reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze, bo tam są rozmiaty pieluch tetrowych 80x80, 70x80, 60x80, 50x80 :szok: jakie mają być? Ja myślałam, że pielucha to pielucha :szok:
 
reklama
oj dziewczyny przepraszam was, to ja znowu namieszalam, grzebalam w ustawieniach, szukalam jak wątek zamkniety mozna zrobic itd cos nacisnelam i dupa wyszla, a ze zajelam sie małym to dopiero teraz weszlam i zoabcyzlam co narobilam:baffled: wybaczcie juz wszytsko ok.....:sorry2:
 
Marzenixx wybaczamy :-) co do zamkniętego to zapytałam się naszej kwietniowej moderatorki jak to można utworzyć więc jak cos będę wiedzieć to ci napisze chyba że nie trzeba być modem to sama może to zrobie:-)
Bilka juz wrzuciłam linka na zakupowy:)))
Kropka oj ja nie pamietam wymiarów jakie my kupiowaliśmy ale chyba 80x80
Milusia wiesz nawet nie wiem ,na razie Sebuś mi do głowy przyszedł ale Bastek tez pare razy słyszałam:-)


Ale sie dziś wkurzyłam, miało przyjść łóżko i lipa, zadzwoniłam do tego kuriera i babka mi mówi że jakiś tam błąd w ich systemie był i przepraszają ale jutro z rana będzie przesyłka, nosz kurde, całe przedpołudnie uwiązana byłam w chałupie....

Dzisiaj przyszły panie z przedszkola, wypełniałam z jedną papiery a druga przyniosła zabawki edukacyjne i bawiła sie z Konradem, było kilka pytań itp powiedziały żeby więcej po ang z nim gadać, no ale nie wiem, on na razie płynnie po polsku nie umie:baffled:czytam mu od czasu do czasu książeczki po ang ale on tylko umie "bye" albo "hello" powiedzieć, mysle że jak tam pójdzie to sam się osłucha i metodą pokazywania będzie rozumiał co do niego mówią:))
 
Marzenixx czasami tak jest, że jak człowiek chce coś udoskonalić to uczy się na błędach także dziękujemy za przywrócenie nas do życia ;-)
Kropka87 o cholerka.. też myślałam że pielucha to pielucha a tu jeszcze na allegro różne rozmiary są :confused:
Lanjaa super że dziewczynka będzie.. ale pewnie będziesz czekała na potwierdzenie ;-)
Malinka masz te same typy imion co ja :-) u nas będzie Alicja bo julek u nas dużo w okolicy ;-) ale to moje faworyty i o dziwo mąż poparł kandydaturę Ali i już do brzuszka mówi Alusia także pewnie zostanie :-)
Kaja28 zazdroszczę już teraz posłusznego dzieciaczka :-)

A ja dzisiaj pomalutku zaczęłam wyprowadzać się z małego pokoju.. teraz jest tam wszystko.. materac, biurko, komp stacjonarny, regały, i wszystko co zalegało w całym domu.. więc ogromne wyzwanie żeby się tego wszystkiego pozbyć i Alicji szykować jej pokoik :-) także podejrzewam że z miesiąc mi zejdzie :-D muszę na allegro upolować kojec używany bo chciałam wstawić do kuchni którą mam na parterze, a pokoik Ali i nasza sypialnia na piętrze.. myślicie że to dobry pomysł? Zaraz wciągam się w kolejny serial 'przyjaciółki'.. może coś ciekawego będzie bo mąż w pracy a ja spać nie mogę :-D a wy co porabiacie ? ;-)
 
u mnie w domu pieluszki tetrowe były zawsze kwadratowe, nie wiem czemu tak :-D

kurcze fajnie, że są takie zajęcia, w ogóle, że w jakiś sposób oni się tym interesują przez ten wywiad środowiskowy...

animek połączenia dla chłopczyka normalnie według mnie piękne... ja w ogóle jakoś bardziej męskie imiona lubię, dlatego z wyborem dla dziewczynki był duży problem :-D
 
A ja sie zastanawiam nad sesja zdjeciowa z brzuszkiem, myslala ktoras z Was o tym? Ja to juz dawno sobie umyslilam, ze jak bede w ciazy to chce miec ladne zdjecia na pamiatke. Ostatnio sie mojego o to spytalam, cos tam powiedzial, ze moze, ale chyba jeszcze go calkiem nie przekonalam. W kazdym badz razie mam kolege fotografa i wlasnie z nim gadalam, ze jak bede w Polsce to mi zrobi. W listopadzie wiec brzuszek bedzie juz spory. Cos w tym klimacie:

fotografia-ciaza.jpgIMG_0349.jpgIMG_0358bwsm-lb.jpg

Co o tym myslicie?
 
Ależ mi się nic nie chce :-(
Już nie mogę się doczekać jak mąż jutro wróci ze szkolenia.
Kolejny tydzień mija, dzidzia co raz mocniej kopie co mnie troszeczke przeraża, bo czasem boli:confused:

My wstępnie wybraliśmy imię dla dziewczynki Agatka-tego byliśmy pewni, a że synek się szykuje to mamy mętlik. Zastanawialiśmy się nad Sławkiem ale wszyscy odradzali, że takie sobie imię ba nawet kuzynka powiedziała, że jeśli chce skrzwdzić dziecko to mogę mu dać tak na imię:-D. Z rodziny coś przebąkują, że po dziadku Staś - i mój i męża dziadek to Stanisław.
Mama zachwala imię Karol. Mi się kiedyś barardzo podobały takie imiona jak: Olaf, Emil, Marcin, Filip.... ale jak już znamy płeć, pólmetek mija to nie mogę/nie możemy się zdecydować. Tak myślę jak nie pod koniec ciąży to po porodzie jak zobaczę buźkę synka to będę wiedzieć.

Ja mam 10 pieluch tetrowych w rozmiarze 80x80, przy zakupie się zastanawiałam po co wymiar podają jak pielucha to pielucha ;-)

Pospałam sobie w dzień i teraz odczuwam skutki, nie lubię się tak przestawiać.

Nie pamiętam, która z Was to wklejała, a nie chce mi się szukać... ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TINY LOVE wielofunkcyjny leżaczek - bujaczek - łóżeczko 3w1
bardzo mi się to spodobało :-p

Aninek
dla mnie super takie zdjęcia! A już nie mówiąc, jak za parę lat się będzie oglądało, aż spr czy u mnie w okolicy coś ktoś podobnego robi i za ile ;)
 
aninek super pomysł, ja bym sie chyba nie odważyła.... mam tez znajomego fotografa, dorabia sobie właśnie zdjęciami, widziałam jego fotki u znajomych na fb i nawet fajne.... mysle że to świetna pamiątka jest i dla was i dla dzidzi:tak:

jak mieszkałąm w Londynie to u nas na osiedlu w centrum handlowym reklamowali że robią zdjęcia po 15f, w sensie że jedno takie duże(rozmiar ok. A4) a inne zdjęcia były dodatkowo, zapisaliśmy się, wtedy Konrad miał 2 miesiące, poszliśmy i okazało sie że to taka przebierana sesja, kostiumy w stylu lat 20 rodem z amerykańskiego westernu:-D tak mnie się skojarzyły ale bardzo ładnie wyszły, w sumie nam zostały 3 duże zdjecia i kilkanaście kopii w różnych rozmiarach, np do portfela czy do ramki:) i wtedy chyba ze 45 f za to wszystko więc nie ma tragedii:-)

Afja anetka ładne imiona, mnie tez się kiedys Sławek podobało ale teraz jakoś nie brałam go pod uwage:) a Marcin to mój M ma na imie, bardzo mi się podoba i gdyby on tak nie miał to swojemu synowi bym takie nadała:-) a co do zdania innych na temat imienia to mnie to irytuje, jak ktoś mi mówi jak mam nazwać dziecko albo jak nie nazywać, co innego sugestie ale takie mówienie że jeżeli chcesz dziecku krzywde zrobić to nadaj mu takie imie, to takie teksty mnie denerwują.....
 
Afja-Anetka mi sie Slawek bardzo podoba, uwielbiam to imie! a moj brat ma na imie Karol i tez mi sie bardzo podoba, zwlaszcze, ze choc zupelnie normalne imie, nie jakies dziwne, to jednak niezbyt czesto spotykane, przynajmniej wsrod moich znajomych.
Co do zdjec, to polecam poszukac np na Maxmodels, bo tam czesto potrzebuja modelek chetnych do pomocy w budowie portfolio, wiadomo trzeba poogladac co ten ktos juz stworzyl, zeby nie wepchac sie w rece totalnego amatora, ale moze sie nam trafic sesja za darmo lub o wiele taniej niz normalnie, albo mozna sie umowic tylko na pokrycie kosztow wynajecia studia.
 
reklama
Afja-Anetka lezaczek wkleiła MAMAAGA4 ona jest naszą specjalistką od wyszukiwania nowinek technicznych :))
u nas też negocjacje na temat imienia trwaja mnie się podoba Aleksander, Oskar, Adaś, Dominik sama widzisz nie tylko Ty masz problem :-):-)

Aninek super pomysł z tymi zdjęciami, sama zastanawiałam się nad czymś takim.. moja szwagierka zapowiedziała już że bedzie robic odlew mojego brzucha zeby byla pamiątka :))

ide spać dziewczyny bo padam ze zmeczenia. Dobrej nocy zycze!
 
Do góry