reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Indziorka- sama w tym leniuchowaniu nie jestes!! ja sie dzis oszczedam i nic nie robie! Nawet sie jeszcze nie ubralam :zawstydzona/y: Musze zrobic liste zakupow bo mam totalne pustki w lodowce !! ale doslownie! Jak moj przyjedzie to pojedziemy do sklepu albo sam pojedzie , zobacze jak sie bede czula. Stoi sobie na szafce Adventowy kallendarz, tak mnie kupi zeby sie do niego dobrac :laugh2: ale jedna czekoladka dziennie! Moj kochany specjalnie mi taki prezet na 1 grudnia sprawil zeby mnei troche poterroryzowac!! :wściekła/y:
Wiecie co mykam sie ubrac !! :-D
 
reklama
Wiajcie :D a ja dzis pelna energii jak nigdy :D posprzatalam w szafie w korytarzu, wywalilam czesc niepotrzebnych rzeczy, zrobilam dwa prania i nawet posciel przebralam :d teraz pije kawke odpoczne troszke i biore sie za obiad bo maz niedlugo wroci z pracy :D
 
Przywitam się tylko bo nie mam czasu dziś, ledwo piąte przez dziesiąte poczytałam tyle naprodukowałyście przez weekend.
Fryzjer zaliczony więc już nie będę ludzi straszyć i od razu humorek lepszy.:-)
Biegnę gotować obiadek a potem szkoła rodzenia.
Mam nadzieję, ze jutro nadrobię
Miłego dnia
 
Witam

Ale z was nocne Marki, ja w sumie tez miedzy 2 a 3 w nocy nie spalam ale na lapka sie nawet nie logowalalm bo jakbym wlaczyla to juz do rana bym siedziala.:eek:

Fajnie jest tak zaczac tydzien wiedzac ze do pracy nie musze isc.. moge sie polenic troszke. W sumie juz zaliczylam spacer do przychodni, bylam na wizycie z pielegniarka srodowiskowa. Przeprowadzala wywiad ze mna ze wzgledu na moja depresje poporodowa ktora mialam po urodzeniu Andersa, jak narazie oprocz jakis tam humorkow nic sie ze mna nie dzieje wiec, mam dzwonic do niej jak by cos sie dzialo.

Skorupka daj troche tej energii? ja mimo ze pomysly mam i kupa roboty jest to checi zero :zawstydzona/y:

Natal z tym siusianiem i bolami brzucha to tak jak Milusia mowi, tez tak mam, jak odrazu nie pojde do WC to mi brzuch twardnieje.

Ja sie wczoraj troche wkurzylam bo kupilam na ebayu ochraniacz na lozeczko za grosze i po 2 dniach do mnie babka pisze ze jej coreczka jak zobaczyla ze ma to wysylac to zaczela plakac ze ona nie chce zeby jej ochraniacz ulubiony wysylac do kogos, no i babeczka wyslala mi email czy moze mi oddac kase i anulowac transakcje. Wczesniej ta sama babka miala wystawiony ten ochraniacz za 15 funtow ale ze sie nie sprzedal to go wystawila jeszcze raz i ja to za 2.20 wyrwalam.. takze niewiem czy faktycznie corka zrobila jazde czy babka byla zawiedziona ze tak tanio to poszlo.. Bede patrzec czy przypadkiem ona tego jeszcze raz nie wystawi.

Cos mnie na spanie wzielo, chyba wlacze jakas bajke mojemu bzikowi i sie zdrzemne na sofie ;-)
 
Natal Ja dzisiaj będę gniła w łóżku i tyle :D nie zamierzam się ubierać ani nic takiego :p A co czasem taki dzień jest potrzebny :D Mój niedługo wróci więc będzie usługiwał, bo już poinformowałam, że czuję się z doopy :/

Emilia Jakby tak zrobiła to by była koza O! :p Ja mam dwa ochraniacze i myślę, że to wystarczy ;)
 
ale aktywne dzis jestescie:-)
wizyta u fryzjera udana,samopoczucie odrazu lepsze:happy:
obiadek jeszcze mam z wczoraj wiec zaraz sobie odgrzeje i przeszukuje allegro,bo musze jeszcze torbe do wozka znalezc i posciel do lozeczka-koldra i podusia. jeszcze raz przejrze wyprawke do szpitala i dokupie potrzebne rzeczy w tym tygodniu i czas sie chyba spakowac...
a jutro z rana wizyta u gina ,ciekawe jak tam moje malenstwo
 
natal84 masz rację leż i wypoczywaj Nie nadwyrężaj się Co do siusiania ja też często chodzę w nocy do wc ale mnie nic nie boli Nawet jak mało wypije to też mnie nic nie boli Hmmm może masz jakąś bakterię Zgłoś to lekarzowi na wizycie

Miętowa fajnie że pościel dotarła Ja wczoraj prałam pościel a dzisiaj włączyłam już resztkę rzeczy dla niuni

Czarni oponki mhm pycha Muszę też kiedyś upiec

Ja mam dzisiaj na obiadek czerwony barszczyk Hmmm uwielbiam
 
reklama
Do góry