reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

hej dziewczyny, współczuję mdłości z całego serducha, mnie męczyły prawie 2 tygodnie i myślałam, że oszaleję! Wydawało mi się, ze to nigdy się nie skończy. Mi pomagało ssanie tabletek lokomotiv takich dla dzieci, one są z wyciągiem z imbiru ale zupełnie jak imbir nie smakują. poleciła mi je mogą gin.
teraz już minęły, jeszcze nie mam takiego smaku do jedzenia jak bym chciała ale po trochę coś dziubię. Liczę, że Wam też szybko przejdzie.
 
reklama
Wzięłam na noc ten czopek i pomógł, ale nie mam zamiaru ich brać chyba, że mnie bardziej przypiłuje. Rano wstałam o 8 20 zjadlam banana-cisza... Zasnęłam standardowo o 10 i spałam do teraz. Teraz jem jogurt z kukurydzianymi chrupkami... Zobaczymy.. Boje się :/
 
Domiśka ja też już lepiej, mogę normalnie jeść........Też przez całe szkolenia cyckałam te tabletki, u mnie chyba efekt placebo od samego ssania czegokolwiek....

Bella83 życzę CI, żeby aż nadto się nie rozkręciły:)

Mysiak:(, a kiedy była wizytka? Dzisiaj? A nie przesunęła się @, albo coś.....
 
Mysiak czasem warto pojsc do innego ginekologa, nie raz slyszalo sie historie ze jeden nie widzial i kazal lyzczekowac, a u innego wszystko ok. Nie trac wiary!
 
we wtorek mam kolejną wizyte i bedzie wiadomo, moj gin ma nienajlepszy sprzet, aler mimo wszystko juz powinno byc coś widac...pozaty lekarz wspaniały.... takze we wtorek usg, jak sie potwierdzi to szpital, badania i wtedy sie wszystko wyjasni....
 
Problem nasz polega na tym ze teraz mozna usg robic kiedy sie chce :sorry2: i kosztuje nas to wiecej nerwow bo zaraz chcemy sprawdzac i sie martwimy czy dobrze jest jak jest a usg teoretycznie powinno sie zrobic 2 razy w ciagu ciazy cos kolo 12 tyg i jakos w pozniejszej ciazy o ile nie dzieje sie cos niepokojacego.Ale wiem ze nasze mysli nam na to nie pozwola ;-) i niby na takie usg idziemy z mysla ze przestane sie denerwowac a tymczasem przychodza przerozne zmartwienia czy aby na pewno to co wyszlo nie znaczylo cos zlego...
 
reklama
Livia zgadzam się z Tobą w 100%
ja mam tak zawsze, albo wyczytam coś a potem jestem pewna, że mi się przytrafi:(

Mysiak - ja wierzę, że będzie dobrze, jakoś takie mam odczucia, i będę w to wierzyć aż do końca.
 
Do góry