reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

A ja mam pytanie domam starszych juz dzieciaczkow :D jak to u Was wygladalo z pierwszym zabkiem?? Nie wiem co Naszemu jest bo nawet jak jest najedzony i wcina piąche :D nie wiem czy to juz sie zaczyna :D dodam ze maly nie ma smoka :d
 
reklama
Hejka:-)

Widzę, że większość już na fb. Fajnie, że możemy tam się "spotkać", ale mam nadzieję, że i tu czasem ktoś zajrzy:sorry2: U nas dziewczyny jakby lepiej. Tzn. chodzi mi o wagę Marcelka. Po ostatnim ważeniu było po 5 dniach 250g więcej, więc jest git:-) Ważymy już 4800g, wskoczyliśmy tym samym z powrotem na 50 centyl, a wzrostem jesteśmy na 91 centylu. Bioderka w porządku, wszystkie inne parametry również:happy2:

Zaczęły nam się za to mega problemy brzuszkowe. Nie są to kolki, ale ewidentnie widać, że brzuszek go boli, bo jak tylko zaczyna jeść, to tak mu tam się przelewa, że aż go skręca:baffled: Do tego ryk oczywiści okrutny. Zamówiłam z Pl dicoflor w kropelkach i mam nadzieję, że pomoże.

Poza tym mało śpię, walczę z zatokami wciąż, a dni mi lecą w szalonym tempie. Ledwo ranek nastanie, pozbieram się po ciężkiej nocy, a tu już wieczór.Cóż....życie ;-)

Mum ja Marcelkowi daję dużo picia, ale mimo to też mamy problemy brzuszkowe. Zaparć jako takich nie, ale wzdęcia okrutne, a przy tym oczywiście płacz straszny. Zamówiłam probiotyki dla niego z Pl i łudzę się, że w końcu mu to minie, bo ja już nie wyrabiam:baffled:

Agaagaaga u nas też mały wyje z powodu brzuszka, aż mi się serducho kroi, ale nic na to nie poradzimy. To musi minąć i tyle. Maluszki z tego wyrosną. Jedyne co, to przytulaj i bądź z nią, kiedy tak płacze. To w końcu minie:tak:

Alicja jak ja bym chciała, żeby ten dicoflor był taki zbawienny. Czekam na paczkę z Pl, bo już nie wiem jak młodemu pomóc. Zamówiłam dwa różne probiotyki. Dobrze, że u Was pomogły:happy2:

Ada fajnie z tym mieszkaniem. U nas podobno czasem dają już poo 2-3 miesiącach. Jedyny problem, to z tego co wiem od znajomych, w mieszkaniach tych jest zawsze sporo do zrobienia. Może jednak u Was jest inaczej. Obejrzeć możecie, to nic nie kosztuje:-)

Emilia
zdrówka dla synka! Oby mu szybko przeszło, a malutka się nie zaraziła. No i trzymaj się, bo to tak ciężko samej ogarnąć dwójkę szkrabów:sorry2:

Skorupka u nas pierwszy ząbek zawsze był poprzedzony ogólnym niepokojem, czasem płaczem przez jakiś czas (kilka dni, tygodni), ale w wieku 2 miesięcy dzieciom uaktywniają się ślinianki i wtedy maluszki właśnie pchają rączki do buzi, ślinia się i bąble buźka puszczają. Myślę, że to to. Z drugiej strony, czasem ząbki pojawiają się w 3 miesiącu(U nas u obu dziewczynek w 5), także ciężko wyczuć. Ja obstawiam ślinianki:happy2:

Biłka z tego, co nam wiadomo, byłaś mamusią zamykającą listę, ale....być może jest jeszcze któraś mama, ale my nie wiemy:confused::-)


No i tyle, bo już słyszę że księciu się kokosi...Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
 
Martinek- dziekuje- windi i czopki zamowione- niestety tutaj raczej czegos takiego nie dostane"od reki" wiec na necie zakupilam z expresowa deliverka.

Magda- ciesze sie ze z waga Marcelka juz ok ;) super! Ale jakie nie urok to- problemy brzuszkowe ech ja juz powoli wysiadam ;/zreszta Ty masz problemy z zatkami a mnie wczoraj wezly chlonne zaatakowaly i nie czuje szyji- masakra ;/
 
Skorupka ja nawet nie wiedziałam kiedy mojej Oliwce wyszedł pierwszy ząbek a zaraz za nim drugi :-D
moze ma silny odruch ssania dlatego tak wcina
mojej koleżanki mała już sie urodzła z ząbkiem :D
 
Magda u Nas to samo przy jedzeniu słysze normalnie jak mu w środku tam wszystko wędruje :baffled::confused: przy tym on się strasznie wierci, pręży, pluje tym mlekiem dookoła.. nawet czasem jak odbija to mam wrażenie, że mu wszystkie wnętrzności wyrwie bo tak aż nim szarpie w środku.. nie wiem czy to tak powinno być?
 
patinka- moze sprobuj odbijac czesto w trakcie jedzenia, najprawdopodobniej sie zagazowuje...przy najmniej u nas tak bylo.
 
Hej

Dziewczyny jak to jest z tym fb piszemy tam na glownym forum czy jakim Ja sie kompletnie na tym nie znam Jak cos to dajcie jakies namiary jak tam wejsc

Musze sie pochwalic ze moja lala juz drugi dzien w miare ladnie spi w nocy Oczywiscie budzi sie reguralnie na jedzonko co ok. 2.5-3h ale prawie natychmiast zasypia Nie trzeba jej juz az tyle czasu nosic Oby tak dalej

Moja w sumie pije duzo Oprocz mm podaje jej herbatke rumiankowa i wode przegotowana na przemian Wypija razem ok 150 w ciagu dnia
Pozdrawiamy
 
reklama
no wlasnie agaagaaga namiary jakies dajcie dziewczyny bo nie wiem czy juz jest jakis watek czy co ;)

Wczoraj zaliczylismy pierwszy spacer krotki okolo 20 min we wtorek kolejny i coraz to czesciej bo juz maja byc plusowe temperaturki to i spacerki beda dluzsze ;) Dzisiejsza noc kiepska mala zrobila se przerwe 1-4:30 i co chwile cycus raczki pampers ;D Ale przy niej zapominam o zmeczeniu i wciaz czekam na pierwszy swiadomy usmiech wiem ze bedzie piekny bo juz co chwile przez sen sie smieje cudny widok ;) Ostatnimi dniami strasznie sie prezy przy kupce lub puszczajac gazy tak chocby sprawialo jej to bol ale nie placze wgl nie wiem co to oznacza?

Milego weekendu ;)
 
Do góry