reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ania;D ciesz się, ciesz:p bo to ostatnie chwile;P

Asiuk...a Wy nie chcecie więcej dzieci??:)

Asteria...zdrówka życzę, bo ono najważniejsze!!!
 
reklama
Hej kobitki,

No! Aninaa teraz wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie :-) zamykasz stawkę hi hi

Dziewczynki uważajcie na siebie bo teraz łatwo złapać choróbsko, uważajcie na piersi co by ich nie przeziębić, ponoć zapalenie piersi to koszmarna sprawa.

A u Na noc była piękna :-) Malutka zasnęła o 00.30 i wstała 0 6.10 wow, wow, wow! oby więcej takich nocy :-)

A co z Gabryś i Mami właśnie ???
 
Ze mną i moja mała jak najbardziej wporzadku, mało jednak mam czasu,bo Amelka jak na złość mamie w dzień spi niespokojnie, i bardzo często chce jesc, przytulić sie, ogolnie lubi dużo uwagi skupiać na sobie :D
 
Laski, pytanko. Kiedy po porodzie zrobilyscie pierwsza kupę?
Wiem, pytanie bez uprzedzenia, ale kurna jem a nic nie wydalam od soboty. Jak mnie złapie za niedługo to kurde tyłek urwie.
 
Laski, pytanko. Kiedy po porodzie zrobilyscie pierwsza kupę?
Wiem, pytanie bez uprzedzenia, ale kurna jem a nic nie wydalam od soboty. Jak mnie złapie za niedługo to kurde tyłek urwie.

Po pierwszym porodzie już w 2 dobie po drugim w 5 dobie- po 2 czopkach glicerynowych (polecam).
Na prawdę nic się nie stanie - szwy nie puszczą itp. Wiem, że wiesz ale ja musiałam sobie to powtarzać.
 
ja dopiero dziś po małej lewatywce, czyli po 8 dniach :szok:, wczoraj sprobowałam z czopkim poszło trochę ale to nic przyjemnego. A pierwszą kupę wspominam prawie jak poród :-D
Ale lepiej nie wstrzymywać za długo bo później jest tylko gorzej, czopki albo lewatywka polecane :tak:
 
Gośka w moim przypadku, to pierwszą toaletę zaliczyłam po 4 dniach, jak już wróciłam do domku.
O matko dziewczyny zaczęłam się martwić ! Jak mój malec dokazywał po nocach, dzisiaj noc ładnie przespana, z przerwami na cyca i cały dzień też. Praktycznie nie płacze Szymek, tylko je, kupka i śpi. A ja się martwię czy aby wszystko w porządku !:-(
 
U mnie to chyba 4 dni były, a bałam się okropnie, bo po szyciu zwieracza kazali półpłynną dietkę stosować itd. Udało się, szwy wytrzymały:)
 
reklama
Po tygodniu ale nie było fajnie i nadal nie jest. Wiem jestem okropna ale to była jedna z moich ulubionych czynności a teraz jest to koszmar.
 
Do góry