reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ale dzisiaj spokój i cisza:-) i dobrze, bo Święta są w końcu:-) My oglądnęlismy komedię romantyczną holiday, uwielbiam ją i idziemy spać. Spokojnej nocki dziewczynki:-)
 
reklama
uff widzę, że nie ja pierwsza o wigilii?? objedzona, ale mniej niż zwykle :-)
a prezenty fiu fiu, Mikołaj się postarał :-)
ale było miło :-)

ch_aga GRATULUJĘ BOBASKA :-) ale nas zaskoczyłaś
 
Witam Was Świątecznie:-)
Bardzo dziękuję za wszystkie życzonka i ja również chcę Wam złożyć jak najlepsze życzenia świąteczne:
Niech te święta przyniosą wam wiele radości, usmiechu, miłości najbliższych. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia.Życzę również szczęśliwego rozwiązania w terminie:tak:i zdrowych dzidziusiów:tak:

Ania

Ch_aga, a Tobie serdecznie gratuluję:tak:teraz tylko życzę Wam zdrówka:tak:
 
ja rowniez po wigilii, i juz nawet po wizycie u teściów - było całkiem wporządku, tylko czuje sie meeeega zmeczona, Amelka uciska wszystko co mozliwe, i mocno boli mnie szyjka niestety, nienawidze tego .. :-(
serio chcialabym juz urodzić! :zawstydzona/y:
teraz sie wykąpalam, a A. moj brat i przyjaciel mamy graja w karty o to kto pomoze przy zmywaniu naczyn haha :-)
jutro sie moze odezwe bo dzis malo czasu, dobrej nocki dziewczyny :tak:
 
dziewczyny...po dwóch wigiliach powiem, że objadłam się tak, że nie zdziwię się jak Hanka zostanie wypchnięta na świat przez ilość jedzenia jaką pochłonęłam:p moje biedne dziecko nie ma nawet jak się ruszać specjalnie...ja umieram...ale super było!:)

dostałam TYYYYYYLE prezentów, że szok:):)
 
muszę Wam powiedzieć że z tego co się naczytałam to zaczynam mieć wszystkie objawy że poród tuż tuż.. mam nadzieję że Maksymilian urodzi się w 2012! oby!

miłych snów :)
a jutro dalszy ciąg obiadania się :-D
 
my tez juz po wigili i ledwo chodze nie mam sily juz jesc ale jak pomysle o sledziku to az slinka cieknie hihihi
a tak wogole to strasznie swedzi mnie brzuch tam gdzie maly sie wypina..... staram sie nie drapac ale tak swedzi....
 
Ch_aga wielkie gratulacje! No, zaskoczylas nas bardzo:)

Ja już w łóżku do spania gotowa. Chciałam wcześniej ale leciało "to właśnie miłość" i nie mogłam sobie odmówić obejrzenia. Wera dopiero koło 23 zaczęła brykac po moim obzarstwie.
 
Witam światecznie :-)

my już po śniadanku wybieramy sie na spacerek póki nie pada deszczyk...

ja miałam ciężką noc i nie mogłam spać po pysznym jedzonku a Malutka szalała...

udanego dzionka w rodzinnym gronie :-)
 
reklama
Dzień dobry również.ja też po śniadaniu, ale noc miałam okropna. Zasnęłam może koło 4, wstałam po 8.

Dostaliśmy piękny album dziecka od mojej siostry. Śliczny jest.
 
Do góry