reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Alice88 nie martw się będzie dobrze, ja mam też skróconą szyjkę, jak mówi moja Pani doktor 4 cm ale jest zamknięta i muszę cały czas leżeć (chodzenie i siedzenie jest "be" bo to obciąża szyjkę) no i no-spa 2x dziennie.

Uważaj na siebie!
 
reklama
Cluue- trzymaj sie!! i gratulacje zaliczenia szkoly! bedzie dobrze!! i pisz czesciej co i jak !!
Alice- odpoczywaj i nie przemeczaj sie !! napewno ze wszytskim zdazysz, a jka nie to napewno pozniej!
 
Alice88 tylko spokojnie.. wszystko zdążysz jeszcze zrobić... mąż Ci pomoże.. TY musisz zwolnić.. dużo odpoczywaj i leż żeby dzidzia nie naciskała na szyjkę.. mi lekarz zalecił nawet kilka cegieł pod łóżko podstawić żeby było trochę wyżej niz głowa..uważać na zaparcia też powiedział ze to teraz bardzo ważne.. ja rozwarcie już też mam od 32 tygodnia na centymetr.. teraz pewno więcej.. ale do lekarza dopiero w piątek...
a tu mi narysował jak dziecko powinno leżeć by wytrzymać jak najdłużej do porodu.. nie wiem czy coś z tego widać.. no i powinno być do góry nogami .. trzymaj się ciepło.. wszystko będzie ok..

DSCN6110.jpg
 
Ojoj,ale duzo czytania mialam za prawie caly dzien nieobecnosci :)
Nie zapsialam, sobie co komu mialam odpisac wiec tak ogolnie. Zaczne od tego,ze mi ten dzisiejszy snieg i Wy ubierajac choinki uswiadomilyscie,ze kurcze to juz zima(jakos powoli wszystko do mnie dociera) wprawdzie u rodzicow nie zmieszcze choinki w pokoju bo musimy jakos zrobic miejsce na lozeczko jeszcze, ale skoczylam do rosmana i zakupilam kilka drobiazgow przy okazji na stroik swiateczny i jutro zabieram sie za przystrojenie. Zalapalam sie na promocje pampersow ale tylko 1 zostaly wiec zakupilam jeszcze jedno opakowanie no i obok zajarzalam do tesca(ale dzisiaj byl luz,az milo bylo zakupy zrobic) tam kupilam za niecale 20zl chusteczki pampers 4 opakowania cos ok300szt, przy okazji nakupilam kilka brakujacych drobiazgow dla maluszka i siebie do szpitala. Pozniej bylam u poloznej posluchac serduszka, tez powiedziala mi,ze cos czuje,ze chyba rozwiazanie jeszcze w tym roku, ale dlaczego?nie wiem juz nie pytalam bo zaczelysmy mowic o moim sluchu no i wiem juz ze po porodzie tak do 3 m-cy bede musiaal udac sie z maluszkiem na specjalne badanie jakies to mi jeszcze powie zeby sprawdzic czy z jego sluchem wporzadku czy to ten lek mi zaszkodzil czy moze to cos genetycznego, a tak jak juz do sluchui doszlam to bylam u laryngologa i nie widzi przeciwskazan do normalnego porodu (Indziorka zwracam sie do ciebie bo powiedziala,mi ze jesli chodzi o wzrok to tak to jest podstawa do cc sluch juz troche mniej). A te piszczenia w uszach ktre miewalam to moga byc od nacisku na kregoslup i miejsca, ktore uciskaja na sluch takze toi tez nic groznego, co mnie zaskoczylo to to ze mam bardzo sucho w nosie ;p dala mi jakas masc ktora mam smarowac na noc ciutke,wiec chyba bedzie trzeba jednak ten nawilzacz powietrza zakupic eh a juz myslelismy ze akwarium nam wystarczy w pokoju :? mialam juz kiedys Was pytac czy macie w ciazy bardzo suche rece? Ja wlansie cala ciaze a ostatnio jeszcze bardziej(ze w nosie tez to nie specjalnie czulam) ale dzisiaj nawet kupilam sobiesuepr nawilzajacy krem z neutrogeny bo codziennie nacieram rece mocno nawilzajacymi kremami a i tak sa suche zwlaszcza miedzy palcami :/ kiedys gdzies przeczytalam,ze wg przesadow starodawnych suche rece to na chlopca(to by sie u mnie sprawdzalo)ale kurde zaczyna mnie to draznic :/
Jesli chodzi o toalete ja biegam co chwile zwlaszcza w nocy i budze sie z nieprzyjemnie twardym brzuchem nie boli ale musze isc bardzo powoli bo jest jak kamien dopiero po oproznieniu pecherza wraca do normy.
 
natal ja tez tak mam od jakis 2 msc wiec to raczej nic takiego. Duzo dziewczyn tak ma jak widze;)
milusia tak wlasnie mu wytlumaczylam i dlatego co chwile jak przychodzi pyta czy urosla i czy mozemy wyciagac ;D
Alice duzo wypoczywaj i pisz nam tu jak sie czujesz. Wytrzymasz jeszcze pare tyg trzymam kciuki ;)
indziorka no to przez ta winde glodna bedziesz bidulko.
czarni wyglada bardzo smakowicie az slinka cieknie pocieszam sie tym ze w lodowce serniczek mam ;)
 
reklama
Gosia Mój wrócił i ziemniaki obrał i postawił na gaz:p także zjadłam sniadanio- obiad ;) (kotlety sama zrobiłam :p)

Januarka Fajnie, że wszystko u Ciebie w porządku i dziękuję za pamięć;) Jutro mój dzień sądu będzie- co to, jak to zrobić :p To pochwal się na zakupowym tymi drobiazgami ;) Ja ostatnie pranie ciuszków Julci dzisiaj powiesiłam... ale weny do prasowania nie mam :D Może w środę się zmobilizuję... bo jutro to na pewno nic mi się po powrocie nie będzie chciało :D

Czarni Mi po zrobieniu takich przysmaków nigdy nie chce się już ich jeść :D
 
Do góry