reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Magda ja ci powiem że Konrad od mojej koleżanki dostał po urodzeniu taką paczke z ciuszkami i kocykiem, nie z polaru ale cos jakby w podobie, taki cienki wydawał mi się dosyć lichy i myślałam że się podrze szybko albo w praniu "zepsuje" a właśnie bardzo fajny się okazał, może nie jest jakis wielki bo chyba 70/100 ale właśnie delikatnie rozciągliwy, tak że można było go dopasować:) i teraz kupiłam dokładnie za 3f taki sam tylko w inny wzór, do tego mam ten co wcześniej dostał i jeszcze jeden większy grubszy, więc starczy spokojnie:)) a co do polskich książek, czy to dla dzieci czy dorosłych to na ebayu widziałam kilku sprzedawców polskich książek, zamawiałam kiedyś taką książeczke z zadaniami dla dwulatka, później dla siebie też zamówiłam, więc może i dla was coś sie znajdzie:)) tutaj jeden ze sprzedawców:) http://stores.ebay.co.uk/rewolucja/...77648017&_sid=457670027&_trksid=p4634.c0.m322
 
reklama
MAMAAGA- gratulacje przyjscia na swiat coreczki !!!! niech sie zdrowo chowa I rosnie duza!!!


No to mamy juz 2 mamusie ;) ciekawe, ktora nastepna ;))


A ja jakos zasnac nie moge... Syn mi daje popalic, wierci sie jak zwykle calym cialkiem na boki a u gory wypycha swoje male stopki ;D

Milej nocki wam zycze ;-)
 
Ada czyli wiesz o czym mówię:-) Marcelkowi kupiłam też w Tesco taki sam, ale granatowy w błękitne gwiazdki.Chyba przez sentyment:-p Do tego mam dwa akrylowe i dwa inne polarkowe, także starczy mi na pewno.
Dzięki śliczne za linka. Raz, że sporo mają dla dzieci, a dwa, dla dorosłych też, a moja mama jest mól książkowy. Z nieba mi spadłaś:-) Że też nie wpadłam na to, żeby poszukać na ebayu....faktycznie coś mi się dzieje z myśleniem:eek:
 
Magda o właśnie ja mam te akrylowe, teraz jak przeczytałam u ciebie to mi się przypomniało:-D a co do książek to sama teraz przejrzałam co tam mają i juz jedną dodałam do listy dla Konradka bo akurat księga bajeczek z zygzakiem, będzie zachwycony, tylko czekam na pieniążki:-) pod choinke może nie dojść ale będzie i tak zadowolony:)))zresztą widze że całkiem dużo fajnych bajek jest i ceny tez niezłe:-)
 
Ada ja kiedyś znalazłam polską księgarnie online, ale ceny były szokujące chwilami, a do tego droga przesyłka. Tutaj jest całkiem ok. Zaraz wybiorę coś dla mamy i na pewno dla dziewczynek też. Ale się cieszę. Nawet nie wiesz, jak mi pomogłaś:-) Jutro dokładnie przejrzę co mają.
 
Magda spoko ciesze sie ze mogłam pomóc:))

a ja mam wiadomość w sumie dobrą:) szwagier nie przyjeżdża, jakos tydzień temu oblał sobie wrzątkiem stope, ma poparzoną i siedzi na zwolnieniu więc stwierdził że nie będzie miał tyle kasy ile sobie zakładał żeby odłozyć. No cóż, ja tam sie ciesze (oczywiście z tego że nie przyjedzie, nie z tego że się poparzył:p), przynajmniej nic nie musze przygotowywać ani sie martwić potem czy wyprowadzi sie na czas:)
 
Ada to faktycznie w Waszej sytuacji dobra wiadomość. Współczuję mu tego poparzenia, ale w sumie dobrze myśli. Mnie by na Twoim miejscu ulżyło na pewno. Tak czy siak, niech szybko wraca do zdrowia;-)


Zbieram się już spać, bo Nela znowu mnie wyciągnie z łóżka o 7:eek: DOBRANOC.
 
Muuum to be no dla mnie tez te pomidory tutaj smaku nie maja, a w ogole to wkurza mnie to, ze tutaj tak szybko jedzenie sie psuje, nie wiem o co chodzi ale w PL tak nigdy nie mialam, Fajny avatarek i suwaczki. Siostra to tak chyba tylko o sobie i swojej wygodzie myslala jak ten wspanialy plan dla Ciebie ustalila, niezbyt milo z jej strony, ale ona chociaz wie, ze Tobie to nie odpowiada?

a33 u mnie to z tymi butami tak zle i tak niedobrze - przynioslam sobie krzeslo specjalnie, tam gdzie mamy buty, ale mi za wysoko, a na podlodze tez mi nie wygodnie, najlepiej to mi sie siedzi na schodach, bo moge sobie wybrac na ktorym siade

domiska tez by mnie szlag trafial jakbym tak dlugo nie widziala mojej malutkiej. Jakas bez serca ta lekarka.

Indziorka my mamy dekoracje swiateczne z tamtego roku, tak ze nie trzeba bylo specjalnie kasy wydawac na to teraz, a na Wielkanoc to nawet mam pare ozdobek jeszcze z Hiszpanii, a moja mama sie za glowe lapala ze ja takie *******ki ze soba ciagnelam.

madziamadzia gratuluje zakonczenia remontu! Ja tez jak sie przewroce na prawy bok to mala zaraz protestuje i daje znac, ale czasem mowi sie trudno i musi to jakos przecierpiec, bo mi juz lewy bark wysiada od ciaglego spania na lewym boku. Tylko, ze na prawym boku mi sie gorzej oddycha. Mam nadzieje ze corcia zawsze tak mocno bedzie kochac siostrzyczke :)

bilka fajnie z tym baby shower :) ja juz chyba nie bede miec takiej imprezy. Jak odchodzilam z pracy to zrobilysmy takie mini baby shower, bo jeszcze byla jedna kolezanka w ciazy, no i wyskoczylysmy z dziewczynami do restauracji i byla impreza pozegnalno-babyshowerowo-urodzinowa. Wspolczuje nocki, mam nadzieje ze juz dobrze sie czujesz.

Sylvanas no u nas wlasnie na ostatnich zajeciach polozna mowila, ze mozna miec swoje ubranka, ale ze w szpitalu maja ich ubranka i lepiej korzystac z tamtych, bo oni maluszka nie myja, wiec moze byc troszke upaprany, a swoje to dopiero na wyjscie.

Magda tylko co jak sie dziewczynkom spodoba taki prezent i za rok napisza w liscie do Mikolaja ze znowu by chcialy braciszka albo siostrzyczke? :) Super, ze juz masz termin cc i tak mniej wiecej jak chcialas. Nie mam pojecia jak to jest jak sie jest na zwolnieniu tyle czasu i czy Ci powinni placic Maternity z pracy czy nie, ale np mojemu sie Paternity nie nalezy, bo pracuje w tej restauracji dopiero od sierpnia a jednak mu przyznali i bedzie mial te 2 tygodnie, wiec moze czasem maja jakies swoje zasady wobec pracownikow.

Czarni przytulam mocno!!! Juz niedlugo, dasz rade kochana!!!

Alice no to naprawde masz super meza! Pogratulowac tylko.

Ada super, ze porzadny lekarz sie znalazl, wspolczuje tylko Konradkowi ze tak zle to przyjal, oby mu ten spray pomogl szybko. A szwagier co? - zmienil zdanie?

Milusia no nie szoruj okien, co Ty wyprawiasz slonce?, skorcze masz takie i boli Cie to odpusc sobie to sprzatanie.

Dorotqua super ta szafa! Taka pojemna, no i pieknie poukladane wszystko. A mysmy wczoraj tez kupili te pieluszki, teraz mysle czy brac te Huggies czy Pampers do szpitala, no bo te Huggies maja to wyciecie na pepek.

Gosia bedziesz brac cala paczke 43 szt pampersow do szpitala? Nam polozna powiedziala zeby wziac tyle rzeczy co na jedna dobe pobytu i pampersow tak ok 10 szt.

asiorek a tesciowa to przyszla pomoc czy marudzic? Bo ja to bym chyba podziekowala za taka pomoc, albo bym olala jej marudzenie i niech sprzata a potem zmyka na swoja chate.

Nie mam sily wiecej odpisac :(

Dziewczyny Wy ta nospe to konsultujecie z lekarzem czy tak o lykacie? Bo niby na ulotce jest, ze trzeba skonsultowac. Ja jeszcze poki co w ciazy nie musialam nospy brac, ale pewnie juz niedlugo bole nadejda.
 
reklama
Ja sie witam o swicie jak zwykle, 4 godz.pobudka :/ Wczoraj nie zajrzalam tak mnie wieczorem bolala noga maly uciskal na nerwa co ruch to zwalalo mnie z nog jesli porod boli tak samo to ja niechce ;( Naprawde juz myslalam,ze moze u mnie zamiast boli krzyzowych zaczyna sie jakos dziwnie od kregoslupa na noge, na dodatek bylam wtedy sama w domu eh :( Ale przeszlo cale szczescie no ale Davidek sobie juz tak od kilku dni wybral pore wieczorowom na szalenstwa i tak wtedy mnie paralizuje az na noge eh :(
Mamaaga4 Gratulacje !!!! niech lilianka zdrowo rosnie :) I tobie szybkiego powrotu do formy :)

EmiliaM zdrowka dla Andersa :)
Magda z uk tak wiem,ze w szpitalach jest goraco zwlaszcza na poloznictwie, torche mnie to przeraza bo ja nienawidze takiego ciepla i teraz tez sie denerwuje na meza ze kaloryfer na 5 w nocy odkreca a ja sie budze bo goraco :/ Ja szlafroka nie kupowalam specjalnie bo nie chodze a o koszulach juz nie wspomne nienawidze,ale cuz w szpitali trzeba bedzie jakos zniesc :/ Szlafrok mama mi kupila wieki temu a uzylam go moze tylko raz, wiec specjalnie do szpitala cienszego nie oplaca mi sie kupowac ;)
 
Do góry