reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej mamusie,dziekuje za gratulacje:).my nadal w szpitalu,probuje pisac z komorki.Majeczka nakarmion spi,ja tez probuje.
Jak wroce do domku to opisze poród i podziekuje każdej z osobna.
Sorki ze nie zostałam lutówka,ale miał być kurde 28 i był:).
Lajtway-nasza niunia też była owinięta pępowinką i prawą rączkę przy policzku.na szczęście mnie nacieli bo tak by mnie porozrywalo.Jestem ponoc zszyta jakby mnie chirurg plastyk operowal-zobaczy się
Porod-hmmm wyjątkowe przeżycie.
Sciskam Was mocno i pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie,
U nas dzis wieczorem masakra mala i jej brzuszek dały mi popalić...

ale za to mam teraz nagrode za moj wysilek bo Ł przyjechal z fotkami z calego slubu i sie podniecam jak male dziecko jakie sliczne:D
 
Hej styczniówki i chyba lutówki ;-)

no nie ma co tak czy inaczej maluszki pojawią się na świecie, a to czy to będzie styczeń czy luty to mało ważne oby były silne i zdrowe i tego Wam życzę.

My dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerze :-) tata K pękał z dumy i nie chciał mi dać wózka poprowadzić :-D
popstrykałam zdjęcia do albumu :-)
Spacer był extra całe 20 min i to w jakim towarzystwie :-D (cała rodzina w komplecie)

Tylko wyszliśmy za bramę i leci za nami Kiro (kot) słuchajcie bieg i miauczał :-D cała drogę za nami szedł a później musiałam wziąć go na ręce bo przechodziliśmy przez ulice, a ten skubany cały czas szedł za nami :-D
I niech mi ktoś teraz powie że koty są nie towarzyskie :-) fajnie to wygladało ja, K, Kinia w wózku i biegnacy za nami kot :-D zapamietam to do końca życia.

Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny i ich maluszki!!!

Pozdrawiam.
 
hejka!
U mnie sie chyba zaczyna:szok::-):baffled:
w nocy budzilam sie co godzine: na siku+ lekkie skurczyki jak na @. Potem ok 5 poszlam do kibelka i przy podcieraniu- glut sluzowy wielkosci paznokcia podbarwiony krwia!
CZekam na dalsze skurcze i cykor mnie oblecial, ze to moze byc juz dzis:baffled:
 
hej laski ...
dobrze, że ta noc się skończyła ... kiepsko spałam, wierciłam się... jakaś taka niespokojna byłam ....od 5 to już czekałam na 7 jak na zbawienie żeby się podnieść, bo żadnej wygodnej pozycji w łóżku nie było :baffled:

Anielkaa czekaj za mną plisssssss :-D ... a tak poważnie to powodzenia ....

Tak sobie myślę, że może zmienię nick na BB .... Coś w stylu lajt - żeby mieć jak ona jaki nick-taki poród lajcik :happy::happy::happy:

....

Patrzę właśnie na mój dolny suwaczek i się zastanawiam czy Franio postanowi się do niego dostosować - w końcu ma jeszcze 15h z hakiem ;-)
 
reklama
Do góry