis duzych problemow nie miala tylko czasem krostka jedna czy dwie przed okresem a teraz bez podkladu nie wyjde bo sie wstydze i wygladam zle;/

Widze ze nie tylko ja mialam slaba noc ;) Kiedy my sie wyspimy dziewczyny?;D
 
reklama
Hej Mamuśki:)

Boże, co za sny...dwa razy się budziłam i z tego wyszły 3 sny. Trzy różne sny. W jednym mnóstwo krwi, w drugim łaziłam po górach z moim wielkim brzuchem, a w trzecim widziałam jakieś akcje w mojej szkole podstawowej. Ostatnio mi się erotyki śniły kilka razy, chociaż coś przyjemnego;)

Zajrzę do Was później:) Jadę do pracy zwolnienie dostarczyć i bony odebrać:)
 
Witam

Ja już rano byłam w laboratorium Ledwo wstałam Dobrze że mój Tomuś mnie obudził Hmmm tak sobie myślę że dzisiaj bez drzemki się nie obędzie W niedzielę muszę upiec jakieś ciasto i zrobić jakieś jedzonko bo na Święta jedziemy do mojej mamy Ona mi nic nie kazała robić Ale ja bym się głupio czuła jadąc z pustymi rękoma Zresztą mój M też stwierdził że pasowało by coś zrobić

-caroline-
ja też uwielbiam to ciasto francuskie z wiśnią z Lidla :-) I po słodycze to tylko tam jezdzimy

Idę na śniadanko
Miłego dnia
 
Ja sie witam niby wyspana ,a zmeczona :/ Choc zasnelam ok5 i pospalam do teraz to jeszcze ide sie polozyc, a co dzisiaj moj dzien totalnego byczenia sie, zjadlam sniadanko, koncze herbatke, melduje sie na bb i ide do lozka :) Obym dzis rodzic nie zaczela tylko bo niechce mi sie ;pMoze jeszcze zasne pogoda nie ladna slonca niema wiec moze mi se to uda, a po poludniu jak juz dojde do siebie to wezme sie za przygotowania kulinarne do swiat :)
ala1911 ja tez mam ostatnio dziwne sny, przewaznie nie pamietam ich dobrze bo nie skupiam sie na nich z rana,a le porod tez juz w snie zaliczylam calkiem niedawno ;)
gosia ja walcze z tradzikiemo dokad pamietam, jeszcze przed ciaza mialam antybiotyki do smarowania bez nich nie szlo mi sie obejsc jak sie nie wyspalam to niedosc ze migrena to na twarzy mialam masakre odrazu, wystarczyla mi jedna bardziej meczaca noc, a teraz cala ciaze nie spie a twarz jak ta lala, sporo ludzi mi mowi,ze zapewne chlopak jak pytam dlaczego to mowia,ze po twarzy widac, tak moze cos tam prawdy w tych przesadach jest, bo ma byc chlopczyk :) Jak chcialabym by po porodzie wszystko wrocilo do normy, tak jedno mam marzenie, aby moja cera zostala taka jak w ciazy :)
Indziorka no tak M dzis ostatni dzien w pracy :) do pn beda robic na pieterku z tata i wujkiem aby skonczyc przed swietami i zrobic jak najwiecej, abysmy po nowym roku jak najszybciej mogli sie przeprowadzic, ale to i tak lepiej bo z tej roboty zawsze moge go wyrwac i bedzie mniej wymeczony zeby mi pomoc jak wroci, bo teraz z pracy na budowe i tak cale dnie go praktycznie niema i wykonczony,a tu jeszcze ja go czasami prosbami zasypywalam na wieczor jak nie moglam dac sobie z czym rady.
 
Witam

JA dzisiaj w wisielczym homorze. Nie dosc ze moj maz mnie denerwuje to jeszcze Anders daje popalis, niewiem czy ja przez te hormony taka sie zrobilam jakas beznadziejna czy co ale normalnie mam dosc. Chcialabym sie zaszyc gdzie sama zeby nikt mi nie marudzil i zebym nawet nie musiala z nikim gadac..

MAgda ja wiem ze nie ma ludzi bez wad ale jak bym mogla to bym swjego meza na jakies lekcje do twojego podeslala. Moj chlop wie ze ja spac nie moge bo mnie biodra bola i ledwo z wyrka sie wywlekam do WC a jak maly w nocy sie obudzi i chce np siku to oczywiscie ja musze wstawac.. ehh.. Choc wczoraj spaghetti ugotowal na obiad. ale zeby po sobie posprzatac to nie.. czy ja jestem jakas strasznie wymagajaca? juz niewiem.

Ada z tym grzybem to jest tak powszechny problem ze niestety jest to bagatelizowane. Moja mama zawsze mowi "umiesz liczyc, licz na siebie" takze jak sobie sami z tym nie poradzicie to nikt chyba tego nie zrobi.

Ala ja tez ostatnio mam takie sny ze jak sie obudze to mi sie wydaje ze cos ze mna nie tak, ze wariuje.

Abby gratulacje, dobrze ze maluszek zdrowy. Wszystkiego dobrego dla was
.

Moje dziecie wlasnie mi oswiadczylo ze on nie chce dzidziusia bo mu dzidzi Lego zje.
 
ada1989- wiem że nie ma .. ale on jest zdania ze gdybym sie mniej ruszała (choć nie wiem czy to możliwe
ruszac sie jeszcze mniej niz ja) to by nie opadł juz tak nisko.. :) myśli że to dopiero przed
porodem sie dzieje. a tego że ja juz w sumie mogę rodzić to nie rozumie..

Alicja32- ssij sobie mód naturalny. najlepiej lipowy. mi szybko gardło przechodzi po nim..

u mnie noc dziś przespana :) caluteńka.. :) ale dzień zapowiada sie jak zwykle.. na kanapie z filmem..;) musze czegos poszukać interesującego.. same lipne filmy ostatnio sie mi trafiają..

Abby gratulacje synka:)

pozdrawiam..
 
januarka ja dzisiaj wstałam o 5 a o 7 położyłam się na sofie i jeszcze do 9 pospałam półsnem - ale od razu inaczej człowiek się czuje ;-) a co tam dzisiaj szykujesz do świąt?;-)
agaagaaga14 ja też tak mam.. głupio bym się czuła jadąc z pustymi rękoma.. wczoraj pomogłam mamie i chociaż rolmopsy zawijałam bo przy tym siedzieć mozna ;-) ale keksa i bigosu nie odpuszczę bo i tak mam wyrzuty sumienia że całą wigilię moja mama sama robi :-(
ala1911 może się najadłaś na noc co? :-D
gosia0811 może mała ma już mało miejsca? :-) nie ma po prostu jak się już ruszać i buszować w brzuszku :-) albo ma taki kochany charakter że nie chce mamusi zamęczać :-)
indziorka miłego pieczenia :-) achhh już czuję zapach tych twoich wypieków..
emiliaM no to fest Ci dziecko oświadczyło :-D:-D:-D dzieciaki są nie do podrobienia :-D

a u mnie właśnie przyjechali montować drzwi do alusi pokoiku :-) i jestem szczęśliwa bo już prawie pokoik gotowy :tak: cieszę się strasznie ;-)
miłego dnia wam życzę a chorym mamusiom zdrówka! ;-)
 
No mi sie udało usnąć.. ale co z tego jak moje dziecko ma jakiś czujnik i mnie zaraz obudziła tak to ja jej nigdy zwalić z łóżka nie mogę a ta dziś od rana lata...
potem zadzwonił kurier wózio dziś bedzie :) ale wiecie jak cwaniak człowiek płaci tyle kasy żeby miec przesyłkę dostarczoną do domu a on do mnie z tekstem żebym po nią przyjechała w umówione miejsce.... i musiałabym jechac prawie 10 km o nie to z łaski przywiezie ale znajac życie wieczorem...
Zaraz kawkę opije ogarnę nas i biorę sie za tą kuchnie i z pożadkami bede mieć świety spokój tylko strasznie wkurzają mnie okna ale już je odpuszczę.....
 
Hej kobitki :happy2:

My już po śniadanku, po spacerku z psiakiem, a teraz czas na bb :-)
Wczorajsza wigilia służbowa udana. Jedzonko przepyszne...najbardziej smakowały mi lody z gorącymi malinami...pyszności, restauracja w stylu góralskim przepiękna. Na środku stała ogromniasta choinka i w kominku paliło się ognisko. Klimatycznie i świątecznie było to czuć.
I jedna z koleżanek zrobiła taką miłą niespodziankę każdemu i wręczała upominek. Mój wygląda tak:
piernik.png IMIĘ MAMUNII I SYNUSIA :happy:
I z pewnością znajdzie honorowe miejsce na choince :-);-):tak::-D:happy2:
Podsumowując wigilię służbową uważam za udaną.

Pozdrawiam styczniówki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie jeszcze zdrzemnelam i wlasnie wstalam ;D

caroline Moja mala to bryka caly dzien praktycznie bez przerwy do tego wczoraj np miala az 3 razy czkawke biedactwo wiem ze to ok bo plucka cwicza ale to pewnie meczace;) Chyba sie nauczyla w dzien szalejemy w nocy spimy ;) No to wreszcie pokoik dla malenstwa ukonczony ale super;) Koniecznie wstaw nam zdjecia ;)

bilka sliczny prezencik ;) A te lody to rzeczywiscie brzmia bardzo apetycznie a ciagle zapominam kupic se lodow ;D

asiorek u mnie lezakowanie i film to codziennosc czasem tez spacery ale tak czasem jest nudno ale sie przyzwyczailam ;)

czarni nie daj sie kurier ma obowiazek a zwlaszcza ze jest przesylka taka zaznaczona troche beszczelny ale najwazniejsze ze wozek dzis bedzie przed swietami ;-)

Emilia to chyba hormony bo ostatnio tez chodze jakas taka nie w sosie;p

Januarka nie jestem specjalista ale moze w czasie ciazy hormony Ci sie wyregulowaly i czesto slyszalam ze zmiany w ciazy zostaja wiec sa duze szanse ze cera wroci do normy. Ja zas bede miala dziewczynke i to widac cala urode mamie zabiera jak to mowia ;D
 
Do góry