reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Marzenixx Nareszcie poznalam kogos kto tak jak ja lubi deszcowa pogode ;) Zawsze wszyscy wokolo narzekaja fe znowu deszcz nic mi sie nie chce, mam jesienna handre i nerwy, az mi sie gorzej robilo sluchajac tego, a ja moglabym tanczyc spiewac i skakac z radosci jesienia i na sniegu ;) Moj lekarz tez sie zmial, jak wspomnialam,ze lepiej sie zima czuje bo te upaly mnie wykanczaja, no i mowi,ze to widac wlasnie,ze wole zime skoro ciaze na zimowa pore zaplanowalismy ;) Nawet slub mial byc zima tego roku niestety Pl biurokracja przesunela nam termin i musielismy przekladac na wiosne (papiery papiery i jeszcze raz papiery + marna wiedza urzednikow, na temat zwiazkow z obcokrajowcami),a Pl uwazaja sie za ludzi idacych do przodu :/

Zapomnialam wczoraj o meblach napisac my wiecej z BRW mamy bo wydaja sie byc solidniejsze z ikei mamy jeden swietny rozkladany stol(przyznam nie tani) ale nie jest to do konca samo drzewo tylko jakby z jakas domieszka, jest porzadny ale z BRW wydaja mi sie byc mocniejsze i trwalsze.

NIe wiem czy sa u was w okolicy sklepy pepco,ale ja zakupilam tam juz troche ubranek dla smyka sa naprawde tanie i ladne no i udalo mi sie cos poza rozem znalezc ;p :)

 
reklama
Cześć
Ja chyba muszę wyrzucić komórkę bo ciągle z kimś gadam a potem na nic czasu nie mam a w tym tygodniu ciągle coś mam do załatwienia i nawet nie mam czasu spokojnie usiąść i do was napisać.
Gratuluję kolejnym mamom znającym płeć, ale wam zazdroszczę mam nadzieję, ze w poniedziałek tez się dowiem.
Wy już zakupy pełną para a ja tak nadal weny nie mam i tylko kilka unisex ubranek mam.
No ale nie rozpędzam się tez kosmicznie bo dzwoniła koleżanka i powiedziała, że ma dla mnie sporo bodziaków i śpiochów no i łóżeczko więc chętnie skorzystam :-)
Dla siebie też nie muszę kupować bo kuzynka dała mi fajne ubrania ciążowe (spodnie swetry i takie tam) plus moje tuniki które od zawsze lubię starczy do końca ciąży tylko kurtkę zimową kurcze muszę sobie kupić ale już sama nie wiem jaka bo taka typowo ciążowa to na co mi potem a wszystkie które obejrzałam to drogie ok 300 zl to bez sensu. Macie jakieś upatrzone w rozsądnej cenie?
Ja mam u siebie teraz meble z brw i jestem zadowolona a z ikea to bywało różnie. W wynajmowanych kiedyś mieszkaniach często miałam ikea z tych tańszych to nie były zbyt wytrzymałe, półki się wyginały drzwiczki przy uchwytach wypadały.
Zdrówka życzę wszystkim chorowitkom. Pakujcie się do łóżka i wygrzewajcie bo w naszej opcji na choróbsko uważać trzeba.
Miłego dnia
 
Witajcie !!
widze ze wy tez poczulyscie jesien???:-) u mnie ciemno, zimno na deszcz sie zanosi, no i czuc juz w powietrzu ta jesien!!!
Kurka naczytalam sie od was o tych brakach ruchow dziecka , i teraz sama panikuje, cala noc go nie czulam, dzis rano tylko raz.
Zaraz musze na prawko wchodzic , kiedy to sie skonczy:angry:!! koszmar mojego zycia :-)
Milego dnia!!
 
dzień dobry :happy:

wstałam dzisiaj ze świetnym humorem :-D chociaż za oknem szaro, buro i ponuro :-D może dlatego że w nocy miałam tylko trzy pobudki... :p

co do imion my dla chłopaka wybraliśmy bardzo szybko, z dziewczynką było gorzej (dalej nie wiemy co we mnie siedzi :D)
Aleksander Józef i Julia Maria - pasują do nazwiska, bo jest ono dosyć nietypowe i krótkie, więc niektóre imiona 'brzmiały' beznadziejnie, wiem że Julka to oklepane ale mi się podoba poza tym w okolicy nie ma o takim imieniu żadnej ani kobiety ani dziewczynki :-)

miałyście tak może, że przypomniał Wam się pierwszy trymestr ? znaczy mdłości, wrażliwość na zapachy itd? ja mam tak trzeci dzień i już mam dosyć, nie wiem jak to wcześniej wytrzymałam :-D
 
Ja nie będę kupowała kurtki zimowej. Mam porządną narciarską i nie ma sensu na miesiąc, półtora kupowac kurtki. Dadzą radę grube bluzy, swetry i pas na brzuszek :)
 
ja tez zastanawiam sie nad kurtką na zimę, ale takiej typowo ciążowej to chyba nie kupię muszę za to jakieś ciepłe ubrania sobie kupić, najlepiej byłoby jakies dłuższe ciepłe sweterki ale ja nie znoszę wełny więc to odpada będzie trzeba kupić ciepłe bluzy
 
Hej dziewczyny mi już trochę się poprawiło:-). Ręka co prawda jeszcze pobolewa ale wzięłam 2 tabletki magnezu i powinno być ok;-).
Proszę dopisać mnie do listy miłośniczek jesieni. Uwielbiam jesień szczególnie wieczorami gdzie wiatr wieje i deszcz nawala w okna a ja opatulona na fotelu z cieplutką herbatką i jakimś smakołykiem:-D:-D.
Trochę się dziś zszokowałam. ponieważ nacisnęłam sobie pierś a tam siara:szok:. Wow nie powiem żeby to było coś czego się spodziewałam. Już się przestraszyłam, że mam jakieś zapalenie czy coś. Ale emocje opadły jestem już spokojna:-p.
U mnie nadal wielkie boje o imiona. Mieliśmy imię dla córeczki ale wychodzi z usg że będzie chłopak więc mamy problem. Dziewczynka miała mieć na imię Urszula Eugenia po mojej babci i matce chrzestnej(obie już nie żyją niestety). A co do synka to staram się męża przekonać do imienia Kuba.

A co do kurtki mam dość sporą z zeszłego roku. Liczę że się zmieszczę. A jak nie to coś się wymyśli:tak:.
Życzę Wam miłego dnia:-D.
 
reklama
a ja uwielbiam wiosne,szczegolnie w maju gdy wszystko zaczyna kwitnac,ale zlota polska jesien rowniez jest spoko,gorzej jak jest deszczowo,ponuro i wietrznie. a dzisiaj u mnie ok.20stopni,ale wiatr wieje i chmury czesto zaslaniaja slonce.
chyba czas na zakupy jesienno zimowe ;))
 
Do góry