reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ada jest faktycznie pasta bez fluoru w Pl. Nenedent sie nazywa i ja kupowałam ją Nelci, jak mieszkaliśmy jeszcze w Pl. Ona wtedy nie miała roczku jeszcze. Tutaj od razu colgate, bo innej nie widziałam.
Mój mąż, to zawsze jak mu wypomnę, że mnie nie przytulił jak mi źle było, to mówi: no bo nie mówiłaś:eek: Normalnie dużymi literami trzeba czasem do nich gadać:-p
Psinie daruj, ale miotły nie ruszaj;-) Może jak Twój M poczuje pod stopami psie chrupki, to w końcu zamiecie:-p Udanego relaksu w wannie:tak:
 
reklama
Ja sie melduje. U nas wszystko ok, nie pamietam kiedy i co ostatni raz pisalam. W sobote bylismy caly dzien u rodziny w Gliwicach. W niedziele moj brat z dziewczyna juz pojechali, a ja mialam gosci - 3 kolezanki z mezami, na szczescie moja mama przygotowala cale jedzonko, salatki, wedlinki, ciasta, bo ja taka rozkojarzona jestem, ze nie moge niczego ogarnac. Wczoraj ja odwiedzilam kolezanke, ktora ma 2 coreczki no i jest w ciazy, wiec za miesiac powinna miec juz synka. A dzis bylam z mama u babci w domu opieki i potem pojechalysmy na te warsztaty bezpieczny maluch. Czyli niby wszystko ok i milo spedzam czas, ale dzis jak wrocilam to juz wysiadlam, chyba to dlatego, ze caly czas mam cos zaplanowane - na jutro sie umowilam z tym kolega od zdjec, w czwartek maja przyjsc moi rodzice chrzestni na kolacje a w piatek mialam jechac do Warszawy do brata i poprostu mam wrazenie, ze ciagle ktos czegos ode mnie oczekuje, bo nie wszystko to moje pomysly. Po prostu ja nie jestem juz w stanie dzialac na pelnych obrotach a ciagle tylko ktos cos chce, zaczyna mnie nawet wkurzac jak co chwile ktos chce mi cos pokazac i tylko slysze chodz tu, chodz tam, a ja sie czuje jakbym przyrosla do fotela i wcale mi sie wstac nie chce. Poryczalam sie i narazie wyjazd do Warszawy stoi pod znakiem zapytania. Juz nawet sie tez nie ciesze na te jutrzejsze zdjecia, bo nie mam pomyslu i nie wiem w co sie ubrac. Eh humor mam jakis przybity teraz, chociaz i tak juz lepiej, bo pogadalam z moim F i mnie pocieszyl. Jak sie wyspie to jutro na pewno bedzie ok. A tak to teraz moglabym sie zalic na wszystko. Do tego Zuzia nie przestaje sie wiercic i sie zastanawiam czy wszystko u niej ok. Nie poodpisuje Wam, bo bardzo tego duzo, troche poczytalam. Jak wroce do normalnosci, to bede odpisywac. Buziaki dla Was wszystkich kochane mamuski!!!
 
Aninek tak to właśnie jest z tymi wyjazdami do Pl. Dlatego ja uważam, że jak na odpoczynek, to gdzieś na wyspy bezludne:-p Trzymaj się tam i dbaj o siebie, a jak masz dość, to po prostu przeproś i zrób sobie dzień laby, tylko dla siebie. No i wracaj do nas szybko, bo brakuje nam Ciebie:happy2:
 
Witam ja nie spie juz od 3 juz mam dosc :((((( Nie tego,ze sie nie wysypiam, bo czuje sie wyspana,ale nie mam co robic tak wczesnie, przy maluchu to bym sie chociaz nie nudzila z rana :((( za to wieczorem ok21 juz spie jak niemowle wykonczona :(
Wczoraj przyszedl wozek bardzo nam sie podobai jest faktycznie bardzo leciutki, kolorek tez ladny, spacerowka jest faktycznie mala, ale dla nas to jak najbardziej na plus :))) mamy tylko nadzieje,ze dzieciatko nie bedzie wielkoludem i zmiesci sie do niej tak do przyszlego lata, bo pozniej to zamierzamy kupic juz taka najzwyklejsza spaceroweczke dla takiego 2/3 latka :) Ktoras mamusia pisala o wrzuceniu fotek, juz kiedys wrzucalam ale dam jeszcze raz linka z wozeczkiem ;) MUTSY EVO + gondola + spacerówka + fotelik Maxi-Cosi Citi 2012 granatowy z szarym fotelikiem zakupilismy, jak narazie jestesmy zadowoleni zobaczymy jak bedzie sprawdzal sie przy dziecku i czy maly go polubi :)
elisse ja miewalam juz takie napiecia wczesniej,ale zadko i kurcze teraz mnie caly dzien wczoraj trzymalo, pilam magnez, ale cos nie pomagalo,ze mam wizyte u poloznej dzisiaj to musze z nia o tym porozmawiac, bo sie troszke przestraszylam maluch prawie sie nie ruszal,albo ja poprostu nie czulam tak przez to napiecie, odpukac dzisiaj jest troche lepiej narazie i czuje jak sie kreci :) Co do nospy tez wszyscy mi mowia wlasnie,zeby brac,ale ja jestem jakos antylek zwlaszcza teraz no i musialabym to z lekarzem skonsultowac, bo nie wspominal ze moge brac tylko o magnezie kiedys tam mowil.
biłkabdg mmmmm fasolka po bretonsku moje podstawowe danie w ciazy przynajmneij an poczatku takie mialam smaki na fasolke i kotlety mmm smaka narobilas bo dawno fasolki nie bylo od kiedy mi smaki przeszly to nie bylo okazji zrobic,ale chyba sie odgapie ;p
Mamaaga4, Malinka wypoczywajcie dziewczynki mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze z Wami i maluszkami :) Zdrowka zycze :)
-caroline- ogladalam kiedys na allegro takie biustonosze KAYA usztywniany biustonosz do karmienia 70 C (2701632293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeden z nich, wpisz sobie w wyszukiwanie wyskoczy wiecej ;)
ada1989 ah te hormony, ja tez jakas nerwowa ostatnio i do tego wszyscy wokolo mnie denerwuja jak nie siostra to babka my placimy za wszystko i wykanczamy pietro ze swojej kieszeni a ona chce rzadzic nami i naszymi pieniedzmi, ktorych juz prawie brak(jeszcze nie myslalam o dodatkach ona juz wie jakie fieranki gdzie mam kupic i zawiesic oczywiscie za swoje pieniadze mam kupic takie jak jej sie podobaja i urzadzic sobie wg jej gustu,ale ciagle lazi i powtarza,ze sie nie wtraca tymczasem wciska nosa gdzie popadnie ://// wrrrr nerwice mam!!!
Abys sie tylko od meza nie zarazila i goraczka cie nie dopadla, zdrowka zycze dla niego :)
aninek oj wspolczuje bidulko przyjechalas odpoczac a tymczasem wszyscy chetni do spotkania i zapewne poogladania brzuszka ;) Zrob sobie chociaz jeden dzien wolnego na odpoczynek w domku z rodzicami :)

Milego dnia mamusie ja znow pewnie zawitam dopiero wieczorem lub nawet jutro, bieganina jak zwykle :)
 
Witam się środowo ;-)
Ja dziś od 5:30 nie śpię. Wstałam jak mój mąż się szykował do pracy.
Ogólnie ;-)już po śniadanku, plany na dzisiaj są: upichce fasolkę po bretońsku i wezmę się za porządki. Jak ogarnę wsio to chcę zabrać się za czytanie ksiąźki, którą dostałam od kumpeli.
Tytuł książki: W OCZEKIWANIU NA DZIECKO. Brzmi zachęcająco.

Ogólnie pogoda do bani, od rana pada deszcz w Bydgoszczy. Mniejmy nadzieję, że do południa się wypogodzi.
A ja odliczam już dni do mojej wizyty u ginki.
Zostało 4 dzionki i będę widziała mojego synusia. JUPI :-D:-):happy::rofl2:;-)
 
i ja sie witam:-)
jak zwykle 3 pobudki na siku w nocy.czasem to az pecherz boli.masakra.kregoslup juz daje sie we znaki,ciezko sie wstaje. podczas chodzenia tez odczuwam bole w dole brzucha ale nie sa az tak mocno uciazliwe.
milego dnia zycze:-)
 
heeejo :-D
ufff.. dziś już wstałam o 9 także postęp jest :-D

Magda z uk u mnie sprzątanie piwnicy to raczej taka kosmetyczna sprawa czyli wysprzątanie pralni bo kurz się zbiera, i jeszcze kurze na naszych przetworach bo najgorzej te wszystkie słoiczki poodkurzać.. także za dużo się nie narobię ale najbardziej właśnie nie lubię takiej dłubaniny tym bardziej że do piwnicy i tak nikt nie schodzi no ale raz na jakiś czas trzeba to zrobić :-( ogólnie mąż mi tak piwnicę wysprzątał i przede wszystkim odgracił że teraz można tańczyć na sylwestra! :-D także zapraszam bo wszystkie z forum się pomieścimy :-D:-D:-D
a co anemii to będzie dobrze! nie wiem czy w tym wypadku jest wskazana jakaś dieta?
kaja28 ja też póki co mam spokój z tymi negatywnymi skutkami zajadania czekolady - oczywiście oprócz wagi.. ale też jem dużo owoców i warzyw także mam nadzieję że wystarczy :-)
ada1989 na takie nerwy najlepiej iść spać :-) nie daj się żeby pies cię z równowagi wyprowadził :-) a co do chrupek rozsypanych to przecież do rana nic im nie będzie jak trochę porozrzucane będą :-D:-D
czarni tą rocznicę to odbijecie sobie jak humorki będą lepsze - wtedy będziecie mieli ochotę pobyć ze sobą i miło to będziecie wspominać.. także zaplanujecie sobie na pewno jakiś romantyczny wypad w inny dzień ;-)
milusia83 mnie też ta pogoda dobija! a co do grudnia to też już czekam z niecierpliwością!!!:-)
aninek ale masz napięty grafik!!! tylko oszczędzaj się i odpoczywaj gdzieś w przerwach między tym napiętym grafikiem!
januarka a ty w ogóle coś w dzień śpisz? bo ja bym tak długo nie ciągła jakby moje noce kończyły się o 3 nad ranem! jak i tak nie śpisz to może jakąś książkę czytaj albo jakiś serial w necie oglądaj.. masakra o 3 wstać to musi być męczarnia!super że jesteście zadowoleni z wózeczka - gratuluję zakupu!
biłka też widzę że masz ambitne plany na dzisiaj! także masz rację - najpierw praca a później relax przed książką :-) daj znać czy książka wciągnęła i czy ciekawa.. ja ostatnio czytałam baby blues i muszę powiedzieć że fajowa bo taka realna i śmieszna a co najważniejsze bez cukru czyli cała gorzka prawda o macierzyństwie :-)

a ja dzisiaj pewnie za dużo nie zrobię bo po południu do lekarza a później zakupki nas czekają remontowe czyli jakaś elektryka, suporexy i inne bzdury dzięki którym będzie można grzebać dalej pokoik małej.. narazie to wygląda jak pobojowisko a nie pokoik córeczki :-D a do południa pewnie pokręcę się troszkę po domku.. chciałam pomyć podłogi ale nie wiem czy zdążę z racji tego ze w piętrowym domku jednak troszkę czasu na tym się traci.. moja córa ostatnio zrobiła się troszkę bardziej aktywna :-) brzuch się cały trzęsie wieczorami :-D:-D:-D a co do biustonoszy to dziękuję wam bardzo za rady! aaa.. no i jestem troszkę podłamana muszę wam powiedzieć.. są już rozstępy :-( zaczęło się od biustu i pośladków ale to pewnie kwestia paru dni jak i brzuszek wysypie :-( najważniejsza jest dla mnie mała i jej zdrowie także staram się o swoim wyglądzie nie myśleć ale jakoś nie mogę się w lustro patrzeć :-:)-:)-( pociesza mnie fakt że już w styczniu będzie moja mała slicznotka i nawet nie będzie czasu żeby w lustro spoglądać :-D:-D:-D

udanego dzionka dziewczyny!:-)
 
Hej laski coś czuje że kolejny dzień będzie zajebisty...Nie wiem czy to przesilenie czy już ja w tej ciąży wysiadam... Dziwne to sie zaczyna robić... W pierwszej ciąży miałam energii aż nad to a teraz zamknęła bym sie przed całym światem...Idę jeść śniadanko może trochę mi sie humor poprawi...
 
reklama
-caroline- niestety nie spie w dzien nie umiem od zawsze, dltego tez mialam ogromne problemy z nocna zmiana w pracy,a teraz w ciazy tez w dzien spac nie umiem chocby nie wiem co, no nie dam rady, tak jak pisalam zasypiam jedynie dosc wczesniej bo zdazylo mi sie o 20 nawet a najczesciej 21/22 juz spie twardym snem. Ksiazki i poradniki przeczytalam chyba wszystkie jakie tutaj mam,az mi sie juz niechce, nie wiem czy to ciaza ale do tv tez jakos mam wstret kiedys wiecej ogladalam teraz mnie nudzi, jedynie na bb zajrze z samego rana czy na allegro poszperam i nuda probowalam juz wszystkiego pomoglyby mi chyba tylko tabletki nasenne,ale w tym stanie nawet z zalecenia lekarza bym nie brala. Najgorsze w tym wszystkim jest to,ze wogole nie jestem zmeczona czy niewyspana i obawiam sie aby to zmeczenie po porodzie mi nie wyszlo bo sama chcialabym zajmowwac sie maluchem jak najwiecej a nie liczyc na mame czy meza :/

Zycze milego dnia mamusie i uciekam dzis juz pewnie nie zajrze bo dowiedzialam sie wlasnie,ze ktos kto jest mi bliski niebawem straci kogos kto jest mu najblizszy ;((((((((((((((((((((((
 
Do góry