reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hihi niki bo ja chcę już Frania, tylko najchętniej bez porodu :) - wiem mało możliwe :-D

a swoją drogą to chyba wczoraj odszedł mi czop, choć w sumie sama nie wiem czy to było na pewno to ... może to jakaś gęstsza wydzielina po masażu szyjki .... jakaś taka głupia jestem w tym temacie:-D
 
reklama
Cześć kobietki ! ;-)
Mi lekarz tłumaczył, że wody ciekną po nogach zazwyczaj i mogą mieć kolor słomkowy ( troszkę koloru moczu ale i jaśniejszy). A to jak miałam paranoje, że to wody, bo wydzielina bardziej obfita, to nie to;] Ale jak on mi wyciągał tą wydzielinę do sprawdzenia myślałam, że spadnę z tego fotela, jak bolało, miałam wrażenie, że mi szyjkę wyciągnie zaraz...
Teraz się trochę martwię tymi upławami, bo...znowu mnie swędzi:wściekła/y: przed samym porodem nie daj Boże grzybica:wściekła/y:
Alka Ja też bym chciała mojego bobasa bez porodu, a najchętniej pod narkozą:-D
Ja w sumie boję się popękania i że pomęczą mnie i zrobią cc na końcu...
Moja kuzynka jak rodziła, mówiła, że dla niej najgorsze uczucie, to kiedy barki, rączki przeciskają się przez krocze. A mi się wydaje, że główka.
Ciągle pobolewa mnie podbrzusze jak na @, czy jak brzuch nie twardnieje, to też mogą być skurcze?:confused:
 
No to po Strzydze chyba pomału rusza kolejka, czyżby Fiona była następna?! :D
a mi się wydaje, że sączą się wody.. chociaż to możliwe jeśli czop nie wypadł?

może tak być. Ale mogłaś też nie czuć kiedy Ci wypadł (np podczas kibelkowania). Najlepiej załóż wkładkę i jak będzie nasiąkać szybko, tzn po godzinie, tzn że się sączą.
a ja nie wiem jak rozpoznac czy sie sacza wody :-(

Jak stoisz w rozkroku i masz uczucie jakby okres Ci leciał. I jak szybko wkładka nasiąka.

może trzeba było pomyśleć o porodzie w domu ... u nas to bardzo popularne i podobno bardzo fajne, choć ja mimo wszystko nie wyobrażam sobie tego.... też nie lubię szpitali, ale poród w domu mnie przeraża jeszcze bardziej :-)

U nas to mało popularne i niestety sporo kosztuje. Jakby tylko był refundowany to bym się zdecydowała. Chociaż z drugiej strony bezpieczniej rodzić w szpitalu. Bo w razie komplikacji nie trzeba jechać i jest mniejsze ryzyko...

Rozebraliśmy w końcu choinkę. Duży pokój znowu jest duży :D
I zero skurczy dzisiaj. ZERO. nawet brak twardnienia brzucha.
 
Ja mam uczucie że coś mi leci, ale nie mam tego "parcia jak na sikanie" więc sama nie wiem.. założyłam wkładkę i troszkę wilgotna jest.. hm. jutro do lekarza to poproszę żeby mi sprawdził czy to wody czy nie (ma tam w gabinecie jakieś papierki czy coś..)

tymczasem moje dziecko bawi się wkręcanie swojej główki w moje krocze! uhh okropne uczucie.. a nie wiem jak to będzie jak ona będzie miała cała wyjść ze mnie ;o

my po obiedzie, P. poszedł odśnieżać mi zostało rozwieszenie prania i wstawienie kolejnej pralki ;)


edit: siostra P. dostała ospy wietrznej a że ma ferie w pracy to jest w domu (tu gdzie mieszkamy).. masakra! mam nadzieje, że my nie przeniesiemy wirusa na małego bo oboje z P. przechodziliśmy już ospę.. na szczęście po porodzie będziemy u moich rodziców.
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś spokojnie robię sobie porządek w szafach, wczoraj miałam trudny wieczór (nie dzieci tym razem). Ł miał wczoraj dzień czepiania się no i oczywiście pokocilismy się... więc ja dziś to on zajmuje się dziećmi i obiadem... , dobrze że wzamrazarce mam pierogi bo obiadu się chyba nie doczekamy:p niech zobaczy jak to jest zajmować się domem...
 
Ostatnia edycja:
Alka czop jest taki gesty, ciągnący się galaretowaty ... i jest go dużo. Nie zawsze musi być podbarwiony krwią... może być ale nie musi. może byc jak białko z jajka, moze być podbarwiony krwią i może być brunatny lekko ... mi odchodził na raty, ale tez za pierwszym razem po masażu szyjki :) więc jest duze prawdopodobienstwo że to to :)

mi noc minęła fatalnie ... nie mogłam się ułożyć, kazdy ruch powodował twardnienie brzucha ... Mala tak wwiercała się ze myślałam ze zaraz zacznę rodzić ... ehhh, kiedy już bedziemy mialy to za sobą ... ?
 
Witam się u ja w gronie nie rodzących :-)
Byliśmy na spcerze, pięknie słoneczko świeciło, aż rozbolał mnie kręgosłup. To chyba przez to zasiedzenie :confused:

Zjadłam lody to mi lepiej, jeszcze parę dni mogę sobie dogadzać :)

A i zapomniałam Wam powiedzieć, że mam zakwasy w tyłku :szok: chyba od siedzenia. W ogóle jakoś mam wrażenie, że moja dupina zrobiła się płaska i jakaś mniejsza...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Mój termin jest na jutro. Myślalam, i miałam taką nadzieję, że urodze w tym tyg ale jednak mojemu facetowi się nie śpieszy i będę :-Dprzeterminowana:-D Jutro zatem muszę jechac do lekrza ale nie mojego prowadzącego, bo ma urlop i muszę zapisać się na wizytę do innego..:wściekła/y: no i co dwa dni na ktg.. :wściekła/y: jak ja tego nie lubię, leżenia nic nie robienia..mały zawsze śpi i muszę go podszturchiwać aby się obudził..:wściekła/y:.....
ale spokojnie spokojnie spokojnie....musi kiedyś opuścić spokojny brzuszek i wyjść ;) a ja sobie jutro poprawię humor i kupię jakiegoś ciuszka a co...
No i mam nadzieję, że Strzyga teraz odblokowała kolejke i znowu pójdą wszystkie jednym hurtem:-D:-D
 
reklama
Do góry