reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej mamusie, ja to zasnąć nie mogę, tak jakoś mi się nie chce, czytanie nawet nie pomogło, za dużo wrażeń chyba mam :cool2: ja swojego męża miałam dziś chęć pobić tak drażnił się z córką, z tej złości to się aż popłakałam :-( ale się przynajmniej towarzystwo uspokoiło. za to dzidzia teraz w brzuszku szaleje :-D uwielbiam to uczucie
 
reklama
Witajcie wczesną porą. Za oknem jeszcze szaro, ciemno, buro.
A mój M już pojechał do pracy :(
Ja oczywiście oczy jak 5zł i nie mogę znowu spać. Wrrrr :/
A pewnie jak malentwo pojawi się na świecie to będę marzyć o spaniu:)

Właśnie czytałam wasze wieczorne podsumowania dnia i zmartwiłaś mnie
Kropka - co się znowu dzieje z tym mieszkaniem?
Stanęłam na etapie, że znaleźliście i było OK.
A tu nagle takie info. Ja wiem, że masz z pewnością doła na maxa, ale mam przeczucie, że to wymarzone gniazdko, które gdzieś na was czeka będzie tym strzałem w 10siątkę. I na takie czekaliście. Jestem z Tobą Kropeczko nasza i nie płacz tyle, no stres, bo maluch odczuwa już to tak mocko na tym etapie, że szkoda mi szkraba strasznie :(
Ściskam mocko:)

Indziorka i filkat hormony chyba buzują na maxa.

Magda_z_uk i u Ciebie pojawiły się smutaski czytam.
Co się dzieje dziewczyny?

Mam nadzieję, że dzisiaj obudzicie się z nowymi postanowieniami i planami i połowa spraw zostanie załatwiona pozytywnie.

Buziakuje na miły dzionek.
 
hej

ja jak zawykle niewyspna, cóż może za pare lat sie wyspie:-)

a co to za smuteczki?
kropka i magda z uk jak dzis humorki, pisac tu szybko!!!

magda z uk a co si stalo ze taki dół cie dopadł ? nic wiecej nie napisalas.... a ty zawsze taka tryskająca energia jestes...:sorry:
 
Dzień dobry!

Wczoraj przemokłam do suchej nitki, więc raczej długo czekać na przeziębienie nie będę.:-(

A i u mnie nie najweselej. Z rodziny bliska osoba zachorowała, potwierdzono najgorszą możliwość. Całą noc przepłakałam. Dziś idę w odwiedziny i muszę być silna żeby pocieszyć, nie wiem czy potrafię...


Green flower ja piję około 3-4 l, samej wody butelkowanej wypijam 1,5 l dziennie. Także pisząc o ograniczaniu miałam na myśli zejście z tych 3-4 l na 2-1,5 l. Na początku ciąży bardzo pić mi się chciało i takie przyzwyczajenie mi zostało, że sięgam po tą szklankę wody od tak.

Gizmowa dzięki za pociechę, kciuki na pewno się przydadzą :tak:

Niebieska81 mnie te wstawanie w nocy dobija, kilka dni temu w nocy mało co się nie przewróciłam schodząc z łóżka – taka zaspana a zarazem taki dyskomfort przez to…

Patiinka dziękuję za słowa otuchy, co jak co ale na instruktorów narzekać nie mogę; a miałam już z 5 różnymi. Najgorsze, że idąc na egzamin idę z przekonaniem, że nie zdam ;/

Mamaaga4 na pewno będzie cudownie :-)

Kropka87 za pewne jeszcze żadnej umowy nie podpisaliście, może koleś takie zagranie, żeby cene podnieść ?? No ale jak nie to, to będzie inne na pewno lepsze:tak:. My długo szukaliśmy... aż w końcu znaleźliśmy - nie jest idealne, ale stwierdziliśmy, że jak będzie możliwość i okazja to zamienimy na inne - Na razie blisko na uczelnie, do pracy, przychodnie b. bliziutko, żłobki, przedszkola w zasięgu wzroku wszystko co potrezbne.

Filkat gratulację powiększenia rodziny :-)

Magda_z_uk trzymaj się !

Pozdrawiam i życzę miłego dnia !
 
Hej Wam:)

Dobrze, że słońce zaczyna się za oknem pokazywać, bo tak to było szaro, buro i ponuro:crazy:

Kropka to ten typ od mieszkania nie mógł szybciej poinformować? i współczuję kłótni z drugą połówką... staram się mieć olewczy system na wszystko teraz, właśnie ze względu na Dzidzię, bo przecież my też czujemy jak się dzidzia czuje, przez stres czasami rusza się mniej albo za energicznie jakby się czegoś bała... Zrób sobie jakąś przyjemność- wizyta u kosmetyczki, nawet na regulację brwi:-D Będzie dobrze:)

Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)
 
Tak was sobie poczytalam i znow sie poryczalam nie bede sie rozpisywac ide pod koldre plakac dalej :(((
NIc mnie nie cieszy nawet to ze wlansie rusza robota z wykonczeniem naszego domku, czuje ze cos zburzy nasze szczescie i to wszystko przezemnie i moja glupote :( Nawet niechce mi sie juz pisac wpadne jak humor sie poprawi :(
 
kropka i magda z uk - dziewczyny głowa do góry!!! cokolwiek się dzieje pamiętajcie że macie w sobie małego lokatora który niestety wszystkie nasze emocje czuje:-(
kaja28 ja też mam takie pobolewania jakby jajnika.. szczególnie w nocy i też nie wiem dlaczego - muszę też o tym lekarzowi wspomnieć bo też się martwię..
Afja-anetka choroba zawsze jest smutną wiadomością ale do nas (bliskich) zawsze należy poprawianie humoru, podtrzymywanie nadziei i niestety ale jak najmniej rozmów o chorobie bo to wprowadza w strasznie przygnębiający nastrój.. trzeba się trzymać i dzisiaj musisz mieć dużo pozytywnej energii a nie podpuchnięte oczy.. także na pewno dasz radę!

A u mnie dzisiaj szaro buro i ponuro... to chyba ta paskudna pogoda ma na nas taki okropny wpływ! :-( nie mam pomysłu czym się dzisiaj zająć.. jutro mam połówkowe i już zaczynam się martwić bo każda wizyta przynosi nam jakieś niefajne informacje.. więc dlatego mój stresik już dzisiaj się zaczyna :-( mała kopie i daje o sobie znać także strasznie mnie to cieszy !!!
macie jakieś pomysły na taki smutny dzionek? hmmm czym tu się dzisiaj zająć?
pozdrawiam was ciepło ;-)
 
Milusia, imprezki dwie szykują sie 13-14 października :) A ten właściwy roczek wypada 14. :)

Ja wyszłam za mąż w wieku 20 lat. Teraz jestem ponad 3 lata po slubie, 8 lat razem, mamy rocznego synka. :) Spełnilismy nasze marzenia, doczekaliśmy się swojego gniazdka i jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Ale my nie typy imprezowiczy ani nic z tych rzeczy, więc nie mam za czym tęsknić :)

Kropka, bardzo mi przykro z tym mieszkaniem ... :(

Afja, trzymam kciuki za tę bliską osobę, aby wyzdrowała! :*

Ja się dzisiaj strasznie czuję, kręci mi się w głowie i słabo mi. :(
 
reklama
Do góry