reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ale dzisiaj naprodukowałyście stron :tak:

Normalnie nogi wchodzą mi do d..y taka jestem zmęczona. Od rana siedziałam w kuchni: najpierw drelowałam wiśnie do słoików, potem sok z wiśni i na deser sok z porzeczek, no i oczywiście obiad. Dobrze, że chociaż przyjechała moja mama i mi pomogła.

Ma któraś z Was zawroty głowy? Mi dzisiaj takie helikoptery latają przed oczami, że szok. Ostatnie takie miałam po porodzie, jak mi hemoglobina mocno spadła. Mam nadzieję, że to tylko z przemęczenia.

Milusia83 ja czuję wieczorami w dole brzucha gilgotki, a ostatnio wyraźniejsze ruchy maluszka :tak:

Cześć dziewczyny :) Boże jestem tak zabiegana, że nie daję rady. Dzisiaj wreszcie zdałam kolejny egzamin :biggrin2::biggrin2:
Kropka gratuluję zdanego egzaminu :tak::-D

Pochwaliłyście się już pracodawcom swoim odmiennym stanem? Ja wczoraj miałam swój coming-out :-D I powiem, że było co najmniej dziwnie... Niby gratulację, słowa, że się cieszą, ale prawie z kamienną twarzą...
Totka ja powiedziałam już w 7tc, dzień po pierwszej wizycie. Niby były gratulacje, ale dyrka powiedziała, że wiedziała, że pewnie będziemy chcieli 2 dziecko, ale nie myślała, że tak szybko :-D:-D:-D:-D. Kurna ciekawe na co miałam czekać :-D:-D:-D. No cóż, ale to stara panna, więc wszystko wyjaśnia :tak:. Zresztą od koleżanki dowiedziałam się, że jej powiedziała kiedyś to samo :tak:.
Co do wagi: u mnie 3kg na plusie, ale i tak jest dobrze, bo w poprzedniej ciąży o tej porze było już 8kg na plusie, a na finiszu ok 24kg. Po porodzie spadło mi równe 10, potem 3 a na resztę pomogła dietka, bo długo Hanusi nie karmiłam.

Czarni ja do tej pory zapinałam pasy normalnie, ale pomału muszę przestawić się na system z poprzedniej ciąży: najpierw zapinałam pasy, a dopiero siadałam i górą przekładałam ukośną część, a ta co normalnie uciska na brzuch była pod plecami :tak:.
 
reklama
Hej kochane,

melduję, że wieczorową porą poczułam "pyk, pyk" na dole brzucha, oj mały się rozkręcił na dobre, na dole mi macica wręcz od niego szaleje...niesamowite..

Mamaga echh szkoda gadać, wg mnie więzienie i tyle za takie rzeczy podczas dyżuru...nie znam słów, żeby to wszystko opisać...kochana i jak dla mnie nie winny jest tylko lekarz, ale pieprzony cały personel, a nie króle lekarze położnicy i biegające wokół nich pielęgniarki, które trzęsą gaciami, wszystkie powinny odpowiadać za to bo jak znam życie to chleje na co dzień i wszyscy o tym wiedzą, z resztą naprawdę ja się napatrzyłam na lekarzy na dyżurach jak im się ręce trzęsą i jak smierdzi od nich miętówką z wódą...przepraszam, ale ciśnienie mi skoczył....

Cluee ja dzisiaj zeżarłam chipsy...

Czarni pasy normalnie zapinasz, ale trzymaj sobie dolny pas troszkę niżej...teraz jeszcze nie przeszkadza, ale potem będzie przerąbane:D I trzeba zapinać, obowiązkowo! Są takie specjalne adaptery, ale nie wiem czy kupię....

MadziaMadzia, a powiedz mi prosze co się sprawdza najlepiej w przetworach bo kręcę się wokół nich i jeszcze nic nie wymyśliłam:)
 
witam z rana:-)
mamaaga masakra z tym lekarzem,jak taki czlowiek w ogole moze takie odpowiedzialne zajecie miec?!!:no::wściekła/y:
az szkoda slow!!bezwzgledna kara dla takiego potwora:wściekła/y:

a ja wczoraj zrobilam kompocik z wisienek-pychotka,a przyszla tesciowka narobila drzemorow z wisienek i czeresni i sie podzielila:-)
oczywiscie sloik malosolnych tez juz drugi raz zrobilam,bo poprzedni w 3dni oproznilismy z tz


sex-niestety bardzo rzadko,bo jakos nie mam wiekszej potrzeby,ale staramy sie delikatnie,zeby maluszkowi nie zaszkodzic...
czasem lekki bol odczuwam jak za gleboko dlatego staram sie kontrolowac partnera;-)

dzis wyruszam na szoping.bo powoli spodnie robia sie w brzuszku za male i przydaloby sie cos luzniejszego:-)
milego dnia wszystkim zycze!
 
Witam się biurowo, wpierdzielam sałatkę z biedry za 5,99 pyyyyyyyyyszna:D

Alicja32 ja dziś rano wylałam resztki kpmpociku bo jakos tak marnie schodził, zrobiłam zbyt intensywny za kwaśny był po prostu, M wypił bo mu nagadałam, że już żadnego kompotu nie zrobię, ale i tak trochę poszło do muszli:)

Powodzenia na szopingu:)
 
Witam się i ja z rana :) dziś mija 15 tydzień :)))) Wczoraj chyba pobiłam rekord spania, padłam o 19 tylko na chwileczkę ... i maz obudził mnie o 1 w nocy jak skończył jakieś papierzaki, żebym się przebrała w piżamkę i dospałam do rana :) Powiem Wam, że padam nie wyrabiam, wstawania o 6, 8 godzin w pracy, zakupy coś ugotować i koniec...nie mówiąc o praniu, sprzątaniu, całe szczęście, że maż pomaga, bo nie wiem jakby to wyglądało. Chyba pora odpocząć na zwolnieniu.
 
Domiśka ja codziennie kładę się spać ok. 1:00 i wstaję o 7:00, ale też czuję, że snu brak normalnie i też wieczorami na krzywych nogach wszystko robię, obiadek dla malucha, pranie i sprzątanie....echhh no i jeszcze na szkolenia jadę od wtorku....myślę, że tak do końca sierpnia później na l4
 
Hej dziewczyny ;-) witam się jeszcze bez kawki, bo przed chwilą jadłam płatki z mlekiem i muszę poczekać aż żołądek będzie na tyle pusty, żeby kawę pomieścić. Ochotę mam straszną, tylko miejsca brak - odkąd jestem w ciąży dobrze poznałam znaczenie tych słów.
Napisali do nas z konsulatu i mamy przesuniętą datę ślubu jeśli wszystkie dokumenty dotrą do nich na czas. Czyli już nie wrzesień tylko 20 lipca :-) mam nadzieję, że poczta polska nie zawiedzie z priorytetami...
 
Witam :) Zapomniałam napisać, że termin porodu n 23 styczeń mi się przesunął i, że to usg już miałam przez brzuch. Zastanawiam się nad kupnem porządnej sokowirówki (dla dziecka potem też się przyda) będę cisnąć te buraki :p póki co 2 jaja na twardo na śniadanie, i zastanawiam się nad tym żelazem chella-ferr czy coś ... za 3 tygodnie powtórze sobie morfologie.
 
reklama
titilaya Gratulacje! :-) My braliśmy ślub 19 lipca. Zdradzisz jakieś szczegóły?

Kropka Też myślę o zakupie sokowirówki. Zastanawiałam się też nas maszyną do pieczenia chleba, tylko musze zbadać temat. Bo nie wiem czym pieczenie w maszynie różni się od pieczenia w piekarniku.
 
Do góry