reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

natal to smacznego ;) A co do tego zelu mi polozna polecila lacibio femina pregna( bardzo fajny prawie bez zapachowy nie daje sie go duzo bo ma fajna konsystencje do tego niskie ph 3,5 a to podobno wazne z tym odczynem i dodatkowa ma dzialanie zapobiegawcze infekcjom i przeznaczony specjalnie dla kobiet w ciazy i pologu) robie sie nim od msc i wszystko jest w pozadku. Polozne plyny polceaja ale wydaje mi sie ze nie zele lub tabletki jakies tam ;) Ale specem nie jestem ;p
 
reklama
muuum wiesz My z moim tez myslimy o wyjezdzie bo w Polsce nie ma warunkow zeby znalesc dobra prace czy sie czegos dorobic;/ Tak jak piszesz Moja kuzynka i kuzyn wyjechali i zyje im sie lepiej. Co do kultury w kazdym kraju sa ludzie bardziej lub mnie kulturalni.I nie ma znaczenia czy to polak niemiec czy anglik;)
 
z tym płynem to jest tak. mowie co mi powiedział.. żele do higieny bardzo silnie wypłukuje bakterie te dobre dla naszego organizmu też(kwasu mlekowego) które zapobiegają tworzeniu sie grzybów i innych świństw w naszych "muszeklach" jeszcze tak sie śmiał ze pierw baby sobie wyirygują pochwy żelami na to naciągną stringi albo jakieś inne sztuczne majciory ubiorą spodnie i nosimy inkubatory bakteryjne ze soba.. poźniej sie nasz czepiają infekcje grzybne i raki szyjki.. najlepiej zapobiegać rakowi właśnie przez unikanie zeli.. wiecie nie wiem ile w tym wszystkim jest prawdy.. ale ja zaczęłam sie myć w szarym mydle..
 
Natal- ok, ale nie denerwuj sie, nie ma po co.. tak jak Gosia napisala, nie ma roznicy czy polak, anglik, niemiec- hamstwo szerzy sie wszedzie- niestety:-(

Assiorek- lekarz ma na pewno sporo racji i wie o czym mowi, ale w szarym mydle? a nie wysycha ci tam nic, ze tak sie spytam?


Woooooooohooo a mi juz stuknal 35 tydz!!!! :cool2::-D:-)
 
A ja tam lubię życie w Polsce. Zawsze jakoś znalazłam robotę, a jak mnie kto zwolnił, to spadałam na 4 łapy. Wyobraźcie se, że moja ciąża uratowała mnie przed zwolnieniem (po 6 latach pracy) i już się boję, co będzie po macierzyńskim.
A wygląda na to, że nie załapiemy się na DŁUŻSZY. No i jak któraś lepiej zarabia,
to też BECIKOWEGO nie dostanie...

I będzie od nowa szukanie roboty z małym dzieckiem.
Tyle, że teraz wszędzie jest ciężko z pracą... Mówili rano, że w Unii 25 mln młodych ludzi (do 25r) nie ma pracy.
Trzeba jednak mocno wierzyć zgodnie z zasadą "Secret" i będzie oki.
 
asiorrek Okres ciąży, połogu i karmienia piersią – to właśnie w tym czasie kobiety są w dużym stopniu narażone na dolegliwości dróg rodnych. Powinny zatem ze szczególną troską dbać o swoje zdrowie intymne. Z myślą o przyszłych mamach powstał LaciBios femina Pregna – płyn do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, który dzięki bogatej gamie naturalnych i łagodzących składników daje skuteczną ochronę miejsc intymnych oraz poczucie świeżości i czystości przez cały dzień.
LaciBios Femina Pregna specjalistyczny płyn do higieny intymnej dla kobiet w okresie ciąży, połogu i karmienia piersią jest:
- bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka - oparty o naturalne składniki,
- hypoalergiczny. Jest wolny od SLS, SLES, PEG, parabenów,
- skutecznie dba o Twoje zdrowie i higienę intymną - posiada kwaśne pH 3,5 oraz dodatkowy składnik aktywny- zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów,
- odświeżający i kojący,
- bez sztucznych barwników i zapachów, na które tak wrażliwe są kobiety w tych szczególnych okresach ich życia,
- nie zawiera mydła,
- przebadany przez lekarzy ginekologów.
Płyn do higieny intymnej LaciBios femina Pregna przeznaczony jest do codziennego stosowania.
Mi ten polecila polozna .
 
reklama
Do góry