reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

czesc dziewczyny.
ale dzis jesienna pogoda,az nic sie nie chce.po poludniu jedziemy obejrzec wozek,moze juz pierwszy wiekszy zakup bedzie za nami.moze troche wczesnie,ale jesli sie spodoba to wezniemy ;)
lozeczko tez mamy zamiar kupic uzywane,ale materac nowy i posciel.ciuszki w wiekszosci tez uzywane.

milego dnia:-)
 
reklama
Mamaaga oglądałam wczoraj na TLC o tej seksualności ;D ojj nieźle się z męże, uśmialiśmy i wieeelkie oczy robiliśmy ;D

Co do butelek to ostatnio bratowa kupiła mi z TT dwie butelki 150 ml ze smoczkiem o wolnym przepływie niby ułatwia naprzemienne karmienie piersią i butelką ... a że to moja pierwsza dzidzia nie mam zielonego pojęcia jak to z nimi będzie ... będę musiała przetestować i jak mi nie będzie odpowiadać to najwyżej zmienię ;)

Dziewczyny wam też w nocy tak duszno jest ? Przecież to się w glowie nie mieści ! Jak mnie w tą jedną noc nerki bolały to od tamtej pory mężu mnie goni żebym zakładała body pod pizamke wtedy jak mi się bluzka uniesie to mi plecy nie zmarzną ale dzisiaj mi tak duszno było że pozame ściągłam i całą noc w samym body leżałam a i tak miałam ochotę jeszcze okna pootwierać :szok:



Wczoraj rozmawiałam z mężem na temat wyprawki że można już niektóre rzeczy pokupować żeby potem na ostatnią chwilę nie latać i mnóstwa kasy w sklepach nie zostawiać. No więc dostałam dzisiaj zadanie poszperania na allegro. Muszę poszukać niekótrych rzeczy, spisać ich cenę i po południu jedziemy na zakupy :) jeśli coś się okaże tańsze niż na allegro to bierzemy a jak nie to zamawiamy :) Dostałam listę z wyprawką od bratowej i szperam sobie :)


Tyle sprzątania mam w domu a ja siedzę i się nie mogę zebrać ;D też się takie leniwe zrobiłyście ?
Jadę dzisiaj do KFC na fast fooda ! a co ! raz na jakiś czas można ;D




Aha ! Powiedzcie mi dziewczyny czy jak mam te dwie butelki 150 ml z TT to mogę kupić 250 ml z Aventu ? Czy lepiej jak są z jednej firmy ?
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana!
Ja dziś się wybieram na oglądanie wózków na żywo i łóżeczek, ale tak mi sie nie chce :)

Cluue też mi duszno w nocy, ale co otworze okno to mąż za chwilę zamyka...

Zmykam się ogarnąć, życzę miłego dnia.
 
Na prawdę wczoraj byłyścię bardzo aktywne a ja nie miałam sił na nic i dziś raczej też tak będzie... Oliwka marudna jęczy coś przez sen oj dziś to chyba ciężko będzie...
Jest duszno mi tak samo czasami to aż spać nie mogę buu coś czuje że dziś będzie płaczliwy dzień. :-(
 
Cluue naprawdę Cię podziwiam za to że masz szkołę a już kochasz tą dzidzie i nie chciałabyś jej oddać za nic w świecie pomimo że jest nieplanowana! masz dobre serducho i będziesz na pewno wspaniałą mamą :tak:

Biłkabdg co tam ciekawego wczoraj wyszperałaś na allegro dla synusia? wbrew opiniom dla chłopców też są przecudowne rzeczy dodatki i gadżety.. jak nie znałam jeszcze płci to bardziej skupiałam się na chłopięcych rzeczach niż na sukienusiach.. a tu psikus i za kieckami na lato już biegam po sklepach :-D

Marzenixx co do objadania się to jakaś masakra jest! ja tylko chodzę i szukam.. dobrze że kuchnię mam na parterze a siedzę cały czas na piętrze - mam wrażenie że jak pokonam schody to chociaż kilka kalorii spalę ale to tylko złudzenie bo jak się dopadnę do lodówki to szok :confused: najgorsze jest to że nakupiłam owoców, jogurtów, zdrowych przekąsek w razie między posiłkami i wieczorem jakby mnie dopadło.. i co jem? same niezdrowe kaloryczne jedzonko - aż wstyd się przyznać co :crazy:

Indziorka mnie też jeszcze te ruchy cieszą :D długo na nie czekałam i teraz nie mogę się nacieszyć jak dostanę kolejnego kuksańca od córy :biggrin2:

Afja-anetka
my też już z moim rozważamy drugiego brzdąca.. nie chcemy za dużej różnicy wieku ale jak to wyjdzie po pierwszym to sami zobaczymy :biggrin2:

Malinka jeżeli chodzi o prezenty to moim zdaniem najbardziej uniwersalne to ręczniki, szkło np. kieliszki (bez zdobień). Młodzi też bardzo się cieszą z bonu podarunkowego np. do ikea.. mozna już od 50 zł nabić kartę podarunkową i młodzi sami sobie prezencik wybiorą ;-) ja sobie ten sposób prezentu bardzo ukochałam bo zawsze to było coś co mi się podoba i co potrzebuję :biggrin2:


Dziewczyny ja widzę tu na forum same bezsenne kobitki albo same ranne ptaszki :-D czy to tylko ja zasypiam o 22 i wstaje o 9 rano ? :szok:

A ja mam pytanie.. po co na początku butelka jeżeli np uda mi się cały czas karmić moim pokarmem? od którego miesiąca herbatki i wodę się podaje? :-p zielona jestem :-D bo może kupię jakąś małą butelkę taką poręczną na początek :-p A co do pogody to macie rację: duszno strasznie i nie ma czym oddychać :-( aaa.. i jak to z nianią elektroniczną jest? któraś ma? mieszkam w domku jednorodzinnym i na dole mam kuchnię a dzidzia na górze więc ten super wynalazek chyba mi troszkę pomoże .. jakie macie opinie?
Miłego dnia dla wszystkich ;-)
 
Cluee jesli nastawiasz sie na karmienie piersia to nie kupuj wiecej butelek, te zawsze mozna szybko dokupic.
Ponoc to jest hit bo samo mleko nie leci, a konstrukcja butli jest jak cycka ze nie rozleniwia dziecka do karmienia piersia, ale kosztuje ok 60 zł. Czy ktoras z mam ja miala?

Calma
 
Cześć dziewczyny,

dawno w nocy się tak nie umęczyłam. Okropieństwo. Nie dość że było i jest dalej mega duszno to od wczoraj leje non stop, przez co musiałam zamknąć drzwi bo deszcz tak walił o basen że szok. Młodemu też chyba było duszno bo popłakiwała w nocy a normalnie to mu się nie zdarza. Rano wrócił mój mąż z pracy i teraz śpi, do pracy w ramach zdrowego trybu życia jęździ rowerem. W łazience widzę leżą jego rzeczy, całe mokre. Jak się obudzi to będzie klął na tą pogodę.
Mam nadzieję że przestanie w końcu padać. Idę zrobić jakieś śniadanko.

Pozdrawiam
 
Witam

Ale zescie znowu naskrobaly :szok:

Ada tak na przyszlosc jak cos zalatwicie przez telefon to twoj maz niech potwierdzi wszystkie dane i potem zapyta czy moze oddac telefon zonie bo on nie bardzo po ang mowi. Wiem ze tak mozna bo nie raz znajomemu polakowi tak zalatwialam sprawy przez tel . Zreszta czasem cos w imieniu meza cos zalatwiam, on potwierdza dane i mowi ze zona sie zajmuje wszystkim i on tel odda zonie no i wtedy ja zalatwiam co trzeba.
 
Dotka85 wlasnie chodzi o to ze prawdopodobnie bede musiala karmic i cysiem i butla. Dlugo po porodzie z maluszkiem nie posiedze bo bede musiala wrocic do szkoly a z dzidza bedzie moja mama. Nie chce rezygnowac za szybko z karmienia naturalnego wiec bede pokarm odciagac, dlatego potrzebuje wiecej butelek.
 
reklama
Dotka85 butelka musi być fajna. Czaiłam się na nią w ciąży z Oliwierem ale niestety sprawy potoczyły się nie tak jak chciałam i butelka zeszła na plan dalszy. Może gdyby była dostępna w każym sklepie z akcesoriami dla maluchów to byłoby prostsze.
Teraz znowu do pomysłu jej zakupu powróciłam ale zastanawiam się czy nie kupić jej razem z odciągaczem do pokarmu bo ile pamiętam taki kpl z ręcznym kosztuje sto pare złotych i z odciągaczem jest butelka i smoczek. Ale decyzję o zakupie odłożę chyba jak już urodzę bo co jak się okaże że nie daj Boże nie będę miała pokarmu. Tfu, tfu....

Caroline niania elektroniczna w domku jak dla mnie niezbędna. Ja mam mieszkanie i pokoje dzieci są po drugiej stronie korytarza i nie wyobrażam sobie nie mieć niani. Jak młody spał wieczorem w pokoiku to zamykaliśmy drzwi żeby mu nie przeszkadzały odgłosy z mieszaknia. Bez niani nie usłyszelibyśmy jego płaczu jak w domu jest gwar czy latem wyście na taras. Używałam jej bardzo długo ale niestety dałam koleżance i teraz będę musiała kupić nowy.
 
Do góry