reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ależ tu cisza...
Moja córa ma drzemkę..Byłyśmy dzisiaj na świerzym powietrzu rano ale później zaczelo robić się gorąco i wrócilyśmy... A teraz coś pogoda się psuje
 
reklama
My na spacery nie chodzimy wcale jak jest tak gorąco. Spędzamy czas w ogródku w cieniu:) Dziś mój Kacper złapał się góry łóżeczka i próbował wstawać:) Szalony!
 
Czy muszę się tu logować za każdym razem? Bo na innych stronach jestem zalogowana i nie wylogowywuje się a tu automatycznie mnie wylogowywuje i muszę sie znowu logować....
A to ja też w cieniu z małą bylam tzn mala w cieniu a ja na słońcu ale gorąc i duszno się zrobiło bo to samo południe to wrócilam a później wieczorem mialam iść jeszcze ale wiatr się ruszył i odpuściłam
 
Wiki jak sie logujesz to obok masz kwadracik i pisze przy nim Zapamiętać? kliknij żeby był ptaszek:-) Ja już tak zalogowana j uz ładnych pare miesięcy :-D
 
Ok zaptaszkowałam :-D Byłam u tego kardiologa bo mala ma szmery ale lekarka powiedziala że są to nie winne "szmery" i nie ma się czym przejmować ale ulga :)) A jak ją zobaczyła zapytała ile ma,, ja jej mówię że 4,5msc a ona że wygląda na co najmniej półroczne dziecko ale waży nie tak znowu dużo bo 7kg tylko długa jest :)) Zresztą w poczekalni było dziecko 7miesięczne to nie duża róznica była między moją 4,5msc... :) Dzisiaj jeszcze szczepienie a za tydzień z bioderkami do ortopedy..
A i muszę morfologię zrobić małej bo blada jest strasznie ale myślę że to po mnie ma taką karnacje ale nigdy nic nie wiadmomo i sprawdze to :p
 
I już po szczepieniu jeszcze dostało mi 4szczepienie i będzie spokój na jakiś czas :))
A przy szczepieniu prawie że nic nie płakała :)


Nikogo tu nie ma prócz mnie... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry