reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Oj ja dzisiaj padam ale najważniejsze, że praktyka załatwiona :-)
EmiliaM gratuluję córci i życzę aby jednak udało się załatwić aby mąż był z wami :)
aninek współczuje przeżyć dzisiejszych ale ważne że wszystko jest ok :)
Cluue trzymam kciuki żeby z szyjką wszystko było ok i żebyś mogła spokojnie chodzić do szkoły :)
MAMAAGA4 gratuluję udanej wizyty fajnie że wszystko dobrze :)
Indziorka gratulacje, mój gin też ma beznadziejny sprzęt ;/ ale była już dwa razy w innym mieście na usg 4d tak że tam mogłam popatrzeć na maluszka :)
 
reklama
Indziorka takie niespodzianki też mają swoje uroki także ciesz się niepewnością bo już pewnie za niedługo zagadka się rozwiąże i bedziesz wiedziała czy synuś czy córa :-)
mamaaga pewnie że najważniejsze że wszystko ok! zdrówko to podstawa :-) 3mam kciuki żeby tak dalej było:-)
Cluue oby wszystko było dobrze! oszczędzaj się kochana na tyle na ile masz możliwość.. ja wierzę że wszystko się dobrze zakończy :-) dawaj znać na bieżąco co i jak..
aniek ale mnie przestraszyłaś.. aż mi się oczy mokre zrobiły.. nie lubię takich historii bo człowiek od razu doła łapie :-(
Szylwias gratulacje pozytywnego załatwienia sprawy

Ja właśnie oglądam Prawo Agaty i uciekam później spać :-) dobranoc stycznióweczki
 
a ja nie mam weny na nic :/ bo jak tak myślę, że płci nie może określić to co znaczy u niego, że jest wszystko w porządku ?:eek:

ja też dla rozluźnienia na noc muszę jakiś film albo serial zapuścić

P.S. ja dostałam kolejne ubranka od siostry... i kocyk, i komplet pościeli i poduszkę i ogólnie zdjęć chyba nie będę wrzucała co to za różności, ale ogólnie to mam tyle wszystkiego, że już całą komodę zajmują i nie zapowiada się na koniec... :shocked2::-D
 
Przyszłam zajrzeć co tam u Was.

Emilia
szczerze współczuję sytuacji z męża pracą. Jeny, ja bym nie popuściła. Jeśli jest jakakolwiek szansa, to walcz.... ;-) Trzymam kciuki!
No i oczywiście gratuluję córci. Normalnie czułam to w kościach, że u Ciebie będzie babeczka:-)

Aninek
ja miałam taka sytuację z tym serduszkiem w drugiej ciąży. Myślałam, że na zawał tam zejdę, zanim się dwie położne doszukały...Ważne, że wszystko dobrze. A z tym łożyskiem na przedniej ścianie, to mi mówili teraz to samo. Także wszystko ok!
Ale tak jak piszesz, nie przewidzi się wszystkiego. Ja w drugiej ciąży do szpitala jechałam 2 tygodnie przed terminem, bo mi się córcia słabo ruszała. Niby twarda babka jestem, ale jak przyjdzie co do czego, to panikuję:eek:

MAMAAGA super, że dzidziuś rośnie zdrowo! Szkoda, że nie pokazał co ma, ale cóż....cierpliwość zostanie na pewno nagrodzona;-)

Cluue myśl pozytywnie. Do tej pory szło dobrze. Nie jedna moja znajoma miała szwy zakładane i donosiła ciążę bez problemu. Nie taki diabeł straszny, choć oczywiście wierzę, że Ciebie te szwy ominą. No już, nie smutaj się Dziecku tym nie pomożesz. Powtarzaj sobie, że będzie dobrze. I nie stresuj się tak, bo to tylko szkodzi...Trzymaj się i dużo odpoczywaj na miarę możliwości:tak:

Indziorka gratuluje zdrowego maluszka! Ja tam bym poszła na usg do innego lekarza, ale to ja;-)

Wszystkim oczywiście spokojnej nocy życzę i do jutra!

P.S. Czarni daj znać, co u Ciebie.
 
ja jeszcze tylko jutro do pracy i do Polski na 2 tygodnie lecę. ale się cieszę! a od wczoraj, odkąd mi powiedzieli, że będziemy mieć dziewczynkę, to uśmiech mi z ust nie schodzi :)

Cluue, nie przejmuj się, będzie dobrze. wszystko ma swoje dobre strony. jeśli będziesz musiała zdecydować się na nauczanie indywidualne, to wcale nie musi być takie złe, bo może zmobilizuje Cię do większego wysiłku, a jak się teraz więcej pouczysz, to później nie będziesz miała takiej presji. a poza tym to tylko 3 miesiące, potem urodzisz i wrócisz już normalnie do szkoły. nie ma się co załamywać!

aninek, ale stres!!! współczuję...

Emilia, gratuluję dziewczynki! tym bardziej że chciałaś. macie już imię?

Dobranoc!
 
Indziorka, to znaczy że dziecko np. wypina sie tyłkiem lub składa tak nogi że nie można zobaczć:-) a że wszystko dobrze tzn. że rozmiary poszczególnych częsci ciała i narządów wewnętrznych które zaznaczył lekarz na sprzęcie zostały przez ten sprzęt zmierzone i określone jaki to tydzień ciąży. Niestety płci dziecka aparat USG nie określa, musi to zrobić lekarz i nie zawsze jest to możliwe niestety.
Cluee moja córka jest w klasie maturalnej i wiem jaki to zapiernicz więc naprawdę Cię podziwiam i życzę żebyś mogła spełnić swoje plany i zdać maturę jak najlepiej.
 
Indziorka wracając jeszcze do określenia płci to uwierz mi że lepiej że nie wiesz wcale niż tak jak ja usłyszałam "najprawdopodobniej to dziewczynka". I co ja mam z taką informacją zrobić ? A następny możliwy termin rozpoznania to 1 lub 2 października. Troszkę długo, nie wiem jak długo Ty musisz czekać. I tak w końcu się dowiemy...kiedyś:-D:-D:-D
 
Dziewczyny nie doczytam was, nie mam siły...

Mam tylko jedno pytanie, gina pytałam co moge bra c i powiedział że calcium wit c rutinoscrobin, tamtum verde, coś do ssania w aptece popytać, ale zapomniałam zapytać o otrivin dla dorosłych.

Któraś z dziewczyn jest farmaceutką i czy mogłaby mi coś powiedzieć na ten temat?
Kupie też *spam* - bardzo dobry syrop, pije go od zawsze i pomaga

*spam* NATURALNY SYROP DLA KOBIET W CIĄŻY 150 G - Domzdrowia.pl

no i herbarta, miód sok malinowy i cytryna litrami...

Ja sie zastrzele, akureat teraz to choróbsko jak tyle na głowie. Nie mam temperatury, ale gin powiedział, że jak sie pojawi to do lekarza trzeba iść, ale kazał pokazac gardło i stwierdził, że to czysta wirósówka raczek, gardło 4 dni i katar do tygodnia i po sprawie powinno byĆ, ALE KONIECZNIE NIE WOLNO MI TEGO PRZEZIĘBIĆ !

Dziewczyny jeszcze tak na szybko - 2 lata temu przeziębiłam gryope, 3 miesiace sie leczyłam na stawy - to długa historia, ale bardzo niebezpieczna dla serca, prawie miesiac w szpitalu i kolejne 2 biorąc sterydy. Uważajcie, bo mało brakowało a miałabym problem z mięśniem sercowym. Chodziłam chora do pracy i marzłam na przystankach no i sobie narobiłam tak,że potem 3 miechy na L4 :/

Dobra idę spać.. bo już naprawdę nie mogę
 
reklama
MAMAAGA4 na usg dla własnego spokoju chcę iść, poza tym tatuś dzidzi nie widział a tak będzie mógł zobaczyć :-D ogólnie trzymam się wersji, że jest wszystko ok ;) ciuszki neutralne, a typowo dla dziewczynki odłożone :happy: a wizytę kolejną mam na 5.10 :p i u jakiejś innej chyba pani gin bo mój na urlopie będzie, może ona będzie w stanie coś powiedzieć :-D

Clue trzymaj się kobieto :) dasz radę, nauczanie indywidualne jest ok ;)
 
Do góry