reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

dorotqua spokojnie kilka wdechow mnie w czasie ciazy najbardziej denerwuje i dziala mi na nerwy ....Moj partner ;D
magda no ja tez jestem jak dziecko na slodycze taki maly lakomczuch;D Twoja corcia to spryciula mala ;D
agaagaaga U mnie obowiazkowo jak wstane ZARAZ sniadanko hehe ;D
czarni Ty masz juz spory brzuszek a tak se dajesz rade ;D
mietowa No ja tez mam w planach pranie i ukladanie ostatniej partii ciuszkow ale nie wiem czy nie skoczy sie na dobrych checiach bo mam mega lenia tylko bym jadla ;D

Ja juz wrocilam jak tam zimno zaraz biore sie za pakowanie prezentu i lezakowanie;)
 
reklama
kawka wypita allegro przebuszowane :-D mogę isc wziąć się za pieczenie ;-)
kurier przywiózł już wypełnienie do łóżeczka ubrałam już w pościel wiec wyrko już gotowe :tak:
Jeszcze koleżanka zapowiedziała sie w środę z wizytą przyjedzie ze swoją maleńką i trochę ciuszków ma dla mnie wiec znowu bedzie sie szykowało pranie i prasowanie :-D
 
Hej kobitki ;-)

Dzisiaj pospałam wstałam o godz. 10:40
Jutro czeka mnie wizyta u endokrynologa, już ostatnia w ciąży.
Będę na pewno później, bo teraz sąsiadka się zapowiedziała na kawkę i już chyba idzie, bo smsa napisała. Miłego dzionka dziewczyny.
 
dziewczyny ja dzis chyba na kanapie zostane i sie nigdzie nie ruszam!!! Spojenie mnie boli jak chodze :-( i wogole cos nie fajnie, takze nie bee ryzykowac i siedze na tylku dzis!
Pytalam sie juz raz , ale nie dostalam odp. Czy wy tez tak z siusianiem macie ze pozniej chwile brzuch boli? ja tak w nocy jak wstaje mam , jak malo wypije to bol jest mocniejszy!
Pogoda do kitu sniegh zaczol padac :wściekła/y:sypie jak nie wiem , moj dzis nowa prace zaczol dojezdza 50min do pracy,wiec teraz bedzie pozniej wracal jak w starej pracy a ja caly dzien w samotnosci!! :zawstydzona/y:ahh jakies smuty mnie dzis wziely . Poniedzialek. :wściekła/y:
 
Hej kochane,
ja na razie się tylko witam, później postaram się nadrobić:)
Dziś w nocy (oj dawno tak nie było) wyspałam się jakbym w ciąży nie była...położyłam się przed 3cią spać - jakoś tak zeszło.....a obudziliśmy się o 10:19 - no wieki tak nie było....W nocy tylko raz siusiu....
Zatem te zgromadzone siły mam zamiar wykorzystać na sprzątanie, bo ostatnio w ogóle sil nie mam, wiadomo wszystko boli, ciągnie.....a skoro jakieś nadmiary energii to od razu wzięłam się za lodówę:D bo już cuda wianki można w niej znaleźć, potem na dwór z moim brzdącem i zaliczenie sklepu - bo obiad trzeba zrobić, no a potem może chwilkę usiądę na forum.....


Natal generalnie jest tak, że jak organizm odwodniony to skurcze się bardziej nasilają, dlatego często jak babeczki jadą na IP ze skuirczybykami bez rozwarcia to każą się napić...ja mam tak, że jak wstaję siku to brzuch mam jak skała, potem po siusianiu jeszcze chwilę skała, a później już lżej....To mięśnie, które odpowiadają za trzymanie moczu też biora udział w skurczach.....


pozdrowionka
 
Dzieki Milusia- wlasnie ja tez przed siusianiem i po teraz mam twardy brzuch! Wiec nie pozostaje nic jak tylko duuuzo pic!! ;-)
 
Myślałam, ze ze mną jest coś nie tak, ale widzę, że masz tak samo w nocy, albo podobnie. Taki dziwny ból, jakby skurcze promieniujące od krzyży , nasila się i później ustępuje. Trwa to może ok. 2 , 3 minutek i przechodzi... dziwna sprawa. Wogóle noce u mnie są okropne: ciężko mi przewrócić się z boku na bok - krzyże, albo rwa kulszowa. Problem ze zwleczeniem się z łóżka :( Z kolei przez dzień spojenie . Wystarczy 15, 20 minut w pozycji stojącej i masakra. Jutro mam wizytę u gin. - zobaczymy co powie.
dziewczyny ja dzis chyba na kanapie zostane i sie nigdzie nie ruszam!!! Spojenie mnie boli jak chodze :-( i wogole cos nie fajnie, takze nie bee ryzykowac i siedze na tylku dzis!
Pytalam sie juz raz , ale nie dostalam odp. Czy wy tez tak z siusianiem macie ze pozniej chwile brzuch boli? ja tak w nocy jak wstaje mam , jak malo wypije to bol jest mocniejszy!
Pogoda do kitu sniegh zaczol padac :wściekła/y:sypie jak nie wiem , moj dzis nowa prace zaczol dojezdza 50min do pracy,wiec teraz bedzie pozniej wracal jak w starej pracy a ja caly dzien w samotnosci!! :zawstydzona/y:ahh jakies smuty mnie dzis wziely . Poniedzialek. :wściekła/y:
 
reklama
Januarka Udanego załatwiania ;) I nie przesadź, żeby Cię później nic nie bolało ;)

Gosia Wiesz już tyle akcje z żołądkiem trwają, że przywykłam :p Przyjemne to to nie jest, szczególnie jak jeszcze z jedzenia coś zaszkodzi, ale ogólnie da się przeżyć... Ja nawet chleba w domu nie mam :D Będę się musiała chyba do jakiejś aktywności zmusić, może już ją naprawili :/

Czarni To ja się teraz zawstydziłam... Nie mam ochoty nawet palcem ruszyć, żeby coś zrobić :D Plany miałam jak rano wstałam, a że położyłam się znowu spać i obudziła mnie kaskada krwi z nosa to inna bajka :/ Masakra 15 minut nie mogłam krwi w ogóle zahamować :/

Miętowa Ja dzisiaj też muszę poleniuchować;) Młoda zaczyna koncerty czkawkowe i kopanie po trzustce:p

Magda Ja bym się chciała do świąt dowiedzieć jak oni to myślą :p Wiem, że jestem pierworódką i do tego w sumie młodą, ale mam nadzieję, że nie zbagatelizują mnie dlatego :/ Bo do tej pory to tak w sumie średnio ze słuchaniem mnie było :p A dni dla siebie i łóżka niby mam codziennie od 6:40 do 15:p Ale to nie do końca tak, bo obiad ja dalej robię, pokój i wszystko dla młodej ja szykuję i czasem się wyrwę na jakieś zakupy, ale mało kiedy mam na nie chęć i siłę ;) a później łóżko już muszę ze swoim dzielić :p Coś czuję, że nie bardzo tej nocy pośpię;) Boję się tego odliczania jak już datę poznam :D

Natal no jak mam pęcherz pełny to mnie boli, ale jak się wysikam to puszcza ;) Od razu albo zaraz, jak mózg zarejestruje, że balast spuszczony :p
 
Do góry