reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

heloł

u mnie maluch szaleje na całego, jestem totalnie zaskoczona bo takich wygibasów z synciem nie miałam a tutaj jakis akrobata mi sie szykuje chyba:-D

ja dzis lece do kosmetyczki humorek poprawic, buziaki dla was, miłego dnia;-)
 
reklama
Witam

Magda powodzenia na wizycie.

Kropka zdrowka zycze kochana

Januarka ja osobiscie wolalabym lezaczek bo mniej miejsca zajmuje

Malinka mam nadzieje ze to tylko chwilowe a nie jakis wirus.

Ja odprowadzilam mojego malucha do przedszkola i mam 5 godzin luzu, nie mam pojecia co mam robic bo maz spi po nocce i zbytnio halasowac mu nie chce. Chyba zaraz pojde na miasto.
Dzisiaj dostalam emaila od pana oficera ktory sie zajmuje rodzinami zolnierzy w roznych sytuacjach i powiedzial mi z kim dokladnie gadac i zeby sie nie martwic bo napewno sie wyjscie znajdzie. Zobaczymy, sprawa jest troche utrudniona bo maz ma nocki wiec z nikim za bardzo pogadac nie moze a ze ja nie mam prawka to na jego baze nie mam jak dojechac. Ehhh.. nie bede wam tu zanudzac. Trzymajcie tylko kciuki za nas :)
 
Cześć dziewczyny.

Witam się tylko bo od kilku dni zalatana jestem najpierw wypad do rodziców na weekend a od poniedziałku biegam po mieście i coś tam załatwiam, badania robię przed poniedziałkową wizytą u gin i takie tam różne.
Miłego dnia :-)
 
Januarka w poprzednich dwóch ciążach byłam na USG u sprawdzonego specjalisty od USG. Jak powiedział jaka płeć to tak było na 100 % i już. Więc nie miałam nigdy takiej niepewności. Teraz zmieniłam lekarza i jeżdżę zupełnie do innego miasta i pierwszy raz mi się zdarzyły takie hocki klocki. Nawet myślałam że może pojadę sobie znów do tego samego lekarza od USG i na pewno mi powie tylko zastanawiam się czy to dla mnie taki priorytet. Chyba nie.... Więc jeszczde zobaczę.

A co do huśtawki czy leżaczka to też miałam problem. Dla Oliwierka miałam huśtawkę i tam tylko mógł się huśtać a koleżanki miały leżaczki i tak jak dzieciaczki sobie fikały to w leżaczku przy okazji się bujały. Ale powiem Ci że problem u mnie się rozwiązał jak znalazłam to cudo i już nawet się nie zajmuję tą sprawą. Dla mnie to idealne rozwiązanie
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TINY LOVE wielofunkcyjny leżaczek - bujaczek - łóżeczko 3w1>
Mam już zlóżoną w sklepie rezerwację na ten model i wózek i nic nie szukam więcej bo na wózek to gorzej mi się zawsze zdecydować niż na samochód. Przerobiłam już 6 różnych wózków i ten będzie siódmy ale nie wiem czy ostatni:-D:-D:-D

Pozdrawiam.
 
Natal84 mialam dokladnie tak samo jakis czas temu, tez sie wystraszylam pomoglo mi spanie na lewym boku choc bylo trudno,ale przestawilam sie po kilku nocach(przesypiam kazda noc w tej pozycji)nie mam nawet dretwienia nog czy czegos oczywiscie dodam,ze spie z rogalem ;) Mnie dusznosci zlapaly w upal i to straszne, jak pogoda sie zmienila na chlodniejsza to przeszlo samo,ale poinformowalam o tym lekarza, doradzil by zrobic ekg jak by sie utrzymywalo,ale narazie nie musialam.Po pewnym czasie dowiedzialam sie,ze miedzy innymi alergicy maja problemy z oddychaniem w gorace dni zwlaszcza (podejrzewano u mnie alergie w dziecinstwie,ale nic nie wykryto) wlasnie pytalam lekarza na ostatniej wizycie czy moge teraz testy na alergie zrobic, bo czesto tez zaczelam kichac na kurz,ale doradzil raczej po porodzie bo testy to tez hormony, wiec moze alergia lub pogoda rowniez sa przyczyna braku oddechu,ale wg mnie z dusznosciami to nie zarty i jesli po kilku dniach nie przejda lub beda silniejsze najlepiej poradzic sie lekarza nawet jesli okaza sie niczym wielkim ;)
Mamaaga4
Ja od znajomych ktore takze chodzily do tych dwoch lekarzy wiem ze tez sie zawsze sprawdzilo wiec mysle,ze i u mnie bezpomylki,a tamta znajoma u ktorej sa takie niepewnosci byla u jakiejs innej lekarkiwiec poznanie plci duzo od doswiadczenia i sprzetu lekarza mysle ze zalezy.
Kurcze ale fajna sprawa widze droga ale swietna, takiego modelu jeszcze nie widzialam, ah kusicie mamusie tymi nowosciami ;)Ja akurat z lezaczkiem sie nie spiesze bo ten raczej po powrocie ze szpitala do domu zakupie, ale juz sie rozgladam bo potem bede mogla tylko na szybko kupowac bo nie bedzie czasu na przegladanie :)
 
Ostatnia edycja:
Januarka niby tu w Anglii jest godzina do tylu, ale mi tez sie zdarza ze nawet do 1 w nocy jeszcze jestem na necie, bo moj to nieraz o 2 wraca, wiec i tak i tak mnie obudzi. Za to spie nieraz nawet do 11! :szok: Poza tym masz racje, zupelnie nie wiem po co opowiadac ciezarnym takie historie i straszyc, przyznam, ze wcale mi sie to nie podobalo. Na dodatek nie wiedzialam co jej powiedziec, bo ja z pocieszania jestem doopa. Rozumiem, ze w jej rodzinie to swierza sprawa i jest im przykro, ale ja sie chce moja ciaza cieszyc a nie zamartwiac. Uwielbiam jak wychodze tu od lekarza i mi mowia "enjoy your pregnancy" :-) Ach no i przesliczny ten lezaczek i hustawka z kaczuszka!
Magda_z_uk Ty to chyba pisalas o tej cytologii, wiec ja zanim sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy mialam juz umowiona wizyte na cytologie, no i lekarz kazal mi odwolac, bo powiedzial, ze w ciazy sie nie robi. I to kilku lekarzy mi tu powiedzialo, ze mam zrobic cytologie dopiero po urodzeniu, wiec to nie tylko u Ciebie jest tak.
Mila83 zazdroszcze wyjazdu do Polski... tez juz chce! Baw sie dobrze na urlopie! Juz sobie wyobrazam jak sie rodzina bedzie cieszyc na Twoj przyjazd :-)
Emilia mam nadzieje, ze uda sie rozwiazac ta sprawe i trzymam mocno kciuki, zeby jednak meza nie wysylali. Ani to dobre dla Ciebie, ani dla meza, ani dla coreczki, jesli by go nie bylo. Rodzice powinni byc pierwszymi osobami przy dziecku. To sa jedyne takie chwile w zyciu byc przy narodzinach swojego dziecka, naprawde nie rozumiem, ze do nich to nie dociera :no:
flamandka ja tez nie czuje jeszcze mojego maluszka, tzn tak jak pisalam wczesniej juz cos czulam, tak w 17 tygodniu, a teraz nic, to glupie lozysko na przedniej scianie psuje mi jedna z lepszych atrakcji w ciazy... ehh :wściekła/y:
Poza tym juz mialam ze 3 tygodnie spokoju, a tu znowu zaczelo mnie mdlic, no szlag mnie trafi.

Magda_z_uk jak po wizycie???
 
hej dziewczyny! :)

zaraz chyba trafi mnie szlag!! nadrobiłam wszystkie zaległości w postach odpisałam każdej daje WYŚLIJ ODPOWIEDZ a tu mi sie coś zawiesiło i cała moja wiadomość zniknęła :wściekła/y::wściekła/y: no Qrwa!!

a więc w skrócie.. gratuluje wszystkim mamom które poznały płeć maluchów jak i utwierdziły się we wcześniejszych diagnozach :))

aninek nie wiem co to za moda panuje ale zawsze tam gdzie znajduje sie ciezarna zaczynaja sie opowiesci o powiklaniach podczas porodu albo innych tragediach.. wspolczuje ostatnich nerwow ale przynajmniej wiesz ze z malenstwem wszystko wporzadku..

cluee głowa do góry!! napewno dasz sobie ze wszystkim rade.. grupowo bedziemy trzymać za Ciebie kciuki!! :)

EmiliaM gratuluje córci. Walcz o męża a jak Ci sie nie uda pojedziemy wszystkie zrobić manifest pod jednostką :))

natal84 mnie dzisiaj dopadło w nocy az musialam balkon otworzyc bo łapałam powietrze jak ryba :) generalnie to chyba nic nienormalnego dopoki nie zacznie naprawde dokuczac.. dzieciaczki nam rosną a więc przepona też dostaje za swoje :))

Mila83 udanego urlopu!! :)

mamaaga4
taki juz urok rzeczy martwych ze psuja sie zazwyczaj po zakonczeniu gwarancji :)
super to cacko dla malenstwa i cena jest przystępna.. ja ostatnio zachorowałam na huśtawkę z graco ale jej cena w sklepie to 1000 zł
Graco Sweetpeace - YouTube

magda melduj się po wizycie! czekamy z niecierpliwościa!

kropko szybkiego powrotu do zdrowia!!

Wszystkie mamy ktore pominelam przepraszam, ale nie mam juz sily przerabiac wszystkich postow od nowa :)
obiecuje poprawe :) milego dnia zycze! buziaki :*
 
Patinka też oglądałam tą huśtawkę i jak dobrze pogrzebać w necie to można ją kupić taniej. Ja miałam dla mojego Olinka taki model FISHER PRICE HUŚTAWKA OCEAN WONDERS AKWARIUM H7174 (2552181792) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Powiem Ci że jak dla mnie ruch w jaki wprawia huśtawkę mechanizm jest jak dla mnie nienaturalny, cokolwiek miałoby to znaczyć. Myślę że wiesz o co mi chodzi:-)
Poza tym kształt że tak powiem legowiska jest kubełkowy i na dłuższą metę dziecku nie jest za wygodnie. U mnie huśtawka długo nie posłużyła bo Oli należał do większych dzieci i nadszedł moment kiedy miał z 9 m-cy i wyadawało mi się że te ramie utrzymujące huśtawkę może się urwać:-D:-D:-D

Z takich nowości mi podoba się jeszcze taki gadżet, kyóry można wykorzystc przez kilka lat

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PEG PEREGO krzesełko do karmienia TATAMIA + zestaw akcesoriów KIT 2012>

Jest tego tyle teraz że w głowie może się poprzewracać. A ja mam jeszcze kota na kocyki. Czaję się na taki model
KOCYK MAŁPKI PINK 70x80 cm i na pewno go kupię zamiast w to miejsce trzy inne. Ale do tego trzeba znać płeć niestety.
 
reklama
EmiliaM życzę Ci żeby wszystko się ułożyło po Waszej mysli i żebyście mogli razem powitać Wasze maleństwo na świecie:-)

Kropka duzo zdrowia.

Mnie chyba też jakieś choróbsko bierze. Dziś rano tak mnie coś kuło w gardle, że nie mogłam tego wykaszlać. Do tego bolała mnie głowa i najchętniej zostałabym w łóżku, ale musiałam córcię do przedszkola zaprowadzić. Mam ten syrop co Kropka pisała, *spam*, ale nie biorę go regularnie. Chyba zacznę się kurować domowymi sposobami. Lepiej żeby moje gardło było zdrowe, bo jutro do pracy, a gardło w moim fachu odgrywa kluczową rolę:-D
 
Do góry