reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

To znowu ja:-)

Coś mnie ciągle ten brzuch pobolewa. Mam nadzieję,że wytrzymam do wizyty czwartkowej...

niebieska81 faktycznie, chyba nie pisany Wam jest póki co synuś,ale wiesz....może kiedyś;-)

kropka87 ja w sumie starałam się bardzo skrupulatnie zaplanować tę ciąże. Dwie poprzednie były przypadkiem, na zasadzie jak będę w ciąży, to super. Wiem, kiedy się poczęły moje córki i na pewno nie było to w czasie owulacji. Wiem też jednak,że ustalenie owulacji nie jest takie proste, dlatego tym razem pragnąc synka, obserwacje cyklu zaczęłam rok temu.:szok: Temperatura testy owulacyjne, śluz i oczywiście włączyłam odpowiednią dietę. Wyszło mi, że u mnie szczyt owulacji przypada na 36godz od pozytywnego testu owulacyjnego, co równało się dobie od początku bólu owulacyjnego,więc nawet przy różnych długościach cykli, wiedziałam,kiedy jest ten moment;-) Zaczęliśmy "świadome" staranka od stycznia. W cyklu szczęśliwym, pozytywny test owulacyjny był w sobotę rano, ból owulacyjny od soboty wieczór, staranka niedziela wieczór,a w poniedziałek rano bólu już nie było. Tempka odpowiednia, dietka też. Jeśli zatem będzie kolejna babeczka,to znaczy,że nie da nam mieć syna:baffled:

Ooollcciiaaa
chciałam Ci pogratulować synusia! Nie wiem czemu,ale wątek odpowiedni wyświetla mi się jako zamknięty i tam nie mam jak napisać.:szok: Fotki są super. Cieszę się,że wszystko w porządku.Oby tak dalej:tak:

ada1989 współczuję Ci tej paskudnej przygody, zwłaszcza, że na wakacjach:baffled: Teraz trzymam kciuki za kolejne miesiące. Oszczędzaj się ile wlezie. Pamiętaj, że wszystko może poczekać. Najważniejsza jesteś Ty i maleństwo.Uważaj na siebie. Wszystko się jakoś ułoży.;-)
 
reklama
Niebieska gratuluję córki :-D usłyszałam wczoraj że przy 5 dziewczynach 6 zawsze wychodzi chłopiec :-D;-) ja już w łużku dzień taki dziwny jutro czeka mnie wielkie robienie sałatek więc już sobie współczuję oczywiście do słoików mi chodzi pół dnia mam z głowy.
 
magda z uk dzięki, no staram się jakoś nie męczyc specjalnie, ale w domu non stop nie siedze, chyba bym się udusiła:p ale wszystkie cięższe prace w domu to M i nic mi nosić nie pozwala. A co do płci to powiem ci że moja ciocia ma 3 pierwsze córki a synuś dopiero się czwarty urodził :) więc zawsze jest jeszcze szansa, życze wam synka oczywiście bo pewnie o nim marzycie:))

ja tam w sumie nie mam przeczuć co do płci ani oczekiwań, co będzie to będzie:)) moja teściowa z kolei marzy o wnuczce bo sama ma dwóch synów i teraz wnuczek jest więc chce dziewczynke :-D ale opowiadała mi swoją historie, jak była w drugiej ciąży to chciała koniecznie dziewuszke, bo pierwszy był syn(mój M) i tak sobie całą ciąże wmawiała że będzie córka choć w podświadomości wiedziała że będzie syn. Miała cc i ogólne znieczulenie, jak ją wybudzili zapytała o płeć lekarza, ten poszedł sprawdzić a w między czasie dostała kartke od teścia "dziękuje za syna a Marcin za brata" jak to przeczytała to dostała zapaści, ciśnienie spadło i ogólnie przez jeszcze tydzień w szpitalu się źle czuła, tak była wkurzona że to syn a nie córka:-D teraz to się z tego śmieje, a wtedy to był dla niej szok, co więcej jak teściu zadzwonił do mamy mojej teściowej i powiedział że sie syn urodził to powiedziała mu "aha dobrze" i odłożyła słuchawke:-D też była w szoku i też oczekiwała dziewczynki....:p

wow ale mi post wyszedł!:-)
 
ada1989 dobra ta historia z Twojej rodziny:-D:-D No ze mną aż tak źle nie jest;-) Nic sobie nie wmawiam, choć bardzo chcę synka. Jakoś za drugim razem, to chyba czułam, że jednak babeczka będzie, a teraz to po prostu czekam, aż się dowiem. Nie chcę się nakręcać. A co do siedzenia w domu przy Twoim samopoczuciu, to myślę,że bez przesady.Jeśli jakiś spokojny spacer, czy zakupy mają Cię uszczęśliwić, to nie powinno zaszkodzić. Trzymaj się:happy2:
 
witam

jakoś nie mam natchnienia od kilku dni, zmeczona jestem, męża nie było prawie cały tydzień dopiero wrocil wiec moze wkoncu odpoczne....

ada wspolczuje przygody, najwazniejsze ze wszystko dobrze :tak:
niebieska a co mąż na 4 córe powiedzial?? hehe:-)
magda z uk, oh widze moje klimaty, mierzenie tempki itd, ja swego czasu tez duzo temu poswiecilam ale nie zeby plec okreslic tylko zeby wogole zajsc w ciaze, wiec temat mi znany, a powiedz mi masz moze gdzies swoj ciążowy wykres? chetnie bym go zobaczyła, z tego co mowisz na bank powinien byc chłopak, i powiem ci ze z moich obserwacji wynika ze ta metoda sprawdza sie baardzo czesto ale u nas akurat sie nie sprawdzila, chociaz sie nie staralismy o dana plec teraz to jednak powinna byc dziewczynka, bo seks byl w 11dc a owulacja w 15-16dc wiec sama widzsz ze dziewczynka powinna wyjsc atutaj jednak chlopak, i chyba zaczelam wierzyc ze ejdnak komu przeznaczone jest miec syna czy core to tak bedzie, no ale oczywiscie trzymam kciuki za ciebie heheh:tak:


pozdrawiam reszte dziewczyn , buziaki
 
witam!
Niebieska gratuluje kolejnej coreczki,najwazniejsze ze wszystko ok z dzidzia.

Agaagaaga12-ja chodze na nfz co 4 tyg(na tyle zwolnienie dostaje) i za kazdym razem usg mam robione.Teraz czeka mnie badanie cyt.i pochwy i usg-moze w koncu dzidzia pokaze co tam ma miedzy nogami:-)
 
Witam

Czarni zgadzam sie tez bym sobie pospala ale niestety moj bzik smiga od 6.30 rano.. mimo ze specjalnie go wczoraj polozylismy spac pozniej z nadzieja ze pospi troche dluzej i da nam odpoczac.

Niebieska Gratki coreczki :) Maz w chacie pelnej bab pewnie mega rozpieszczany ;-)
Widze ze woreczek z dziewczynkami sie rozwiazal i sie posypaly nam dziauchy..

Ada wspolczuje przygody na wakacjach, odpoczywaj ile wlezie, wspolczuje sytuacji meza z praca.. mam nadzieje ze cos wkrotce znajdzie.

Magda pisalas ze wizyty z polozna normalnie macie co 4-6 tyg.. (oczywiscie nie w twojej indywidualnej sytuacji) ja np mam wizyte teraz czyli 16tyg, podem usg polowkowe we wrzesni u nastepna wizyte mam dopiero w 28tyg!Nastepna mam W sumie mam tylko 5 wizyt u poloznej przez cala ciaze. Zalezy chyba to gdzie w UK sie mieszka, co hrabstwo to innaczej.

A ja niewiem co mam z dzieckiem moim zrobic.. nie chce mi lobuz po polsku mowic.. odpowiada tylko po ang.. i widze ze czasem tez niebardzo polski rozumie.. oczywiscie staram sie mowic do niego jak najwiecej po polsku ale ze wzgledu na to ze maz anglik to w domu przewaga jest jezyka angielskiego.. macie jakies pomysly na to zeby to moje dziecko zaczelo mowic po polsku?
 
ada1989 współczuje przeżyć na urlopie najważniejsze ze wszystko się dobrze skończyło, ja podczas pobytu w PL też musiałam skorzystać z polskiej służby zdrowia, moja najmłodsza córeczka dostała 40 st. gorączki i pojechaliśmy z nią do szpitala, ale ja za wizytę w szpitalu musiałam zapłacić naszczęście nie była to duża kwota
Marzenixx mąż nie daje po sobie poznac czy jest mu przykro że nie będzie synusia, ale napewno trochę jest, powiedział mi że mu tak bardzo nie zależało na tym żeby to był chłopiec to raczej ja go tak nakręcałam , a nasze córki to nieraz są gorsze od chłopaków
 
reklama
Witam dziewczyny, ale sie dzisiaj wystraszylam, obudzilam sie w nocy zlana potem, juz myslalam ze to goraczka,ale nie bylam rozpalona z tym ze strasznie krecilo mi sie w glowie troche posiedzialam w strachu i zasnelam nad ranem,rano tez jeszcze troszke mialam zawroty glowy,ale przeszlo :/ Chyba pogoda poprostu dala mi w kosc :/ teraz czuje sie swietnie hmmm moze az za swietnie nadal nie czuje sie jak w ciazy a to prawie 19 tydz. eh nie moge doczekac sie do srodowej wizyty, cale szczescie pogoda dzisiaj nie zapowiada sie upalna sloneczko za chmurkami troche wiaterku ufff oby rtwe upaly nie wracaly.
 
Do góry