reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

O widzę że styczniowki jeszcze spać nie poszły ja wstałam... I ciekawa jestem do której będę siedzieć... Oliwia jest strasznie niespokojna więc już mnie rozbudziła... Gr..
 
reklama
Ja też, znów, nie śpię ;/ grrr
Muszę się przestawić, bo ostatnio chadzam spać 2-3 nad ranem i wstaję po 10 ;(
Może jutro a właściwie dziś nastawić budzik na 8 rano? żeby się zmęczyć i iść spać o normalnej porze ???
Muszę się zmęczyć żeby zasnąć, bo tak to się położę i kręcę, więc wolę posiedzieć przed kompem, TV i zabić czas.

A zamówiłam sobie dziś książki do lektury:
1. Język niemowląt Tracy Hogg
2. Mamo tato co ty na to, cz. 1+cz.2 Pawła Zawitkowskiego.

Jeszcze chwila do powitania młodego to sobie poczytam :)
 
witam po weekendzie. w sobote my bylismy w gosciach a wczoraj my mielismy gosci.i czas jakos zlecial.zaraz sie szykuje do fryzjera:-)
w sobote troszke snieg poproszyl,ale szybko blotko sie zrobilo bo cieplutko byloale za to dzisiaj troszke przymrozilo w nocy,a w dzien ma byc na plusie.za bardzo nie chce mi sie wychodzic z domu,ale ide bo pozniej nie wiem kiedy bedzie czas na fryzjara:-)
milego dnia
 
Witam sie poranne!!'
ja w weekend w domu siedzialam , wczoraj poszliśmy tylko na rynek świąteczny , ale niestety ja chodzić nie mogę długo bo boleć zaczyna więc wróciliśmy do domu .
Fajnie ze niektóre z was tak aktywnie jeszcze spędzają czas !!
Niedlugo święta , jakoś nic nie planujemy bo będziemy we 2! Więc bez szaleństw jedzeniowych itd.
Milego dnia!!!
 
Witam się poniedziałkowo :)

Gosia Ja mam całą ciążę problemu z żołądkiem, ogólnie jedzenie dobrze mi nie przyjmuje, a odkąd zaczęłam brać żelazo to już w ogóle jest dramat- dlatego mogę sobie pozwolić na jedzenie wszystkiego oczywiście z wyjątkiem tych produktów, które zaczęły mnie uczulać :/ A co do tych ciuszków i zakupów wszystkich- to tak bardzo cieszy :D ale ja się cieszę, że już mam ponad połowę tych spraw kosmetycznych za sobą, nie mówiąc już nic o tych większych:/ Bo teraz to bym rady nie dała, głupia wizyta dla mnie to wysiłek co niemiara :D

Caroline Ja też miałam taki dzień wczoraj, że normalnie nic mi się kupy nie trzymało :D nawet mój obiad gotował :p W ogóle on teraz to ma większe smaki niż ja i je nieporównywalnie więcej o_O

Czarni Bo dziecko się wtedy uspokaja, a właściwie to nawet zasypia :p Ewentualnie skurcze od orgazmu mogą się utrzymywać ciut dłużej ;) musiałam się o tym dużo naczytać, bo mój miał przez pewien czas w głowie, że Dzidzię będzie szturchał i jej coś zrobi :D No ja miałam też dużo przypadków, że już też by chciały koleżanki mieć, i w sumie "ciotka" termin na marzec ma:p ale jedna niestety straciła dziecko, a reszta to tak nagle zmiana decyzji o 180 stopni :) Ja się boję, żeby za szybko z drugim nie zaszaleć, bo wtedy to się z domu nie wyrwę przez kilka dobrych lat :D

Ada A weź z tymi dolegliwościami końcowymi :p Mój teraz jak patrzy na mnie, to mówi, nie wie czy świadoma decyzja o drugim dziecku zapadnie :p Bo się martwi cały czas o mnie bo widzi, że chwilami organizm nie wyrabia ;) Ale jak sama zauważyłaś, to już bardzo niedługo i znowu energia itp sprawy wrócą ;)

Milusia A to sama musisz robić na paciorkowca? przecież teraz jest to obowiązkowe badanie, które gin zleca i Ty za to nie płacisz :/

Magda Ja właśnie cały czas miałam taki fajny do przodu, aż mi nagle z dnia na dzień się spłaszczył :p Wiesz byłam tylko jedną pacjentką dopisaną, więc mam nadzieję, że mi trochę czasu poświęci :/ A co do bóli spojenia- chyba takie dni przyszły, ja już wczoraj tak się w ruchu ograniczałam... do łóżka, po pilot i te sprawy:p a dzisiaj masakra, zobaczymy jak sobie jutro dam radę w dotarciu na wizytę :p I Madziu- leń Ci się należy w końcu :p Miałaś się dużo czasu oszczędzać, a tu ciągle coś, więc za jeden dzień w piżamie to ani tyle wstydu nie powinnaś mieć, a i właśnie się dowiedziałam, że kuzynka urodziła... tylko nie wiem dokładnie czy w piątek czy w sobotę... ;) Między nami był miesiąc różnicy w terminach, cesarkę miała niby na 4 lub 6 grudnia przewidzianą, a tu tydzień wcześniej ją cieli o_O Jak w piątek pojadę do domu rodzinnego to może ją odwiedzę :p


Muuum to be Czkawka jest zawalista, ale pod warunkiem, że nie piąty raz tego samego dnia :p Mi brzuch ostatnio mało twardnieje, bo biorę dziennie 6 tabletek asmagu (magnez z zalecenia lekarza;) i przez weekend leżałam dosyć dużo :p I teraz wiem, że jak zaczyna mi twardnieć tak bardzo i na długo to znowu przesadziłam z aktywnością... Wiem, że mam leżeć i się oszczędzać, ale nie potrafię na dupie usiedzieć :D A wczoraj to mi się film urwał i mój wstawał w nocy sprzęty wyłączać :D


Aninek Ja właśnie mięty już nie mam i zawsze zapominam kupić, ale szczerze to od mięty w ogóle na kilometr mnie odrzuca, a rumianek mi smakuje o_O Zazdroszczę Wam tego ubierania choinek itp itd, bo u mnie z tym ciężko i jesteśmy umówieni ze swoim, że odkąd Młoda będzie z nami to święta obchodzimy jako tako :p i choinka niby też ma być... i szczerze, mam nadzieję, że przyszłe święta już spędzimy w swoim mieszkaniu ;) a właśnie jeszcze co do brzucha... taki mi się wydawało, że mi opadł trochę, ale wiesz nie dopuszczałam tego do mózgu bo to niby oznaka zbliżającego porodu się jest :p Ale wiele łatwiej się nie oddycha- właściwie tak samo :D


Natal Ja właśnie nie wiem co zrobić, bo nie chcę swojego zostawiać na święta, ale z drugiej strony siedzieć samej też nie chcę- bo święta jak zwykle będzie miał pracujące pewnie- służbę, nadzór czy cokolwiek innego mu we walą :/ I tak się jeszcze gryziemy co tu zrobić żeby było dobrze:/ A co do chodzenia mam to samo- a właściwie jako tako mam zakaz :D także w tym roku szaleństwo zakupów świątecznych mnie ominie szerokim łukiem :)


Dziewczyny Wy w ogóle spania nie macie... Ja jak zasnęłam to wstałam ze swoim o 6 dopiero :p Nawet siku nie było mnie w stanie wybudzić :D Mam nadzieję, że dzisiaj będzie dobry dzień ;) I chyba będę uziemiona w mieszkaniu, bo winda się zepsuła :p a na 7 piętro w tym czasie drałować, to raczej ciężkie :D

Miłego poniedziałku ;)
 
Hej :)
Ale u nas dzisiaj slicznie bielusienko ide zaraz po jakies bulki sie przejsc po tym milusim sniezku :) Uwielbiam :)))
Wczoraj troszke popralam i zrobilam porzadki z plytami maz ich tyle nazbieral a wiekszosc to do smieci sie nadaje znalazly sie jakies stare programy i dema gier z gazet dzisiaj mam reszte do ogarniecia, moze zdaze bo Maz ma dzis jazde przed ezaminem jak z pracy wroi a ja wizyte u poloznej i laryngologa potem chce go jeszcze troche nad testami przycisnac bo ma jednak jeszcze bledy(oby na egzaminie nie zrobil wiecej jak2). Przyznam jak sie z nim wczoraj uczylam masakra jakas gdybym szla zdawac teraz testy zabraliby mi prawko a te pytania z kosmosu typu co to jest kolejka osobowa??? normalnie szok sory autem mamy jezdzic czy jakas posrana kolejka? troche mnie to zirytowalo czego kaza sie uczyc a wszystko po to,zeby zedrzec pieniadze z ludzi:/
Cos ostatnio (odpukac) pozno zasypiam bo po23 nawet i dzieki temu udaje mi sie pospac do 6 nie 4 oby tak zostalo :) wprawdzie 6 tez wczesnie,ale juz sie jasniej robi wszyscy ida do pracy wiec moge cos porobic,a o 4 to mnie z nudow skrecalo :/
Ok zmykam bo dzisiaj troche wizyt i sprzatania :) Milego dnia :)
 
hej dziewczyny - witam w zimny poranek.. :)

Masakra ze spaniem- ;/ już drugą noc mam nieprzespaną.. ;/ a w dzień chodzę i piorunami ciskam we wszystkich ;/... Nie ma to jak z samego rana wylać na ręce kubek gorącej herbaty.. aaaaaa jak piecze..;/ normalnie DZIEŃ IDEALNY ;/
kość łonowa a raczej cholerne spojenie łonowe to powinno to być u nas jakoś inaczej wymyślone..;/ nawet leżeć sie nie da a jak chodzę to normalnie czuje jak mi sie miednica rusza to na jedna to na druga stronę w zależności na którą nogę stanę.. a przecież sie oszczędzam i mało co chodzę.. ;/ normalne z bólu ściany można gryźć. muszę to zgłosić gin... ale co powie mi że to normalne;/ i tyle..

Takie z was pisarki że nadrobić wszystko to mi zajmie chyba do południa..

Póki co miłego poniedziałku styczniówki...
 
Witam stycznioweczki;)
Ja juz nie spie od 6 . Teraz wcinam sniadanko i Was podczytuje ;) Zauwazylam ze Wy nocne dziewczyny jestescie;D Zaraz jade zaniesc l4 i po prezenty drobne. Dzisiaj puszcze juz chyba ostatnie pranie malej ciuszkow siostra przyjdzie z malym to mi pomoze( choc zawsze po wizycie tego 3letniego rozbojnika mam tornado w pokoju;D) Wiecie co dziewczyny musze Wam cos powiedziec Moj 3letni Chrzesniaczek co przyjdzie sie pyta czy wyciagamy juz mala z tego brzucha;D

caroline No zaniedlugo to bedziemy chcialy powrocic do kanapowego lenia ;D Spacerek wieczorny przed snem dobrze robi ;-)
Ada Głowa do góry dobrze jest wyzalic sie;) Ja tez sie dolaczam do klubu mlodych emerytek ;-)Ty to juz pewnie zaczynasz wielkie odliczanie;)
czarni Ja to sie ciesze jak widze na fcb jak kolejna kolezanka dodaje zdj z Usg :D
milusia Z tym siusianiem w nocy smiesznie to ujelas;D Ja natomiast jak wstaje w nocy to czuje sie jak zoombie jakis ;p No to na pewno po upiekszaniu sie u fryzjera humor poprawiony. Ja nie cierpie chodzic do fryzjera mam uraz;)Mi ostatnio tesciowa tez zakupila suszarke;p Dziekuje za porady odnosnie przeziebienia choc mnie juz opuszcza(nie zapeszajac;p)
magda A na poprawe humoru powiem Ci ze mnie nie przebijesz ;D Ja prawie codziennie caly dzien latam w pizamie po domu ;DChoinka u Cb to przygotowania do swiat pelna para. Ja bede kupowac choinke juz ubrana taki len ze mnie;p A dziewczynki pewnie mialy niezla frajde i pewnie pomagaly ustrajac. ps u mnie zawsze pamietam cukierki wytrzymywaly na tej choince jeden dzien ;D A tym spojeniem sie nie martwie bo boli jak sie przemecze a wgl inne dziewczyny maja jeszcze gorzej tak samo jak i Ty i radza saobie bardzo dobrze ni9e narzekając ;D
aninek Widze ze My idziemy praktycznie rowniutko i tak samo obie nosimy pod serduszkiem dziewczynki ;)
indziorka To wspolczuje tych dolegliwosci zoladkowych mnie w 1 i teraz w 3 trymestrze troche pobolewal.A z ta winda to masakra rzeczywiscie jestes uwieziona jak ksiezniczka w wiezy na zamku ;D
Moj tata ma dzisiaj urodziny jeszcze musze dokupic portfel do prezentu i gotowe pewnie slodkim sie objem ;D
Milego zimowego dnia;)*
 
reklama
asiorreek to dzien Ci sie zaczal okropnie;/Witaj w klupie nocy nieprzespanych ostatnio u mnie to norma;/ Z tym spojeniem to nie zaciekawie sie masz;/ Ja to mam dopiero poczatki. Odpoczywaj i zrelaksuj sie czekolada czasem pomaga;D
 
Do góry