reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Milusia dokładnie:-D
Ja jakoś najbardziej lubię serię Hipp i według tego, jak dobrze znosi ją moja Nika z jej AZS, to na prawdę ma mało chemii. Szkoda, że muszę ciągle ściągać z Pl...normalnie zacofana ta Uk:eek:
Patrząc po Twoim suwaczku, to nie dziwę się, że nie dostałaś już nic na powstrzymanie skurczów. Ja sobie powtarzam, że właśnie do 36tc muszę wytrwać, a potem niech się dzieje co chcę. No i te 3 niedziele, to zlecą, że ja pierdziu. Tym bardziej, że a to wizyta, a to bal w szkole u dziewczynek,a to znowu jakaś tam wycieczka do Świętego Mikołaja, więc na wszystko trzeba je przygotować. Ostatni tydzień, to tak, jak piszesz - gary i czasu wcale nie ma za dużo:sorry: A przecież jeszcze by trzeba było się spakować i naszykować małemu wyprawkę:-)
 
reklama
Mietowa, ale masz napięty plan nocy:-D A może tak wstań raz o 5 rano i padniesz w końcu wieczorem:sorry: Co do Bambino, to u nas tez okazało się porażką. Chyba nawet gorszą niż J&J.
 
Czarni w Pl już 4.12;-) Tak więc z okazji Barbórki....Ty wiesz, że ja Ci życzę wszystkiego co naj:-) Ale tak najbardziej, to odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,które z pozoru wydają się trudne,a później wprost wymarzone. Realizacji planów i nowych marzeń, nawet jeśli ich spełnienie kryje się za horyzontem Twojej wiary.I kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu. I uśmiechu też Ci życzę i forsy wór cały, bo choć szczęścia nie daje, to jednak trudno bez niej żyć. Żeby Ci się zawsze chciało chcieć. I ludzi Ci życzę wspaniałych, którzy otaczać Cie będą z miłością i szacunkiem.
Niech ten dzień będzie wyjątkowy:happy:
5570.jpg
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
hej, calutki gotowy post mi się skasował, coś wcisnełam i poszło w piz*u:wściekła/y::wściekła/y: tak więc przepraszam że nie odpisze wam ale cała godzina tworzenia posta na marne:-( ech.........

po krótce, u nas ok, po mału też będziemy się przygotowywać do świąt, może za tydzień lub dwa ubierzemy choinke, kalendarz adwentowy przez Konrada już rozpoczęty:)) może ubiore u niego wcześniej małą choineczke ze światłowodami, będzie miał ucieche:)

jutro oddajemy misia z powrotem do przedszkola, raport spisany, jeszcze tylko jutro rano musze podskoczyć i wyrobić zdjęcia, kurcze a myślałam że mam tusz w drukarce, a że dopiero dzisiaj wieczorem to sprawdzałam to od rana mam wycieczke:baffled:

pożeram teraz kanapki z pasztetem, tak jakoś o kolacji zapomniałam przy pisaniu posta i dopiero teraz mi sie jeść zachciało:sorry:
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie i ciepłe słowa!! Ja już nie śpię, mąż do pracy pojechał kolejny dzień mam za sobą:) Teraz to już chyba się będę cieszyć z każdego jednego w dwupaku;)
Najgorsze jest to, że ja przez ostatni tydzień, to już się bardzo oszczędzałam, mój K. wszystko za mnie robił, sprzątał, zakupy nosił, z psem wychodzi. Ja tylko tyle ile było trzeba i dużo odpoczynku, więc nie wiem, jak jeszcze bardziej mam się oszczędzać... Jak wróciliśmy ze szpitala wczoraj to usiadłam do allegro i od jednego gościa zamówiłam większość potrzebnych rzeczy, prawie 300 złotych poszło z konta, ale to i tak dużo taniej, niż w sklepach:)
Leżę sobie teraz w łóżku, mąż mi wczoraj małą choinkę postawił, żebym święta już poczuła, więc się świeci a ja wcinam mandarynki:)

milusia83 wiesz, że ja już sama nie wiem? Tak się wystraszyłam tym wszystkim, że zapomniałam, heh. Ale chyba raczej rozwarcie, lekarz nic nie mówił o tym moim bolącym spojeniu, tylko tyle, że mój organizm się przygotowuje do porodu i stąd te bóle w okolicy miednicy. Spisał sobie kartkę z informacjami, żeby mieć za tydzień porównanie, ale mam ją w kuchni i podejdę po nią przy okazji, to wtedy przepiszę, może Wy coś z niej zrozumiecie:)
 
Ja sie witam na szybciutko bo zaraz zmykam do szpitala na to badanie czy niema jakiejsc bakteri czy cus, mialam jechac jutro,ale M wlasnie koplam na szczescie pojechal na 8 zeby sie nie stresowac musze sie czyms zajac, wiec tez jade dzis to badanie sobie zrobic :) Eh ta karpatka noprmalnie chyba Was udusze ;p Ostatnio pokusilam sie na kawalek,ale malo wciaz mi malo zwlaszcza jak takie smaki robicie ;p
Indziorka powodzenia :) Napewno rozwieja sie twoije watpliwosci i wszystko bedzie w porzadku :) Na edukacji okoloporodowej u poloznej dowiedzialam sie,ze rumianek moze uczulac wiec lepiej przynajmniej na poczatku go nie uzywac, a szare mydlo jak najbardziej.
Ja wczoraj dokupilam szampon bambino i oliwke tez bambino mam nadzieje,ze nie bedzie uczulen,a tak mam troche kosmetykow z nivea bo mialam rabat20% choc tez jesli nie bedzie odrazu potrzeby nie zamierzam uzywac przez pierwszy m-c, mam jeszcze kilka probek J&J oliatum i cos tam jeszcze zagranicznego od poloznej, ale sama polozna mowila,zeby sie nie bawic jesli skora zdrowa i woda wystarcza a wiec sama zuzyje,albo wyprobuje saszetki jak juz maluch podrosnie :)

Magda z uk U nas w rosmanie widzialam ta serie hipp,ale tylko dla wiekszych juz maluszkow masz moze jakiegos linka na zel ktory stosujesz i od jakiego on wieku jest? Bo byc moze kiedys sie pokusze :)

EmiliaM Tez bym sie wkurzyla z tym ochraniaczem, jesli go znow wystawi to wstawilabym jej negatywna opinie na e-bayu :/

milusia83 ja uzywam od 1 m-ca ciazy balsam baby dream na brzuszek i zero rozstepow a to juz 9m-c nie mam ani jednego nie wiem ile w tym zaslugi balasamu,ale mysle,ze i dla maluszka ta seria moze sie sprawdzic :)

Ja zmykam pewnie znow na caly dzien :) Trzymajcie kciuki dziewczyny mocno mocno,aby moj M zdal, siedzial biedak tyle m-cy po nocach i sie uczyl bo w dzien jak nie praca to na budowie robota, wiec zaluzyl sobie :)
Milego dnia i zdrowka :)
 
Hej dziewczęta ;-) my też już nie śpimy to mniejsze zaraz mi o!żebra polanie a ja standardowo mąż do pracy.. Śniegu coraz więcej więc może z młoda na sanki sie wybiorę. Co do kosmetyków ja jakoś specjalnie narzekać nie mogę jonson by prawie 2 lata potem zmieniłam bo jej szampon nie pasował i do tej pory ciężko mi znaleźć dobry szampon na jej włosy... Ale balsam cały czas j&j. Tak naprawdę każda skóra jest inna i to co nam sie wydaje że będzie dobre wcale takie być nie musi dlatego zawsze zaczynamy od próbek Madzia dziękuję bardzo za życzenia i życzę sama wszystkim baśka (a na pewno jest tu jeszcze jedna) wszystkiego naj naj i oczywiście zapraszam na kawę i oponki ;-) szkoda o!że to takie mało prawdopodobne każda z nas tak daleko mieszka.No i oczywiście zakończył sie etap 36 tygodni teraz już sie może dziać co chce...Albo jeszcze nie bo nie mam torby spakowanej :-D:-D Miłego poranku
 
czesc dziewczyny:-)
za oknem bialo i mrozno,mam nadzieje ze bez poslizgu dotre do lekarza,bo wczoraj pare razy zachwialo mna na chodniku tak slisko.
wczoraj zakupilam zel do kapieli hipp i balsam do ciala oillan,oraz zamowilam torbe do wozka,w ciagu 2dni ma przyjsc.
odezwe sie pozniej,milego dnia:-)

wszystkim Barbarom wszystkiego najlepszego:happy2:
 
reklama
Hej!
Mnie śpię od 5! :/ zaraz idę na rynek może uda mi sie przetargac owoce !
Moj brzuch ma sie dziś ciut lepiej , chyba zapofam sobie jeszcze jeden Mg !
Dziewczyny jak by fajnie było sie spotkać na dobre ciacho wspólnie!!! Tyle przeżyliśmy ze sobą taka mała wspólnota sie z nas zrobiła ! Fajnie!!! :)
milego dnia wam życzę!!!
 
Do góry