reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Marzenix wspolczuje sensacji :/ ja taki ostry bol brzucha mialam po zapiekance i teraz tez juz jak widze to omijam :D

Szylwias trzymam &&& za wizyte bedzie ok
 
reklama
Dzień dobry tym razem znad herbatki :)
szylwias - trzymamy kciuki za wizytę, zobaczysz wszystko będzie dobrze, odetchniesz z ulgą i zobaczysz Maleństwo, zazdroszczę bo to super chwile, a moje następne USG chyba za 1,5 m-ca.
titilaya - współczuję sensacji z babcią ... moja przyjaciółka ma podobna sytuację, babcia właśnie takie sceny odgrywa prawie codziennie, wylewa mleko i płacze, że nie ma i tak kilak razy w ciągu dnia, przewraca się i leży na podłodze, wychodzi niby do sklepu (choć prawie nie może się ruszać a potem prosi przechodniów, żeby ja odprowadzali do domu bo zaraz zemdleje, a obcy ludzie nie znając sytuacji robią afery rodzinie, że nie ma kto matce zakupów zrobić. Koszmar cała rodzina na wyczerpaniu nerwowym.
Starość jest okropna, zwłaszcza jak coś na głowę siądzie, ale uważaj na siebie, żeby nie zrobić sobie krzywdy, teraz Twoje zdrowie jest najważniejsze.

CO do kebaba ok 3 tyg też miałam taką akcję , na początku straszna chcica i połowa pożarta ze smakiem a potem myślałam, że padnę. teraz na samą myśl o kebabie mi źle...
 
witajcie dziewczyny!!
titilaya-współczuję ci takich przykrych doznań ze strony babci.kiedys miałam podobne sytuacje,ale moja babcia miała altzhaimera i nieświadomie raniła całą rodzinke swoimi wybrykami...
odpoczywaj i staraj sie relaksowac w miare możliwości:-)
Ja juz po śniadanku-truskaweczki z jogurcikiem,pychotka. a na obiad chyba zrobię gołąbki,chodzą za mna juz od kilku dni, tż też je uwielbia więc będziemy razem wcinać:-)
 
Hej dziewczęta ja witam jeszcze z łużka ;-) od dziś zaczyna sie wielki maraton weekendowy szybkie śniadanko i bierzemy sie ostro do roboty pieczemy ciasta na jutrzejsze urodzinki mojej córeczki jejku jak ten czas leci a ta moja pannica kończy 3 lata nie obejrze sie a do szkoły będzie chodzić za szybko ten czas leci...
Jagodzianki kto mi narobił ochoty !! A w sklepie pewnie nie będzie :-( i utopimy smutki w paczku :-D
 
Witam się z biura jagodziankowo....

U mnie brzusio już tak od 2-3 dni naprawdę widoczny, zwłaszcza wieczorem, pępek stoi jak nie wiem......może w końcu strzelę fotkę.....

Marzenixx przybij piątaka z tą jagodzianką:D:D:D:D, ja wcozraj późno wieczorem piekłam ciasto jagodowe:D

Titi (mam nadzieję, że nie obrazisz się, że tak piszę, ale zawsze literki mi się mieszają):) współczuję strasznie z babcią, kurcze wiem jak to jest opiekować chorym człowiekiem, ale pamiętaj sama nie podnoś nigdy, dzwoń po pomoc, ktoś zawsze Ci pomoże......nawet na pogotowie, że babcia się przewróciła i nie masz jak jej podnieść, a jesteś w ciąży.......

Szylwias kciukasy zaciśnięte....

Domiśka i właśnie mnie starość przeraża, zwłaszcza taka starcza samotność, że będę sama jak palec.........

Alicja mmmmmmm, też kręcę się wokół gołąbków, ale wczoraj większą ochotę miałam na młode, żółte papryczki nadziewane mięskiem w sosie śmietanowo - koperkowym, mojemu M, aż się uszy trzęsły jak jadł..

Czarni powodzenia w przygotowaniach...!
 
kurcze nie wiem jak wkleic te suwaczi zeby sie automatycznie dodawały nie moge znalezc podpisu zeby tam wkleic link. a zrobiłąm juz sobie suwaczki. Jak tam sie dzis czujecie? u nas na śląsku brzydko dzisiaj:( he ja tak co drugi dzień mam mdłości wczoraj nie było dzis znow były. Miłego dnia:)
 
Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa
sandruska w panelu kontrolnym w swoim profilu masz opcję 'edytuj sygnaturę', tam wklejasz linka bbcode do suwaczka, zapisujesz i powinien się pokazać
 
kurcze za mną jagodzianki mojej mamy chodzą od tygodnia a do polowy lipca muszę czekać żeby je zjeść a wy tu takiego smaka robicie:-)
ja to nie mam żadnych zachcianek na fastfoody, byliśmy w sobotę w macu i po raz pierwszy obojętnie patrzyłam jak mój mąż wcina chessburgery a jak pije piwo to mi tak śmierdzi,ze nie tknęła bym za nic wiec nie ma problemu
titilaya jeśli babcia symuluje to pokazuj jej że jesteś tak samo bezradna jak ona i bardzo chcesz ale nie możesz pomóc i korzystaj z pomocy obcych, u mnie w rodzinie kilka lat temu babcia wpadała w histerie jak córka która z nią mieszka szla do pracy i wszyscy próbowali łatac dziury żeby babcia nie byla sama udawało sie przez kilka tygodni ale w końcu przyszły takie dni ze nikt nie mógł zostać z babcią. Wynajeli opiekunkę co babci nie bardzo pasowało (siedziała z nią naburmuszona). Po dwóch tygodniach siedzenia z opiekunka histerie sie skończyły i zostawała sama, może rzeczywiście miała jakieś lęki a może chciała wymusić 24 godzinna obecność rodziny i kiedy okazało się że nie będzie miała innej opcji jak opiekunka to przeszło i nie wróciło.
kurcze cholera wie jakie my zrzędy będziemy
 
Hej dziewczynki:) Widzę akcja "jagodzianka" rozpętana na całego;-) A ja dzisiaj nie mam apetytu na nic, ostatnie dwa dni nawet chciało mi się zjeść to i owo a dzisiaj znowu muła złapałam:baffled: Z łóżka ciężko mi się było podnieść, jeszcze ta pogoda w kratkę...echh.
Titilaya współczucia z babcią, wiem jak to jest-moja miała alzheimera...odchorowaliśmy to wszyscy jeszcze po jej śmierci. Nie wyobrażam sobie gdyby to miał być czas kiedy byłabym w ciąży. Uważaj na siebie i nie podnoś jej więcej pod żadnym pozorem.
Miłego dzionka życzę:tak:
 
reklama
Dołączyłam do wątku z przepisami znaleziony w internecie przepis na jagodzianki, jak znajdę siły po południu to wypróbuję i napiszę co wyszło, bo od ponad godziny tych jagodzianek z głowy nie mogę sobie wybić...
 
Do góry