reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

EmiliaM mnie tez ostatnio wszystko i wszyscy draznia, mialam nadzieje,ze moje zalamanie juz przeszlo i nie wroci,ale hormony znow daja o sboie znac, tym razem nie mam tak dola jakbym wszystkich zagryzla :/
asiorek ja tez juz mam dosc tv wszystko mi sie znudzilo :/ Ale wlansie przypomnialas mi,ze maz przyniosl 3cd z pracy kumpel mu nagral jakies tam filmy, musze sie do nich dobrac dzisiaj i sprawdzic co tam ma :)
-caroline- zamierzam pomoc mamie przy serniku i moze babeczek narobie bo ciacha jak bylo z 10 talerzy tak zostaly juz tylko ze dwa ;p
czarni mi jak wozek kurier dostarczyl (mieszkam na ostatnnim pietrze) zadzwonil czy ktos by mogl po niego zejsc jak pwoiedzialam,ze niema takiej opcji bo ja w ciazy jestem i nie moge dzwigac,a pozamna w domu nikogo to poprosil tylko,azebym po fotelik zeszla bo leciutki, na dwa razy tak wysoko mu sie isc nie chcialo :/ na szczescie fotelik okazal sie leciusienki moglam go na jednym palcu uniesc tyle,ze dosc spore pudlo bylo wielkosciowo, a kurier wyniosl reszte z jezykim na wierzchu choc wozek jest naprwde lekki ale spacerowka z gondola i stelazem w jednym pudelku swoje wazy, tak jak mowisz zaplacilas za dowoz wiec ma obowiazek dostarczyc ci do domu, jeszcze moze zrozumialabym gdyby dojazd byl ciezki np stromy lub za waski albo zasypane,ale tak bym nie pojechala najwyzej zadzwonila do sprzeddawcy albo szef tego kuriera.

A ja jakos nie moge od kompa sie oderwac chyba sie rozbudzilam,zamowilam wlasnie folie do wozka na allegro, moskiteire i szukam jeszcze paru drobiazgow ;)

bilkabdg jakie to mile, taki drobiazg a cieszy :)
gosia no ja bardzo bym chciala,aby cera mi taka zostala, bo cale zycie praktycznie borykam sie z tradzikiem i uporac nie moge :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia nie mam zamiaru nie po to płacę żeby jeszcze za nimi jeździć równie dobrze mógł zostawić na magazynie żebym sobie odebrała bezczelny ważne że dziś będzie tylko zobaczymy o której się pofatyguje
Januarka gdyby było to pocztą to bym sie nie zdziwiła i bym pojechała ale kurier podwozi pod sam dom i tyle że musi wynieść wiadomo swoje to waży bo wszystko razem koło 20 kg ale za to mają płacone i to ich psi obowiązek. jak zamówiłam meble to miałam napisane że kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczek do domu. Ale oni mają ja poczekam nawet niech przywiezie to o 20 to jest jego praca a co ja bym zrobiła na miescie z taką wielką paczką na ramie miałabym sobie zarzucić? smieszni oni zaczynają sie robic
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :) ja już od rana na nogach, bo byliśmy na badaniach. Wypili mi sporo krwi :) przyjechaliśmy w poczekalni jakoś pusto, mąż stwierdził, że emerytki pewnie czają się na karpie, aleee nieeee okazało się, ze w piątki pobierają do 9. Była 9.20 ale na szczęscie kobitka jeszcze była i poiwedziała że cieżarnej się nie odmawia. Uff całe szczeście bo pewnie nie zdążyłabym zrobić już badań przed wizytą.
Nieziemsko szybko ten czas leci, i do Świąt i do godziny "0". aaaaaa
 
domiska1 jak napisalas to pomyslalam o jednym heheh u mnie za oknem(mieszkam w centrum) pustka, wczoraj byl szal sklepowy wyjsc sie nie dalo a dzisiaj cisza i tak sobie mysle pewnie sie ludziska w bunkrach pochowali hahaha, tak tez pierwsza moja mysl czy nie mam juz napewno nic do zalatwienia przed swietami bo dzisiaj jest okazja hehehhe
 
No zobaczymy jak już mój mąż wróci to niech mnie w nos pocałuje sam ją weźmie ale jak bede sama to niech sie męczy.
tyle co już kurierów sie nazamawiałam a trafił sie akurat jakiś wygodniś
 
bilka fajniutki prezencik:-)

czarni-co za bezczelny ten kurier,placisz to powinien bez zadnej dyskusji do samego domku przywiezc ;)

domiska to udalo ci sie z tym badaniem:-)

a ja zaraz wstawiam kapuche na bigosik ;) potem z moim jedziemy juz po ostatnie zakupy(?) i od jutra pelna para zaczynamy pichcenie.mieszkanko w miare ogarniete,w pon.z rana jeszcze ostatnie porzadki i mozna swietowac ;)
 
ja dzisiaj do 10 pospałam. w nocy miałam 3 bolesne skurcze, aż się wystraszyłam. ale teraz jest spokój, więc mam nadzieję, że to nic takiego.
biorę się zaraz za świąteczne gotowanie. muszę tylko wygodne krzesło do kuchni wstawić, bo na stojąco długo nie wytrzymam. mój T poszedł po zakupy na bazarek i pewnie wróci na maksa wkurzony, bo coś go długo nie ma, więc pewnie są mega kolejki.

a a propos tego co pisałyście o waszych mężach, że dziwnie reagują na różne rzeczy związane z ciążą i maluszkiem, to mojego chyba nikt nie przebije. mam taką jednorazową lewatywę i T wyciąga ją z opakowania i pyta co to jest. no to mówię, że lewatywa i że nie wiem czy dam radę ją sobie zrobić (bo to spora butla płynu jest). a on na to: "To na raz trzeba to wszystko wypić?!" :-D
myślałam że padnę ze śmiechu.
 
Gosia W sumie to nie wiem, ja jestem 91' rocznik, tylko zawsze wyglądałam starzej, dlatego dziwią mnie niektóre uwagi ;) Ale to bajka przecież jest :p 21 lat ma skończone i ludzie to mi naskoczyć mogą O!:p A ja znowu mam problem z mięsem pieczonym- bardzie czuję mięso- bo kotlet może być cieniutki i można go przyprawić, a jednak w pieczeni przyprawy nie przenikną aż tak całego mięsa ;) Ja dla swojej przyjemności chyba zrobię jeszcze biszkopta takiego zwykłego i andruta z mlekiem słodzonym :p

Januarka Leż ile się da, aż Cię tyłek zacznie tak boleć, że się ruszyć nie będziesz mogła:p widzę, że Ty też tak masz, że wyrzuty sumienia, jak swojego po robocie jeszcze ciągasz o jakieś rzeczy, tylko ja tego nie przeskoczę, bo nikt inny tutaj mi nie pomoże:sorry2: bo nie mam tu nikogo poza nim ;) ciekawe jak wyjdą ciasteczka z połączenia Twoich dwóch przepisów:confused: niby ciasto ok takie jak powinno być ale jak to wyjdzie w smaku to muszą ostygnąć :p

Caroline Aż wstyd się przyznać, bo zdrzemnęłam się jeszcze na dwie godzinki i mam poślizg w pieczeniu, ale samej o szybko idzie ;)

Biłka Bardzo miły gest ze strony koleżanki :) Niby taki mały, a daje takie poczucie, że nie wszyscy mają drugiego człowieka daleko :)

Emilka Twój synek z hasłem zaszalał:confused: kto mu takich głupot nawciskał? A trochę samotności jest potrzebne ;) Tym bardziej się Tobie nie dziwię, bo Twój M już dłuższy czas Ci na odcisk naciska, a wiadomo stres długotrwały jest bardzo niezdrowy :/ i dla psychiki i dla naszej fizyczności, więc bądź ponad to i zrób coś dla siebie ;)

agaagaaga Ja jestem ciekawa ile teraz moja Julcia waży, bo w 33 tc miała ok 2100g a teraz czuję, że się powiększyła... :p

Czarni A weź zostaw te okna :p Ja na początku ciąży gdzieś na początku lipca to było- jak się na nowe mieszkanie wprowadziliśmy :p to szalałam z oknami i stwierdziłam, że na święta jakie są takie są i nic im nie zrobię, bo to się z celem mija, bo za dwa dni to samo co było jest :D
 
reklama
Do góry