reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Kurcze dziewczyny, ale wy gonicie dzisiaj z postami:szok: Jestem zmęczona i nie dam rady odpisać każdej z osobna, wybaczcie:baffled:


Co do łóżeczka, to przy obu córkach mieliśmy coś takiego, ale wtedy (ponad 3 lata temu) były tylko granatowe.

Hauck BabyCenter Travel Cot - Disney Pooh Doodle Brown - travel cots - Mothercare

Bardzo wytrzymałe, świetnie się składało, wszędzie je braliśmy i pewnie nadal byłoby na strychu, gdyby nie pleśń w jednym z naszych mieszkań. Powiem Wam, że lepiej jest wybierać ciemniejsze kolory, bo jednak jak wszystko, brudzi się. Mimo to, jest łatwe w czyszczeniu. Myśmy raz na jakiś czas szczotką całe czyścili. Poza tym, było bardzo stabilne, miało dużo miejsca w środku i dużo tej siatki po bokach, dzięki czemu dziecko miało duże pole widzenia.

Teraz też się skłaniamy do tego modelu, ale w kolorze szaro-błękitnym (na w/w stronie jest gama 4 kolorów do wyboru), bo bardzo mi się te nowe kolory podobają. Ta karuzelka nad łóżeczkiem gra, ale się nie kręci. Myśmy montowali zwykłą karuzelkę bez problemu.
Podoba mi się też taki model:
Brevi Travel Cot Dolce Sogno Miro 297: Amazon.co.uk: Baby

Więc do końca nie wiem, ale na pewno coś z tych dwóch.
Jeśli ktoś chce bardziej neutralne kolory, to jest w czym wybierać.:tak:

Myśmy z mężem dziś sporo chodzili, potem wieczorkiem przytulanki i jestem padnięta.
Mam nadzieję, że jutro będzie ze mnie więcej pożytku. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za życzenia.

Spokojnej nocy i kolorowych snów!
 
reklama
Hej kochane,

oj niedawno wróciłam z mężolkiem z zakupów i ostatnio nieźle się obżeram, już 1kg na plusie, startuję i wiem, ze jak już mam apetyt to pójdzie z górki hehehe, po calym dniu łazęgostwa nieźle napierdziuchają mnie stopy chyba je założę na lampę....No i moje kochane dziś jest niemal pełnia więc wszystkie wampirki spac nie będą mogły heheh:D w tym ja:D:D:D

Kaja28 łóżko tradycyjne jest bardzo dobre, ja sobie nie wyobrażam turystycznego, bezsensu, materac jest zupełnie inny itp...Ja mam łóżeczko Klupś i do tego materac kokosowo gryczany i mój duży dzieciaczek cudownie jeszcze w nim śpi....

Kropeczka moim zdaniem materac powinien być nowy, zupełnie inaczej pracuje itp. i naprawdę na 2 lata jeden wydatek to nie jest dużo....Kochana wyprawka 8 tys???? Powiem Ci, że ja nie oszczędzałam jakoś tak bardzo i zamknęłam się w 4 tys, ale kupowałam łóżeczko z komodą, materacem, pościelami itp.....

Caroline leżaczek bujaczek jest to jedna z najlepszych spraw jakie istnieją dla dziecka, naprawdę, dziecko nie chce leżeć na podłodze, w wieku 2 msc już chce wszystko widzieć i bujaczek, na którym dodatkowo zawiesisz zabaweczki jest dla niego idealny:)))

Magda z Uk my też mieliśmy pieska, z którym mieszkaliśmy początkowo u mamy mojego M (to był piesek ze schroniska nasz i mamy) i jak przyszedł na świat dzidziuś to naprawdę bardzo trudno było z naszą suczką, szczekanie, włażenie, próbowaliśmy wielu rzeczy,a oboje kochamy psy, zwłaszcza bezpańskie......teraz psiureczka jest u mamy i jest jej tam wspaniale, my ją zabieramy na dłuższe spacery,a mama jest przeszczęśliwa, więc wiem o czym piszesz....

Czarni oj glukoza jest przede mną hehehe

Marzenixx psiurka, która jest u mamy mojego M ma też mega długa sierść, jak dzieciaczek zaczął raczkować to była masakra....Odnośnie jedzenia mam to samo w ciągu ostatnich dni:D:D:D żarłabym i żarła:D:D:

Ada ja też bym pieska nie mogła dać do budy, bym się za nim zatęskniła i ona za nami....

Cluee pamiętaj tylko, żeby nie kąpciać się w gorącej wodzie:)

Biłka roczniaki są jeszcze takie grzeczne i kochane, jak się wkracza w bunt dwulatka to jest masakra:D:D:d

Afja właśnie w momencie kopniaczków kobieta odczuwa największą radość:)

Arbuz gratuluję kopniaczków:) zdrówka dla córci...

Mamaga ja najlepiej śpię nad ranem, a wieczorem wierciochy odchodzą...

Dziewczyny, ale produkujecie, zazdroszcze Wam tego czasu:)
 
biłkabdg aniołek rzeczywiście bardzo ładny...no wiem że ręczniki to pójście na łatwiznę:baffled: ale ja zawsze mam problem z kupowaniem prezentów, nie jestem do tego stworzona;-) Tak czy siak dzięki za pomoc:*

A propos pełni to chyba coś w tym jest bo ja też jakoś żywczyk jeszcze jestem i wcale spać mi się nie chce a pora już nieprzyzwoita;-) Uciekam i dobrej nocy wszystkim mamom-wampirkom życzę;-)
 
Ostatnia edycja:
Magda z uk nie widziałam ale i nie szukałam. Spojrzę ale jak w UK to nowość to u nas może ich jeszcze nie być. Ja chciałam kupić z Aventa smoczki Philips AVENT BPA Free Soothie Pacifier - 0-6 Months - Pink/Purple - Avent - Babies "R" Us i PL mogę zapomnieć nigdzie nie ma. Poproszę chyba znajomą to wyśle mi z USA.

Butelka prezentuje się super, sama bym sie skusiła, aczkolwiek ten standardowy model mnie denerwował bo mi przeciekał po zakręceniu i mały był do przebrania.
 
Wygooglałam je sobie bo na allegro sprzedawali taki komplet butelki + 1 smoczek. Pogrzebałam w necie i same pozytywne opinie. W Stanach ponoć w Klinikach położniczych to standard. Dzisiaj nawet na TLC oglądałam program o adopcji noworodków i mały ssał taki zielony. Trochę się napaliłam ale na e-bayu sam smoczek kosztuje "grosze", gorzej z przesyłką z USA bo to już z 15 dolców. Tu do pooglądania łącznie z butelkami. Na Allegro ktoś sprzedawał taki kpl za 200 zł. Zważając że jego cena to góra 20 dolarów więc cena z kosmosu.
soothie - Szukaj w Google
 
Witam w piątkowy ranek :)

Ja już nie śpiocham oczywiście.
śNIADANKO małe za mną i teraz do 7 rano leżenie plackiem w wyrku, aż w tv coś normalnego będzie :)
Miłego dzionka dla wszystkich kobitki :)
 
reklama
Do góry