reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Totka syrop z cebuli jest dobry ogólnie na przeziębienie, Syrop z cebuli - najlepsze lekarstwo dla dzieci - ekotarg.pl ... w prawdzie tutaj mowa o dzieciach, ale przy przeziębieniach u siebie stosuję i zawsze widać efekty:-)
Na gardło dodatkowo tantum verde stosuje i jak na razie gardło nie boli. Choć temperatura utrzymuje się 37 - zastanawiam się jednak czy nie jest to związane ogólnie z ciążą, bo już lepiej się czuję.

Z wózkiem to ciężka sprawa, aż się go nie kupi. My na razie mamy taki natłok wyjazdów, spraw do załatwienia, że wybór łóżeczka, wózka itd już nie mówię o kupowaniu, nam się troszkę odwlekł... Mam nadzieję, że w październiku już ogarniemy te wszytskie teamty związane z zakupem dla Nowego członka rodziny odpowiedniego ekwipunku :-D


Ja się wziełam za porządki w salonie, gdzie mamy szafę w której pełno papierów, już połowę wyrzuciłam... od razu dużo miejsca się zrobiło. Ale idzie mi to bardzo poooowoli ;-)

Synek dziś spokojny, choć pewnie niedługo się uaktywni i da mi popalić.


Życzę miłego wieczoru:-)
 
reklama
ja tylko wpadlam sie przywitac, tapetujemy narazie salon, pozniej przedpokoj trzeba pomalowac , wiec caly czas cos.
Pozdrawiam was wszystkie!!!
 
Marzenixx pozostaje w takim razie szukanie butów do skutku :) pierwszy raz słyszę, że pies nie lubi kiełbasy :)

szylwias może da się porozmawiać z dziekanem? Przecież powinni być bardziej elastyczni. Tak się zastanawiam odnośnie tych ruchów dziecka. Mi lekarz ostatnio kazał liczyć ruchy płodu i się zastanawiam, czy to nie jest dużo za szybko.

-caroline- telewizja teżpotrafi być wyczerpująca, jeśli się dłużej ogląda ;-)

bilkabdg ubranka na pewno słodkie :). Ja za to słyszałam, że najlepiej od 25 do 32 tygodnia iść. Potem dziecko jest większe i już nie wszystko tak widać. Ja się zapisałam na 10 października i już nie mogę się doczekać :)

martinek śliczne ubranka :) słodziutkie

ada1989 każdy może mieć czasami gorszy dzień. Może przyda się później gaviscon. Mnie wczoraj dopadła taka zgaga, że przez godzinę w nocy nie mogłam zasnąć :-/ aż tak nigdy nie miałam. Maluch wychodzi z przedszkola zadowolony? To jest najważniejsze.

magda_z_uk
dzieci będą szczęśliwe z wakacji w Polsce, jeśli będzie śnieg :-) ładne to łóżeczko. Ja niestety muszę mieć standardowe drewniane. Bałabym się, że koty mi takie zniszczą.

Afja-Anetka
ten jeden semestr dasz radę. Może da się wcześniej zaliczyć przedmioty?
Czarni też mam dziś takiego lenia, nic mi się nie chce.

Aninek również miłego dnia i smacznego :)

Totka zdrówka. Maliny, dużo miodu i czosnku ;-) podobno opłaca się kupić najpierw tylko sam wózek z gondolą i potem zainwestować w lepszą spacerówkę.

natal84 nie przemęczaj się za bardzo z tym remontem.

Ja się zabieram zaraz za kolejny seans z Harrym Potterem. Wczoraj oglądaliśmy z mężem i dzisiaj powtórka z rozrywki i oglądamy kolejną część. Miłego wieczoru.
 
Witam wieczornie. Jaka straszna pogoda zawitała odbiera chęci życia...
Prawdziwa jesień buu...
Poszukiwałam dziś czapkę na jesień dla córki to jakaś porażka... :-/ Nie ma nic albo mi sie nic nie podoba... Bo tak by z tego wynikało...
Jak słyszę ten wiatr to mnie przeraża że tak już będzie przez długi czas... Życzę ciepłego wieczorku ;-)
 
Hello!

Na TLC oglądam właśnie "prosto z porodówki" - obecnie chrzczą dziecko na OIOM-ie... Dziewczynki, fajnie by było, gdybyśmy WSZYSTKIE donosiły swoje ciąże i nie żebym schizowała - ale mam nadzieję, że jest to wykonalne i nam się uda!
(Na zakończenie programu powiedzieli, że to chrzczone dziecko zmarło w wieku 5 m-cy i 24 dni... - od życia płodowego dziecku zbierał się płyn w płucach)

P.S. Dziękuję Wam za miłe przyjęcie po tych moich chwilach absencji :]
 
Totka, mnie moje siostry to samo polecają, gondolka niedroga a później zainwestować w lepszą spacerówkę i ja chyba tak własnie zrobię. moja siostra ma teraz dla synka taką gondolę na pasach i jest super, bo można nią we wszystkie strony bujać. mały ją uwielbia :)

aninek, mi też z wyglądu bardziej podobają się tradycyjne łóżeczka, ale w waszym wypadku, jeśli macie w planach przeprowadzkę, to chyba lepiej będzie zainwestować w turystyczne.

Marzenixx, siostra dziś kupiła fajne płaskie kozaczki w Syrenie. ja nawet nie wiedziałam, że ten sklep jeszcze istnieje. mówiła, że przypadkiem weszła, bo same stare baby były w środku :-D, a tu taka niespodzianka. Kozaki | Syrena Obuwie to chyba są te czwarte (jasno brązowe). super na nodze wyglądają.

ja dziś się tak wkurzyłam, że nie wiem. pojechałam do Ikei po komódkę na rzeczy dla maleństwa i po południu zaczęliśmy z mężem ją składać. z szufladami poszło bez problemu. zabraliśmy za obudowę i jeszcze przed przykręceniem ostatniej ścianki chcieliśmy ją po coś obrócić i w tym momencie wszystko p**prznęło i się połamało :angry::szok: nie wiem jak to się stało... koniec końców, jakoś tam ją skleciliśmy i nawet się trzyma, ale co się nawkurzałam, to moje. tak to jest coś taniego w Ikei kupić...

lecę spać, bo się namęczyłam przy tym składaniu. Dobranoc!!!
 
witajcie :-)
Totka witamy ponownie .. a co do tych programów to nie ma co oglądać i się zamartwiać na zapas.. trzeba się cieszyć że póki co jest wszystko dobrze i tak już zostanie na zawsze ;-) także głowa do góry i nie przyjmujemy innego terminu do wiadomości jak ten styczniowy :-)
Czarni rzeczywiście pogoda dobija :-( my dzisiaj pierwszy raz paliliśmy w piecyku bo tak zimno było :-(
Elisse ja Harrego wciągnęłam jednym duszkiem.. ale wcześniej najpierw książki a dopiero później filmy.. i zuupełnie inaczej się czytało niż oglądało - także polecam książki chociaż filmy też niczego sobie ;-)
Natal84 powodzenia z remontem - też nie lubię tego bałaganu ale jak już zrobicie wszystko to pewnie będzie bossko :)
Afja-anetka coś wiem o powolnym sprzątaniu bo mi też jakoś to nie idzie zbyt szybko ale za to dokładnie także powodzenia w dalszych generalnych porządkach :-)

Ale dzisiaj dzień... coś strasznego.. wstałam dzisiaj o 5:50 bo mój M mnie obudził oczywiście nie celowo (zachciało mu się na grzyby do lasu jechać:-D) snułam się do 15 aż w końcu nie wytrzymałam i położyłam się na 2 godzinki spać aby zregenerować siły.. co do syropku z cebuli to działa cuda.. wypiłam może tylko z 3 łyżki i już prawie kataru nie mam a i gardło prawie nie boli już! :-)
miłego wieczorka ;-)
 
hej:)

elisse wraca chętnie i zadowolony wychodzi, uśmeichniety, myśle że mu tam dobrze jest:-)
totka witaj:-) nie ma innej opcji, wszytskie urodzimy zdrowe i silne dzieciaczki!:))
Mila współczuje przebojów z komodą:baffled:



u nas dziś nudny dzień, pogoda nawet dopisała i plac zabaw zaliczyliśmy, potem obiadek i lenistwo.... nic mi się nie chce, jakaś leniwa sie zrobiłam...:p
 
W koncu nie bylismy w tej restauracji, ale i tak caly dzien poza domem. Potem wrocilismy i posprzatalismy troche mieszkanko i od razu jest duzo przyjemniej.
Afja-Anetka mi tez zawsze tak schodzi jak sie wezme za porzadki w papierach. Nigdy nie wiem co juz wyrzucic a co sie jeszcze przyda. Moi rodzice mnie mecza, zebym zrobila porzadek z moimi rzeczami jak przyjade do Krakowa, ale na sama mysl mam mdlosci :baffled: Dzis za to udalo mi sie powyrzucac troche ciuchow.
Mila83 gdzie bylas w Ikei? jesli na Fondo to mysmy tam mieszkali obok :-). Nie zazdroszcze przygod z ta komoda. Tez mi sie kiedys tak porobilo jak skladalam komode z Ikei, akurat ja przymocowalam jedna ze scianek szuflady na odwrot i potem byl kosmos zeby to odkrecic :angry: Co do lozeczka to wlasnie chcemy kupic dopiero po przeprowadzce, na poczatku mam nadzieje ze jakos przezyje w tej gondolce co kupilam.
Ada na pewno mu dobrze! W przedszkolu jest bardzo fajnie! A on dzielny chlopak jest, to napewno bedzie mial zaraz mnostwo kolegow i jeszcze Cie bedzie prosil, zebys przyszla po niego pozniej, bo on sie dobrze bawi! :-)

Wiecie co, ja nigdy nie probowalam syropu z cebuli, ale widze ze tak go zachwalacia, ze jak nastepnym razem bede przeziebiona to sprobuje.
 
reklama
No tak znowu późna pora. Męża nie ma, jutro wraca.
Jak ja nie lubie, późno chodzić spać... a potem mieć problem ze wstawaniem.

Elisse mam nadzieję, że się uda z tym wcześniejszym zaliczeniem co niektórych przedmiotów:-)
Czarni jesień się zaczęła, trzeba się troszkę przestawić! Dobrze by było gdyby prawdziwa zima szybko przyszła i wymroziła ‘zarazki’… bo tak to może być ciężko z przeziębieniami…
Mila83 to dobrze, że udało się wam jakoś skręcić tą komodę. Ja kiedyś z mamą skręciłam biurko dla młodszej siostry… może jakichś wpadek większych nie było… ale solidnie skręcone to na pewno nie było heheh
-caroline- udało się, 4 półki posprzątane… choć jeszcze kilka półek jest do przejrzenia – głównie materiały ze studiów, ale to może jeszcze nie teraz ;-) a co do syropu z cebuli ja się już lepiej czuję ale syrop jeszcze piję tak profilaktycznie!
Aninek o pokoju w domu rodzinnym nie wspomnę, też rodzice co jakiś czas przypominają o zrobieniu porządku z tym wszystkim ... brak czasu, chęci i siły hehe A syrop z cebuli polecam gorąco w wersji z cytryną i miodem.
 
Do góry