reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej kochane,

melduję się po wczasach, nagrylowałam się, nachodziłam po górach, ważę 58,5, ale to góry ze mnie troszkę wycisnęły.......
Brzuszek lekko wystaje, ale ogólnie jest oki, nie boli, nie kłuje, czasem jeszcze jakieś przymulenie się pojawi, pobolewanie głowy, ale kwestia lepszego samopoczucia po 13 tc to prawda.....

Lanjaa ja w pierwszej ciąży też guziczek odpinałam w 20 tc, teraz będzie gorzej hehe:D

Dotka mam nadzieję, że te brązowe plamienia to nic groźnego...

Marzenixx no to superancko, że na pełnym, będziesz miała więcej czasu dla dzidzi i dla siebie...

Titilaya zazdroszczę takiego ciążowego podarunku hehe ja na allegro muszę troszkę poszperać:)Kochana wszystkie badania trzeba robić na czcczo bierz zawsze kromala ze sobą...Kochana odnośnie wielkości brzucha to ja tak miałam w pierwszej ciąży teraz się cieszę, że jego jeszcze nie ma:D Co do lekarza to ja bym kochana poszła jeszcze do jednego, żeby być pewną w 100%

Domiśka ja dzięki Bogu na te upały leżakowałam na wczasach:D

Deszczyk mój maluch swój bunt zaczął już 3 miesiące temu i teraz jest już lepiej.......mam nadzieję, że humorek Ci się trochę poprawi....bo to hormony tak dobijają...Kochana ja robię wszystko dosłownie, dla mnie ciąża to nie choroba, jeżeli się źle czuję to się kładę, odpoczywam, z dzidziem wszystko oki. Unikam tylko biegania:)

Kropka super, że bóle zażegnane, ja ostatnio narzekałam na kark, znowu mi coś strzeliło, naciągnęło się...Super, że tak się z lekarzem udało, a mój jeżeli jest kilka dni po ukończonym tygodniu to mówi, że to już początek kolejnego...

Alicja32 ja jak jestem w domu to też leginsikim, spodenki, dżinsy idą w ruch...

Agaaga najważniejsze,że się udalo:) i fasolka mieszka w brzusiu...

Mamamga fajnie, że z fasoleczką wszystko w porząśiu....Kochana ja też co jakiś czas w Mc ląduje....jak mi się zachce czegoś, a potem cholerka mnie muli...Kochana ja też chciałam nie wiedzieć, ale za dobrze widzę jak mi przelatuje dzidzi w monitorze i sama widzę jaka płeć...hehehe

Ooolcia ja nie miałam wydzieliny, ale to podobno bardzo częste...........


Domiśka ja wcześniej miałam takie dni, że nic mi się nie chce, a teraz wulkan energii..., ale mąż mi baaardzo pomaga....W ogóle to delektuj się pierwszą ciążą, żadna następna nie będzie taka lajtowa, pełna radości...Jak jest drugie dziecko to człowiek zapomina, że jest w ciąży:D


Marzenixx, Gizmowa ja miałam 10 kg na plusie i było mi bardzo ciężko ze względu na niską hemoglobinę, nie mogłam oddechy złapać plus upały echh, współczuję pyknięcia autka, no ale dobre i to, że facet w porządku...

Szylwias ja zauważylam, że w ciąży to nawet siedzenie męczy....


Sandruska witaj...no i powodzenia tymr azem...

MAdziamadzia dobrze, że wracasz do żywych....

Hanus to tak właśnie mija, ale wróci zobaczysz, ja też tak miałam - dzień super, dzień lipny, super, i beznadziejny...

Niebieska dobrze, że spięcia brzucha minęły....



Dorotqua już niebawem będzie luzik zobaczysz, oddzyskasz siły....A takie spontaniczne wakacje są najlepsze:) - ja właśnie teraz takie miałam heheh

Ada ja w tej ciąży też muszę jakoś szybciej się przygotować do wszystkiego....

Baśka czyli dziewuszkę chcesz?:)

Kaja28 ja też za mało piję na 100% nie jestem w stanie....

Cluue jest jeszcze coś takiego jak błąd pomiarowy: na najlepszym sprzęcie
+ - 35 g

Skorupka no to duży dzidziolek, pewnie grudniowy
będzie...

Green Flower gratulacje, witaj....

Filkat gratuluję wizytki:)

Mmonia zawsze jak masz chociażby dzień po jakimś tygodniu to wskakujesz na kolejny tydzień...

Martinek cholerka jeszcze Cię tak trzyma, kurcze współczuję, ja już mogę jeść niemal wszystko, tylko zapachów unikam...

Malinka ja w 7 miesiącu jechałam 800 km i było ok:D teraz to jeździj ile się da, ciesz się ciążą, jeżeli nudności Ci nie przeszkadzaja to ja bym pojechała.....


śmiać mi sie chce bo pisałam to w ciągu dnia, ale zapomnialam wkleić:)
 
reklama
dzem dobryyy, kurcze strasznie zimno dziś. Jak dla mnie najgorsze są te skoki temperatury, w jeden dzień gorąco jak w saunie a 2 dni później wyciągam kurtkę i grube rajstopy. A'propos rajstop, czy Was też cisną? W sumie nie mam ogromnego brzucha ale nie mogę sobie ułożyć, to samo dotyczy spódnic, spodni że przeszkadzają...chyba muszę się po woli rozglądnąć za jakimiś nieuciskowymi. Musze jeszcze podjechać po kostim jednoczęściowy, chciałam kupic na placu, bo taniej aleeee okropne są może 3 widziałam i jak wory na ziemniaki. Na wyprzedażach tez nic ciekawego, znalazłam jeden i chyba go dziś kupię. Muszę się troszkę zacząć ruszać. Bo mięśnie zastaną się na amen :)
 
Hej, myślałyście już o szkole rodzenia? Chciałabym się poradzić bardziej doświadczonych, które mają już dzidziusia czy przydaje się szkoła przy porodzie. W jakim miesiącu trzeba się tam zgłosić. Jestem zielona w tych sprawach :-)
 
witaj nutka25! to mamy ten sam termin:-)

ja również jeszcze linii nie mam,ale brzuszek już urósł ,szczególnie pod wieczór nabiera kształtów;)

rano budzi mnie ssanie w żołądku i muszę coś przegryzć,a wieczorkiem nie mam ochoty na jedzenie
 
Domiska tez tak mam ze rajstopy uwieaja :/ wszystko zaczyna draznic haha
Kosteczka szkola rodzenia to chyba jakos po 26tc dopiero albo od 30tc, tez nic ie wiem wiecej :)

linii tez jeszcze nie mam

jak tam Wasi rodzice, szefowie juz wiedza? czy dalej trzymacie jeszcze w tajemnicy?
 
No i nie pojechałam...pogadaliśmy wieczorem, że bez sensu ryzykować...i tak bym się denerwowała tylko, a gdyby się cokolwiek stało to bym sobie nie wybaczyła. A wyjazd będzie następny i wtedy pojadę z czystym sumieniem:tak:

Witam nowe stycznióweczki:-)

Domiska1 też mnie cisną rajstopy, nawet legginsy muszę zsuwać gumkę niżej bo mnie drażni...
dotka85 u mnie wiedzą już prawie wszyscy w rodzinie, tak się jakoś rozeszło...tylko mama mojego wciąż nieświadoma ;-) a szefowa wie bo jestem już od miesiąca na L-4 więc musiała to przełknąć z dnia na dzień;-)
 
Molinka dobrze zrobilas, nic wielkiego pewnie Cie nie ominelo a bedziesz spokojniejsza :) teraz malenstwo najwazniejsze :)
 
Kaja28 ja też tak mam po przebudzeniu, że muszę szybko coś wsunąć, bo inaczej żołądek owinąłby się wokół kręgosłupa hehe :-)
nutka_25 witaj!
milusia biorę nawet 2 kanapki i mleko w małym kartoniku i szamam w aucie lub u mamy w pracy, bo jakieś 300m od punktu pobrań pracuje.
domiska ja nie noszę już rajstop, bo nie wiem dlaczego, ale uda mnie od nich swędzą. Zaczęło się ok. 3 tygodnie po zapłodnieniu i mam to do teraz, drażnią mnie i już ;-) Dobrze, że na legginsy reaguję ok
dotka85 u mnie wiedzą rodzice, teściowie, siostra i kilku przyjaciół. Dziadkowi, babci i reszcie rodziny oznajmimy dopiero po ślubie ;-)
 
reklama
u mnie w pracy wiedza-gratulowali mi.rodzice i przyszli tesciowie tez wiedza-ciesza sie ze zostana dziadkami:-)
i oczywiscie best friend,ktora czesto mnie odwiedza i wspiera,trzymamy sie razem juz od szkoly sredniej.ona tez stara sie z mezem o dzidziusia,ale cos narazie maja problemy,a fajnie by bylo razem na spacerki chodzic i wymieniac sie doswiadczeniami:-)
 
Do góry