reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Natal84 życzę Ci na 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% tego wyamrzonego chłopaczka:-D:-D:-D:-D:-D i sobie życzę też żeby lekarz jednak się nie pomylił:szok::-D:-D

hehe to by dopiero byla niespodzianka! jakby nagle piciunia sie pokazala heheheheh nasze miny bezcenne!! , zwlaszcza ze naszym rodzinom sie juz pochwalilismy ze chlop heh lepiej niech tak zostanie :-D
 
Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy :) Udalo nam sie zalatwic jedna sprawe niestety nie zwiazana z uk,ale troche mi lepiej mam nadzieje, na dluzej nie na chwile. Kolejna wizyte mam 19.09 wiec jesli sie nie podniose to napewno poprosze o cos na uspokojenie musze jakos sie przestawic na myslenie o maluszku, choc bardzo chce i sie staram ciagle nachodza mnie inne mysli, jeszcze zeby zwiazane z porodem lub z obawa o dziecko a ja mysle o innych glupotach :/
Ale przeszlam sie na spacer troche mi lepiej sie zrobilo dzisiaj zapowiada sie dosc aktywny dzien wiec mam nadzieje,nie bede myslec, popoludniu jade na pierwsze zajecia z edukacji okoloporodowej ciekawa jestem czego sie tam naucze:)
Spacerujac zaowazylam 20% znizki w tanim ciuchu, choc zadko zagladam do takich sklepow czasem udaje sie znalezc cos fajnego i nie uwierzycie praktycznie nowe ciuszki dla niemowlat nawet z H&M i innych dobrych firm, wygladaja na wogole nie uzywane, material swietny dosc spory wybor dlugich rekawkow i kolorkow, malo rozu :))))) Ale mi sie trafilo kupilam maluszkowi 10 szt roznosci za 56zl :)wszystkie jak nowe i wiekszosc firmowych :) chyba czesciej tam zaczne zagladac :)


Ktoras wspomniala o salatce z kurczakiem i ananasem pychotka czesto gosci u mnie albo z kasza kuskus i curry albo z ryzem :)

 
Ostatnia edycja:
Czesc laski

u mnie dzis upal masakryczny, ledwo zyje:baffled:jak dobrze ze to ostatni taki dzien.....
troche na zakupach bylam, piekne wchodza kolekcje zimowe dla naszych szkrabów..

I wiecie co , spotkałam sie dzisiaj pierwszy raz ze złą reakcją na moją ciąże! Weszłam do sklepu gdzie pracuje moja znajoma (de facto sklep dziecięcy) i jak zobaczyła mój brzuch, jak sie skapnęła ze ja w ciązy to mine zrobila mówiącą - o matko! wogole stwierdzila ze o boze znowu ciąza, jakby mi wspołczuła bo te czasy takie nie pewne , nie ma pracy i wogole i najchetniej by dodala ze za co ja je wyzywie- takie wrazenie mialam.... masakra mówie wam... to jej powiedzialam ze na wychowawczy ide na conajmniej 2 lata, nie musze do pracy wracac, to troche sie zdziwila ze nie musze pracowac... no mowie wam szok.... jeszcze sie nie spotkalam z taka reakcja....:dry:

gizmowa- ja tez sie nastawiam ze pierwszy rok bedzie najcięższy, ale kurde nasze matki dały rade przy tylu dzieciach rok po roku i to z pieluchami tetrowymi to my nie damy??:-D
 
Hej.

U mnie dziś slonecznie, ale za to wietrznie i wcale nie za ciepło.
Na czwartek umówiłam się do fryzjerki i już się nie mogę doczekać. Obecnie zapuszczam włosy z bardzo krótkich i muszę troszkę wyprofilowac do dalszego odrostu. Do tego zaczęły mi się falować i po prostu wyglondam jak miotła! A zwolenniczką siedzenia godzinami przed lustrem i układania włosów nie jestem. Także czekam na ratunek :)

Marzenix Nie bierz do siebie takich reakcji. Nie warto.
Gizmowa Powodzenia z imprezą! Co do menu to może coś takiego bankietowego - sałatki, kanapki, koreczki? I tort oczywiście :-)
 
reklama
Do góry