reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny! Ja niestety cały dzionek muszę lezec w łóżku :(( 3 razy dziennie duphaston ! Dzięki Bogu nie mam mdłości ale za to całymi dniami boli mnie brzuch na rożne sposoby:( za niedługo zwariuje w tym domu od tego siedzenia... A miało byc tak pięknie :) Mnie lekarz zlecił badanie progesteronu i robię je raz w tyg zeby monitorować czy leki działają! Można to badanie wykonać na własna rękę zeby sie uspokoić!
 
reklama
Bidulki wszystkie trzymam za Was kciuki, mi o dziwo dziś lepiej, ale ogólnie ciężko jest:) nie oszukujmy się, ale tak do 13 tc może jeszcze potrzymać, ja liczę, że później będzie lepiej bo jak nie to oszaleję....

Kropka i jak lepiej po tym Torecanie, nie czujesz się jakoś przymulona? Ja w zeszłej ciąży ciągle o nim myślałam, ale w ostateczności wytrwałam i nie musiałam brać....

Gizmowa, miałaś bliźniaki? Z tego, co widzę to straciłaś dwa serdusia? Jeżeli tak to bardzo mi przykro....

Hanus łepek do góry.........już niebawem będzie lepiej...

Martinek bidulko, to minie, wiem co to znaczy, bo miałam kryzys jakieś 3 tygodnie temu żadna pozycja, żadna potrawa nie przynosiła ulgi.....

Wikcia gratuluję wizytki.......

Mysiak powodzenia w leżakowaniu......

Gigra co z córcią było nie tak?

Ada, a w rodzinie jakieś bliźnięta się trafiły?:)

Dotka ja mam według OM bo według USG to dziwna sprawa:) według USG 2 lata temu miałam rodzić 24 lipca, a według OM 8 sierpnia, urodziłam 9 tego sierpnia
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, witam się i uciekam na spacer, bo pierwszy raz od 4 dni wychodzi słoneczko, więc trzeba skorzystać :-) Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Milusia - moja córka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, ale jak na razie jest całkowicie sprawna, tj biega, koziołki robi i wogóle jest super babka :)))
 
Na kilkunastu USG nic nie wyszło, poza tym że zdrowe dzieci, niestety przy porodzie co innego się okazało...mam traumę i nie wiem jak ja kolejny poród przeżyję....bać będę saię do samego końca że coś jest nie tak, ale dzierwczyny nie chcę was straszyć, na pewno wszystkie nasze dzieci urodzą się zdrowe, śliczne i płaczące wniebogłosy
 
Cześć dziewczyny wiem że dla nie których ten post może wydać sie dziwny ale dla mnie nie. Jak sie czujecie? Bo ja wogóle żadnych objawów ciążowych mdłości wzdeć zgagi i tych innych typowych objawów oprócz oczywiście braku miesiączki i brzuszkiem z oliwia miałam podobnie ale teraz to jest całkiem co innego i nie wiem czy sie cieszyć czy martwić...
 
Czarni, no teraz jest okres, w którym wszystko powinno ulegać wyciszeniu, ja też dzisiaj o dziwo lepiej się czuję....., ale no nie wiem co Ci poradzić, w razie czego jedź do szpitala, może to drastyczne, co powiem, ale powiedz, że się przewróciłaś (echh kłamstwo jak nie wiem) i niech sprawdzą czy wszystko jest w porządku.....Powinni zrobić USG
 
reklama
Czarni ja dopiero wczoraj dostałam mdłości ale bez tragedii jakiejś a tak 0 zmęczenia, bóli i innych objawów, apetyt wrócił do normy, bolą mnie tylko piersi i mam zmiany nastroju,
miałam nikomu nie mówić ale dziś trafił mnie szlag z przedszkolem Izki i zadzwoniłam do mojej mamy, żeby jej się wygadać i tak mnie poniosło, że w rezultacie wykrzyczałam jej że jestem w ciąży hehe
 
Do góry