reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny :)



EmiliaM
gratulacje córeczki :)

Januarka ja mam upatrzony z tej serii ślimaczek.
I chyba wolę huśtawkę, Kilka złoty więcej, ale bardziej wykorzystasz :)



Dzisiaj w dzień czuję szturchańce w brzuszku synusia mego :)
Poza tym do południa zleciał mi dziś czas, bo miałam gości: dwie kumpelki zajrzały :)
A jak u was mija popołudnie?
 
reklama
Dziewczyny ratujcie mnie ja nie mam siły ręki podnieść :baffled: Przyszedł mi dzisiaj leżaczko bujaczek z allegro. Jestem zaskoczona, wygląda jak prosto ze sklepu jest zółto niebiesko w paseczki - ma wkładkę dla niemowalaka, regulowane siedzisko i uszy odpisnane, że w pozycji leżącej można przenosik malucha jak w nosidełku i to wszystko za 60 zł :eek:

Dziewczyny jak któraś z was będzie kupowała tetrówki na allegro i będą ok, to dajcie znać, widziałąm w rozsądnych cenach, bo po niecałe 2 zł, a w tesco czy innych skleopach ceny nawet do 4 zł dochodzą. Niby na allegro te ok 2 zł, są polskie i widać, że dużo ich kupują, ale no sama nie wiem... Mój budżet narazie wyczerpany, pod koniec października planuje większe zakupy z połowy wyprawki, a w listopadzie łóżeczko, pościele itp, narazie kase muszę wydać na okuliste i stomatologa z końcem września.

Kiedyś chorowałam na jaskrę, dawno już się nie badałam, a to ponoć przeciwskazanie do sn, więc chcę poznać opinie okulisty i zrobić badania. No a stomatolog - mam jedna małą dziurke i chcę ją zaleczyć. Wolę teraz niż jak będę karmić.
 
Dawno mnie tu nie było, więc od razu się tłumaczę- dużo się u mnie działo, szukaliśmy mieszkania, żeby się wyprowadzić od teściów ;). I znaleźliśmy, przeprowadzamy się w następnym tygodniu :). I już będę miała więcej czasu :).
Nadal pracuję i nie chcę jeszcze iść na zwolnienie :). Czuję się dobrze, wyniki też są dobre :).
Kropka dobrze, że przypomniałaś- muszę iść na kontrolę do dentysty ;).
 
hej kurcze nie wiem co robić może wy doradzicie chcę zmienić meble w salonie i przeglądałam katalog IKEA i BRW i znalazłam to co bym chciała tylko zastanawiam się czy te z ikea będą solidne i nie rozlecą się za rok ? mam niby komodę i półeczki w sypialni i nic się z nimi nie dzieje ale jakieś takie obawy mam może ma któraś z was jakiś mebel w domu albo słyszała od kogoś czy warto cokolwiek tam kupować ?
 
No i kolejny dzień zleciał. Była dzisiaj u mnie przyjaiółka ze swoim 4 miesięcznym synkiem. Przesłodki i taki grzeczniutki, do schrupania.

Aninek dziękuję bardzo, miło że martwisz się o moje bezguście. Jak zacznę kompletować wyprawkę nie omieszkam skonsultować się z Tobą:-D
 
Heloł wieczornie;-)

Ja dziś humorek poprawiłam troszku u kosmetyczki, chociaż lekko mnie podłamała, miesiąc temu jak byłam u niej to nie zauważyła nawet że w ciązy jestem a dzisiaj myslała że jestem o wiele wyżej że niby taki mam brzuch phi:dry:
A szwagierka spytała ostatnio czy bliźniaków czasem nie nosze phi:dry:
Zaczełam jeśc o wiele mniej, tzn mniej więcej co 3 godzinki , mniejsze porcje, jeszcze tylko musze wyeliminowac jedzenie po 20s-tej, ale to już jutro , dziś nie wyszło godzinowo i musiałam przed chwilką małą kanapeczkę wciągnąc :sorry:

EmiliaM trzymam kciuki, oby sie udało, ja sama sobie nie wyobrażam żeby mi męża gdzieś wysłali w czasie porodu :confused2: a imiona dla córeczki przepiękne !!!!
Mamaaga4 napewno się nic nie zmieni, dziewczynka będzie u Ciebie tzn jest i będzie :tak:a co do leżaczka to super:tak: hustawka tez myślę że przesadozna, dziecko nie potrzebuje az tylu bodźców..... a kocyk przepiękny!!:-)
czarni współczuje cukrzycy, ale dietke wprowadzisz i bedzie ok, wiem że ciężko tak nagle no ale dla dzidzi wszystko, głowa do góry;-)
kropka, arbuz - zdrówka życzę!! teraz taki okres że wszyscy poprzeziębiani, dbajcie o siebie!:tak:
indorka zaproszenie wysłane..., mój synus też szaleje od kilku dni:tak:
monika2222 super że mieszkanko znaleźliscie, wpadaj częsciej do nas:tak:
szylwias ja z ikei niestety nic nie mam, ale z BRW mam i sa solidne i trwałe...
 
szylwias, ja mam szafę z Ikei, którą rodzice mi kupili ponad 10 lat temu i jest super. nic się nie zniszczyła, półki się nie deformują, naprawdę bardzo dobra jakość. ale o ile pamiętam, to nie była z tych najtańszych.
 
reklama
Mamaaga hahaha sorryyyy zupelnie nie o to mi chodzilo! :-D Mi sie rozowe ciuszki podobaja, tyle ze akurat w Primarku byly brzydkie. A ze ja za kazdym razem jak ide na zakupy i wracam z czyms dla maluszka, w neutralnym kolorze, bo jeszcze nie znam plci, wiec moj mi zabronil kupowac i powiedzial, ze bedziemy kupowac jak juz bedziemy wiedzieli. No i chodzilo mi o to, ze tam bardziej mi sie podobaly te bezowe niz rozowe. Eh moj skrot myslowy okazal sie porazka - przepraszam Cie bardzo!
 
Do góry