reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

MAMAAGA4 też mam obsesje na punkcie tych kocyków :)
u nas bedzie chłopiec ten chabrowy w małpki mi się strasznie podoba :)

KOCYK STRAWBERRY FIELDS 70x80 CM
ten też jest piękny :) ale bardziej dla dziewczynki niż dla chłopca. Bo moj w życiu sie nie zgodzi zeby jego synek w truskawkach leżał :-p
 
reklama
Patiinka ten w truskawki do schrupania.

Wczoraj specjalnie pojechałam do Smyka bo na stronie producenta jest informacja że są właśnie w Smyku do kupienia i mój z Zielonej Góry był na liście. Niestety po kocykach ani śladu a nie miałam się nawet kogo zapytać bo obsługi tam zero a przy kasie full ludzi. Następnym razem zaatakuję bo wolałabym go dotknąć i sprawdzić czy nie jest przereklamowany:-)
 
ja już mam umówioną wizytę na USG 3/4D także czekam aż mój wróci, będę spokojna jeśli będzie wszystko w porządku :happy:

hm... chyba muszę tutaj poprosić, żeby przyjęto mnie do grupy styczniówek, bo sama dołączyć nie mogę...

P.S. dzisiaj moja dzidzia szaleje jak nie wiem co:-D
 
MAMAAGA4 nie w smyku tylko w 5.10.15. :) u mnie niestety nie ma ich w sprzedaży ale planuje wypad do Wrocławia więc tam napewno je znajde :))
 
Hej

Mamaaga fajny ten lezaczek. szkoda ze u nas takich nie ma.. zreszta przyznam szczerze ze sie rozgladalam. Mam po Andersie lezaczek bujaczek wiec raczej nie bede kupowac nowego.

Indziorka powodzenia na USG i koniecznie wklej zdjecia, mam nadzieje ze dowiedzie sie plci.. no chyba ze nie chcecie ;-)

Ja dzisiaj zaliczylam pierwszy zakup dla dzidziuni.. troche mnie przeraza ze wszystko dla dziewczynek jest rozowe a powiem ze nie przepadam za tym kolorem.. chociaz to co dla myszki kupilam jest w takim pudrowym rozu z takim jakby zabrudzonym fioletem.. dam potem moze fotke na odpowiedni watek :) Lece odebrac bzika mojego z przedszkola.

Aha.. i z mezem wymyslilismy imie.. Ania Rose Mallam.. beda takie same inicjaly jak synek.. no chyba ze nam sie cos odwidzi.
 
Patiinka na prawdę w 5.10.15. Ja chyba muszę do lekarza się udać i to nie koniecznie do ginekologa. Ta ciąża naprawdę wyżera mi mózg. Dzięki za informację. Tam niestety nie zaszłam:-D:-D
 
Patiinka na prawdę w 5.10.15?. Ja chyba muszę do lekarza się udać i to nie koniecznie do ginekologa. Ta ciąża naprawdę wyżera mi mózg:szok:. Dzięki za informację. Tam niestety nie zaszłam:-D:-DDobrze że w Smyku akcji nie zrobiłam.
 
EmiliaM imionka śliczne. Co do różu to też nie jestem fanką ale chyba dałabym sie porwać szaleństwu. Jak kolor nie zrywa oczu to może być. Chyba bardziej nie lubię bezpłciowego brązu i beżu a dopóki nie poznam dokładnie płci byłabym na taki kolor skazana. Więc u mnie STOP zakupom.:no:
 
reklama
Emilia sliczne imiona (nie tylko dlatego, ze ja tez Ania), ale zestaw piekny :-) Mamaaga ja wlasnie wczoraj w Primarku stwierdzilam, ze wole bezowe misie niz rozowe serduszka, nie chodzi o kolor nawet, ale te serduszka jakies takie tandetne :baffled: Dobra koniec obijania sie, zmykam do pracy... Do wieczorka mamuski!
 
Do góry