reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

No chyba wszystkie po uciekały na FB
szkoda...
A na FB nie umiem was znaleźv
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tak mi też właśnie lekarka powiedziała że Wiktoria może mieć anemię bo rośnie bardzo szybko...
A jak to żelazo przyjmuje dziecko? W jakis kropelkach jest to?

Mój dostaje takie proszek który muszę w małej ilości wody rozpuścić i tak 2xdziennie .. ;)


a Tu link: https://www.facebook.com/groups/256290591099209/ tylko musisz sobie konto założyć/ a jesli już masz to zaloguj się i wejdź w ten link to nasza grupa powinien działać.. jak nie to odezwij się do mnie na fb : Kasia Kirzanowska
 
hej dziewczynki
tescie byli (5dni), zobaczyli malego i juz pojechali.Ale ulga, chociaz nie bylo zle.
Maly juz sie nauczyl przewrotki z pleckow na brzuszek i na odwrot. Jutro konczymy 4 miechy:-) Ale ten czas leci-dopiero sie urodzil:tak:
Pozdrawiam
 
No witam, witam :))

Byłam na grupie i już nie jestem bo mnie nie chciały, smutne ale prawdziwe he he :p
Wiki śpi ja jutro do ortopedy Narazie :*
A i mam nadzieje że chociaż tutaj ktoś zagląda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratulacje!
Dziewczyny jak z waszymi powrotami do pracy? Wracacie? Zostajecie?

Jak narazie zostaje w domu. Teraz jestem na dodatkowym macierzyńskim, potem zaległy urlop, a później to już wychowawczy. Jak długo to sie okaże, zobaczymy jak bedzie z pieniążkami:-)



hej dziewczynki
tescie byli (5dni), zobaczyli malego i juz pojechali.Ale ulga, chociaz nie bylo zle.
Maly juz sie nauczyl przewrotki z pleckow na brzuszek i na odwrot. Jutro konczymy 4 miechy:-) Ale ten czas leci-dopiero sie urodzil:tak:
Pozdrawiam

Mój też sie już obraca z pleców na brzuszek. Jak załapał o co chodzi to teraz cały czas sie obraca.Tak samo z podnoszeniem się do siadu. Raz podciągnął główkę, zobaczył, że tak fajniej i teraz mi cwaniaczek leżeć nie chce. Z brzuszka na plecy udało mu się tylko raz i chyba mu się nie spodobało bo więcej nie próbuje:-)
 
reklama
Byłam u ortopedy...Lewe biodro jest prawidłowe natomiast prawe jest dysplastyczne i mamy nosić poduchę(tego się bałam) Na oko stwierdził że bioderka są prawidlowe później cm mierzył i też mówił że prawidlowe spojrzal na usg robione przez kogoś innego i tam też nie było jakiś poważniejszych problemów i dziwił się po co ja przyszłam dopiero po zrobieniu zdjęcia rentgenowskiego okazało się że prawe bioderko jest dysplastyczne...Wiki już duża garnię się do siadania, przewrotki itp a tu poducha która ogranicza ruchy masakra. Ma nosić ją 23h a ta 1h przenaczona jest na kąpanie, przewijanie. Najgorsze że teraz te upały ona z tą poduchą a do tego swędząca skóra bo ma tą skazę bialkową i jeszcze ząbki ... Jak jej założyli to tak się darła że szok ja się prawie popłakałam i już sił mi brakuje na to wszystko
 
Do góry