reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Kochane ja wróciłam wczoraj po tygodniu wczasowania hehehe, zdobyłam z mężem i synkiem Pilsko hehe, a na drugi dzień poszliśmy na Morskie Oko:D
Ściskam jak znajdę czas to nadrobię...
 
Olcia ja tez pracuje 8h przy kompie mojej pracy nie da sie inaczej zorganizowac zeby obeszlo sie bez kompa, wiec pracuje przy nim normalnie. Teraz monitory juz nie szkodza nie ma tego promieniowania co kiedys tu bardziej chodzi o pozycje siedzaca zeby od czasu do czasu wstac i sie poprostowac, a jak Ci nadgodziny odpadna to spoko.

ja tez tak mam bol piersi i tyle, zmeczenie po pracy wieksze niz zwykle i od czasu do czasu jeszcze zamuli czy to zgaga sama nie wiem

dotka ja wiem ja spokojnie bym wysiedziała 8 godzin tylko, że pracodawca przestrzega wszystkich praw (duża korporacja) więc jak 4 h to 4 h.... no i przerwy godzinne pomiędzy :| a nie bardzo jest gdzie spędzać takie długie przerwy...

Olciu z tego co wiem, jeśli chodzi o pracę przy komputerze to możesz maksymalnie przebywać przy nim 4h, potem pracodawca może Cię przenieść na inne stanowisko pracy, niewymagające korzystania z komputera. Mało osób o tym wie, ale jeśli umawiacie się na badania w godzinach pracy, to pracodawca musi Was na nie zwolnić i zachowujecie prawo do wynagrodzenia za czas nieobecności.
nie no ja zawsze staram się umawiać tak żeby mi nie kolidowało z pracą... no a przenieść mnie nie przeniesie na inne stanowisko bo nie ma jak...
Cześć,

a ja mam takie pytanie z innej beczki, czy macie też tak że przez cały dzień brzuszek jest "normalny" nie wydęty a wieczorem powiększa się ze 3 razy i jest mega wydęty??? :no:

mi powiększa się po każdym posiłku i nie ważne co zjem czy mega duży obiad czy płatki śniadaniowe z mlekiem :) powoli trzeba się zaopatrzyć w jakieś luźniejsze gatki :p :p
 
ja tez dziewczyny mega spiaca jestem no i ten brzuch to masakra !!:szok: rano prawie płaski a wieczorem jak w 6 mieisącu!!! musze zdjecia robic sobie z rana, w poprzedniej ciazy robilam pod wieczór ale nie mialam takiego balona a teraz to przesada hehehe:szok:
 
Witam Was styczniówki;) z przyjemnością do Was dołączam. Jestem Sandra jestem w 10t1d ciązy. jest to moja 3 ciąża. Niestety dwie poprzednie zakonczyly sie nie powodzeniem. jutro mam kolejne usg ale mam przeczucie ze bedzie dobrze. powiedzcie mi czy wam tez zaczęła wychodzić ta linia na brzuszku? mi zaczeła dlatego sie przestałam zamartwiac. poprzednia ciaza obumarła w 9 tyg:( a pierwsza w 18 bo synek byl chory:(. teraz mam nadzieje ze bedzie tylko dobrze. dostałam luteine na podtrzymanie i poki co jest ok
Wiecie co? ja tez mam tak jak wy, rano gdy wstaje brzuszek płaski jest tylko twardawy a wieczorem bomba taka he. Pozdrawiam was. i odezwe sie jutro po usg, mam nadzieje ze przyniose dobre wieści.
 
kurcze ja nie pamietam kiedy ta linia mi sie w poprzedniej ciąży pojawila, az musze zerknac do moich zapisków , ale pamietam ze dluuugo po porodzie nie znikała a na sflaczałym po porodzie brzuchu wyglądała okropnie...:baffled:

witam nowe ciężaróweczki :tak:
 
reklama
ja w poprzednich w ogole nie miałam, a czytalam wlasnie ze pokazuje sie różnie. u niektóych w 1 a u niektórych 2 trymestrze mojej kolezance wyszła dopiero w 3, a mi od dołu idzie, jest jeszcze blada i nie doszła do pępka, ale idze powoli sie pojawia. to chyba zdrowy objaw nie? jestem strasznie przewrazliwiona w tej ciazy..:( ale juz jutro o 9 bede wszystko wiedziec. mdłosci powoli u mnie przechodzą, ale katar teraz złapałam. powiedzcie mi was tez czasem zakłuje tak w brzuchu? koło pepka albo tam nizej? mnie po lewej stronie na dole czasem zakłuje albo kolo pepka. martwie sie czy to normalne
 
Do góry