reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kropka Nie martw się. Lekarz na pewno coś Ci da mocniejszego, skoro słabsze środki nie pomogły. Nie będziesz przecież kaszleć do końca ciąży. Będzie ok :tak:

A ja dzisiaj głodna chodze. Poza obiadem zjadłam już placki z jabłkami i naleśnika. Ale czuję, że to tylko chwilowe nasycenie.
Ech... Prawie 5kg na lusie już. Ale może nie będzie tak strasznie ;-)
 
reklama
natal84 to zależy czy chodzisz prywatnie czy nie. Ja chodząc prywatnie za wizytę położniczą płacę 100 zł każdorazowo, za usg 3d/4d płacę 200 zł z płytką DVD 250zł. Chodząc prywatnie wszystkie badania morfologia, mocz, glukoza itp też są dodatkowo płatne. Ceny wizyt i usg oczywiscie zaleza od cennika ginekologa, ale chodząc prywatnie płaci się za wszystko.
 
Czesc dziewczyny :)
Wieczorową porą, ale obiecuję poprawę, bo ostatnio coraz mniej mnie na forum słychować :)

kROPKA87 to zdrówka życzę :)


Kaja28 to z przybraniem wagi idziemy prawie identycznie.
Placki z jabłkami, aj pychotka .... mmmm.


Patiinka ja też prywatnie...i za wszystkie badania płacę również.
Zgadza się. Ale cóż nie robimy dla naszych pociech :)
Tylko, że martwi mnie, że moja ginka nie ma sprzętu do USG 3d/4d więc jak będę chciała filmik to gdzieś indziej muszę się udać.
U mnie wizyta: 150zł.

filkat - gratulacje ciociu :)
Rodzinka się rozrasta - cudnie ;)
 
Dziewczyny no to dzisiaj jużmam dość. Oczy ma tak zaryczane, że z bólu mi zaraz z orbit wylecą... Gość od domu zadzwonił i powiedział, że jemu plany życiowe się zmieniły i on tego jednak nie chce sprzedać...

Mało tego, oprócz doła z powodu mieszkania, z mężem jest coraz gorzej, tak sie kłócimy, że mam ochote sie wyprowadzić do mamy.. ech ale to dłuższa historia...

Tak dzisiaj ryczałam, że aż się trzęsłam z nerwów, współczuje mojemu maluchowi.. biedny on nic niewinny jest :/

U lekarza byłam narazie na oskrzela nie idzie, jeżeli do piątku nie ustąpi, to amotaks 2x1 co 12 h, mam dosyć brzydkie gardło i widac, że organizm się broni, ale jeżeli do końca tygodnia nie przejdzie, to się nie obroni, a nie można dopuścić do zainfekowania oskrzeli. Amotaks to bardzo bezpieczny antybiotyk. DO tej pory mam pendzlowac gardło filoetem z czymś tam, krople do nosa na noc żebu nie spływało i syrop z cebuli. AA i otrivin, to jak najbardziej bezpieczny spray do nosa, byle nie przekraczać 5 dni stosowania, bo szkodzi śluzówce, a wiadomo w ciąży jest rozpulchniona swoją drogą.

Dziewczyny dzisiaj to mam se ochote normalnie nie wiem co zrobić. Powiem brzydko ku..a mam dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ide spać :(
 
U mnie dziewczyny dzień tez wyjątkowo podły. Jeden z tych, kiedy już mam dość mówienia sobie, że będzie dobrze, bo nic nie chce być lepiej. I ta bezsilność, która mnie dobija...Nic, tylko siąść i ryczeć. Idę spać, to może jutro inaczej spojrzę na sprawę i znajdę wyjście z sytuacji. Bo ja tak mam, że jak wyjścia są dwa, to ja jeszcze trzecie widzę....ale nie dziś. Dziś pękłam....Dziś mi się chce wyć...

Śpijcie dobrze i przepraszam, że tylko o sobie:zawstydzona/y:
 
Witam kochane,

Dziś skoczyłam na zakupki, kupiłam mojemu starszakowi skarpetki w H&M, sobie super duper stanik w M&S i ogólnie sporo pierdułek w Rossmanie, padam na mordkę....
Pogoda dzisiaj tako srako:D czyli najpierw spoko, a później deszcz...wrrrrrrr....

Patinka ja też używam Musteli, a ta oliwka w żelu to masakra...ja też mam od niej uczulenie niestety....tam jest dużo skladników wpływających na gęstość kosmetyku, żeby była w żelu....Polecam Ci szczerze babydream przeciwko rozstępom - wymiata, lepszy pod względem składu od musteli, skóra lepiej wygląda....i cena 11 zł...dla mnie lepszy kosmetyk niż mustela i elancyl do kupy wzięte...

Ada no własnie się zastanawiam czy cholerka kupować tą spacerówke...W piwnicy dla małego brzdąca mam 3 w 1 wózek tako jumper...., ale on się tak do roku, maksymalnie półtora nadaje...później musi być spacerówa większa...mój dwulatek super chodzi, ale wiadomo to mnie jest łatwiej iść z nim gdziekolwiek:)

Magda z uk no ja też zauważylam, że jak jest trzecie dziecko to pewnie wpadka, że pewnie nie chcieli, że to patologia itp. no ludzie są beznadziejni...Ja sama mam trójkę rodzeństwa i sama marzę o trójce dzieci..., ale jak będzie - nie wiem...Ślicznie Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź...

Alicja32 ja jak tylko oko otworzę to czuję pyk pyk, zawsze czekam na te walnięcia:D bo już kopniaczkami tego nie nazwę:D

Filkat czytam, że i Ty z rodziny wielodzietnej:) u nas też wesoło było hehehe

Szylwias powiem Ci szczerze z perspektyw, że ja cieszę się, że dziecko było troszkę później, ślub i te sprawy:) Mam przynajmniej wrażenie, że młodość spędzilam wyczerpująco....i teraz mogę bardziej poświęcić się rodzinie...Ty później ocenisz czy troszkę tęsknisz za wolnością czy nie....Wiesz jak przyjdzie bąbelek na świat to będzie tak, że zaczniesz otaczać się znajomymi tylko z dziećmi, nagle przyjaciele nie będą mieli czasu, nagle imprezy przestaną istniec.....Ja Ci kochana życzę ogromnej ilości satysfakcji bycia mamą...cudowną zapewne mamą...

Green pewnie, że lepiej na spokojnie......nie ma nic gorszego jak nie móc mieć warunków i wewnętrznego spokoju do rozwoju malucha....Przynajniej możesz cieszyć się ciążą, w 100% ją przeżywać...

Januarko najważniejsze, abyś cieszyla się ciąża i nie przejmowała glupimi komentarzami innych...Mam nadzieję, że w końcu na spokojnie złapiesz bakcyla macierzynsstwa...

Gizmowa,a kiedy dokładnie imprezka się szykuje?:)

Kropeczka jejku współczuję CI teg katarzycha...zdrowiej kobietko, zdrowiej! Współczuję bbardzo historii z mieszkaniem, ale pamiętaj nic w przyrodzie nie dzieje się bez jakiejś przyczyny. Szukaj pozytywów tej akcji...pomyśl, ze np. nie bylibyście zadowoleni z tego mieszkania, że czeka na Was inne itp. itd....Wiem, że latwo się mówi, ale postaraj się chociaż...

Afja nie teraz to następnym razem będziemy mocno trzymać kciukole!

Niebieska będziesz miala cudne pomocnice w domku, ja to czuję, że tylko do rodzenia chłopów się nadaję:D

Kaja28 za mną też wiecznie coś chodzi:D

Filkat gratulacje ciociu:)
 
Ojej laseczki, a co to za smuteczki? Życzę Wam natychmiastowej poprawy nastroju! I żadnych łez, bo maluszkom będzie smutno :-(

Mnie coś od paru godzin pobolewa lewa strona brzucha. Nie wiem czemu. Nie wydaje mi się, żebym dziś przesadziła z aktywnością. Nie wiem do końca czy to jajnik czy więzadło, bo to taki rozlany ból. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego..
 
reklama
Hej kobietki :)

Tak już dwie godziny myślę co napisać...

Ja jestem z dużej rodziny- mam trzech braci i trzy siostry- przez co moja rodzina jest uważana za patologiczna, nie wiem dlaczego:eek: Ani głodni nigdy nie chodziliśmy, ani brudni, na wycieczki klasowe też jeździliśmy... W szkołach zdobywamy wszyscy po kolei dobre stopnie i opinie... A patologią jesteśmy dla ludzi tylko dlatego, że jest nas dużo... :eek:

Ja na szczęście pokłócić się z S nie mam jak:-D prawie czasu na rozmowy nie ma, a co dopiero na to żeby się pokłócić i mam nadzieję, że hormony mi nie strzelą do głowy jak wróci...

Mam tyle spraw na głowie a czuję się taka bezradna:eek:
 
Do góry