reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej juz jestem po wizycie;) dzidziuś pokazał nam jak ładnie sobie pływa i jakie ma śliczne paluszki;) hehe fajnie go lekarz zlapal na monitorku ze akurat paluszki bylo widac. tydzien 11 wszystko dobrze. uff ulżyło. jak sie dzis czujecie??
mnie katar meczy!
pomózcie znacie jakies sposoby na katar? tylko nie czosnek i cebula bo na sama mysl mnie mdli. a po syropie prenatal wymiotuje wiec jakies inne:(
mam taki mega katar ze jestem bardzoooo pociagajaca.
miłęgo dnia:)
 
reklama
Sandruska wklej zdj swojego maluszka ;) i ustaw suwaczek zebysmy wiedzialy w ktorym tc jestes :)
niestety na katar to wiem ze sinupret pomaga w ciazy mozna brac
 
Dziewczyny którym tygodniem ciąży się sugerujecie, jaki macie w suwaczkach ? Od ostatniej miesiaczki czy tym z usg ?

Czarni jednak nie jesteś pierwsza ;) Mój dzidzik jest o jeden dzień starszy :-D juhuuu 2 trymestr :szok: ale leeeci ten czas !
 
Titi my czekamy na wiytah na relacje z Twojej wizyty jak bylo, zdradz szcegoly i pochwal sie fotka ;)

ja patrze wg OM czyli to co na suwaczku, bo na 1 usg fasola byla 3 dni mlodsza, a na drugim juz podrosla i 3 dni do przodu wiec to sie pewnie bedzie zmieniac jeszcze nie raz
 
reklama
Ja nie mam problemu z sugerowaniem bo i jak z @ jak usg i suwaczka wychodzi 1 styczeń. Ale i tak jak by pokazywało wszędzie gdzie indziej to sugerowała bym sie terminem @ bo mam cykle regularne i wiem co i jak a z usg zależne jak dziecko szybko rośnie.
Cluee a ty termin masz na 2013?
 
Do góry