reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Marciaaa...mówiłam, że ten Twój na przetrzymanie wziął rywala-Franka Alki:p chłopaki się pewnie założyły, który ostatni wyjdzie:p:p POWODZENIA!!!

Aniaaa..to Ty sama chyba na polu bitwy zostałaś co???:p ale ciesz się:p nie sądziłam, że to powiem, ale brakuje mi mojego brzuszka:p:p

Fazerka
...strasznie mi przykro...wiem jakie to smutne...ale ciesz się, że miałaś babcię tak długo z sobą!!:) moja ostatnia i najukochańsza babcia umarła 4 dni przed moimi 16 urodzinami:( dzień przed był jej pogrzeb..teraz 1 października zmarła babcia P. też cieszyła się, że zobaczy swoją pierwszą prawnuczkę (miała zostać prababcią po raz pierwszy), no i niestety nie doczekała...
 
hej wpadłam się przywitac, wczoraj wrocilam do domku, mialam rodzic normalnie bo juz bylam podpieta pod oxy ale malej zaczelo spadac tetno i wyladowalam na stole, ale powiem ze nie bylo tak zle, nic mnie nie boli jest ok
 
Asteria zdrowka zycze
Fazerka bardzo mi przykro, trzymaj sie.

ja dzis mialam noc przetrwania.....maly budzil sie co godzine a pozniej nie chcial spac jak zasnal to znow godzina i placz.padam dobrze ze mama jest juz nad ranem to ona wstawala malego karmic zebym sobie choc troche pospala.
milego dnia
 
Witam
Fazerka współczuje i składam kondolencje. Ja już od podstawówki nie am żadnej z babć ani dziadków ale ważne są wspomnienia.
Tysia super, że się dobrze czujesz. Mnie po cc pobolewa brzuszek pod pępkiem.
Marcia powodzenia -może już po wszystkim:-)

Ja dziś niewyspana. Jakoś Maluszek ma chyba problem z rozgazowaniem znowu i zapowiada się marudny dzionek. Co przyśnie, to za parę minut się budzi i pręży, cały czerwony się robi. Aj biedulki te maluszki są. Nic nie jest takie proste, jak piszą, że dzieci śpią niby po 20 godzin i jedzą tylko:-).Jutro moja sister przyjedzie, bo ma na studiach ferie, to sobie pogadamy, bo już się człowiek kisi w mieszkaniu jak wyjść na te mrozy nie można a mi kontaktu z ludźmi brakuje. Stara dupa jestem a jak Rodzice byli 2 tygodnie temu i odjeżdżali, to wyć mi się chciało. Mój M. ciągle mi ostatnio rozkazuje a raczej nakazuje i już mnie to denerwuje.
 
Marcia trzymam kciuki!
Fazerkam bardzo mi przykro.
Tysia fajnie, że jesteście w domku. Czekam na relację z porodu.

:-(Znów zaczęły mi wypadać włosy. Wiem wiem hormony, ale szkoda mi.:-(
 
WOW!!! ALE Z FRANKA SŁODZIUTKA KLUSECZKA JEST:D:D GRATULACJE MARCIAA:p i Ty się Franka doczekałaś:D

a ja muszę lecieć do biedronki i apteki,a tak mi się z łóżka nie chce wychodzić..
 
reklama
A ja się dorobilam anginy. Poprostu koszmar, jeszcze tego było malo... gardło mam takie że nie mogę nic pić a gdzie tam mówić o jedzeniu. Żeby tylko mała się nie zarazila...


nie strasz Asteria, ja dzis wstałam z bólem gardła, temp 37- mam nadzieje ze nie rozpeta sie to co u Ciebie:-(
Aniaaa..to Ty sama chyba na polu bitwy zostałaś co???:p ale ciesz się:p nie sądziłam, że to powiem, ale brakuje mi mojego brzuszka:p:p

wiedziałam że tak będzie dlatego ja tak bardzo chciałam być w ciąży jak najdłużej :sorry:
pamiętam jak mi brakowało brzuszka i kopniaków z Jakubkiem, a teraz jak świadomość że już nigdy więcej........:-( no ale takie życie, ciągle coś przemija bezpowrotnie.........
Fazerkamm bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś. Ja straciłam dziadków bardzo dawno jak miałąm 16 lat, a tatę jak miałam 23 lata i nigdy Jakubka nie zobaczył, nie doczekał zakończenia studiów....... wiem jak to jest jak czegoś nie zdązyło sie powiedzieć:-(. Smutne, dlatego cieszmy się każdą chwilą dziewczyny.
 
Do góry