reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Tiramisu, zależy od tego w jakich jednostkach to podają. W "moim" lab. podają w mg na dl, na wynikach wyraźnie jest napisane, że norma jest <0,5.
Ale 1,1 to nie tragedia, czytałam w necie że przy lekkich infekcjach wynik jest od 1 do 10, a powyżej 10 to ostre zapalenie.
 
reklama
Tiramisu, zależy od tego w jakich jednostkach to podają. W "moim" lab. podają w mg na dl, na wynikach wyraźnie jest napisane, że norma jest <0,5.
Ale 1,1 to nie tragedia, czytałam w necie że przy lekkich infekcjach wynik jest od 1 do 10, a powyżej 10 to ostre zapalenie.


a to głowa do góry :) i byle do rozwiązania... potem samo spadnie...

ja mam 3,5 mg/dl (0,00-5,00) na wyniku ze szpitala


wieści od Asteria:

'' eh, widzieliśmy się z Ninką dziś ale niestety tylko tyle... mała jest w inkubatorze na wszelki wypadek ale do jutro wtedy będę mogła ją przytulić:) dziś odciągam pokarm...''

czyli Ninka korzysta z solarium wygrzewając się do jutra a mamusia odpoczywa...
 
Ostatnia edycja:
ja dzis pojadłam juz mandarynek, a kakaa ( tak sie to pisze?! :-D) nie lubie :zawstydzona/y:

ja wlasnie zjadłam fryteczki z sałatką, mniam! pogadałam z A. przez telefon, dowiedzialam sie ze ' chce juz do Ciebie Gabiiiniu, i moze sie dzisiaj sie razem wykąpiemy?' :-D ii ide sie polozyc :-)
 
Najważniejsze, że malutka Asterii zdrowa! Niech sobie teraz nasza mamusia odpoczywa ;)

A ja za chwilę, zacznę płakać! Mam taką zgagę że mało co mi przełyku nie wypali.. ja nie wiem, niby już niżej mały jest a od dwóch dni się pojawia ta zgaga.. nie jem nic co mogłoby ją wywołać .
Miałam dziś wrócić do nas do domu, ale jestem tak zmęczona że jeszcze jeden dzień zostanę u rodziców.. a jutro po południu pojadę.

Dorotka cudne te Twoje wyroby ;D
 
Ostatnia edycja:
Citronka wszystkiego najlepszego. Spełnienia marzeń i pomyślnego porodu.
Fajnie, że z Malutką wszystko ok i jutro będą mogły już razem spędzać czas.
Tak sobie teraz pomyślałam, czy laktatora nie kupić. Jak tu Asterii już się przydał do odciągania pokarmu.

Dorotka super ciasteczka. Aż mi się Świąt i tej atmosfery zachciało.

Nie wiem, co teściowej kupić. Miałam pomysł podobny do Gabrysi, żeby wykupić masaż z jakimiś olejkami na dowolny termin ale Mój M. nie chce. No to nie.

Justys
współczuję takiej teściówki beznadziejnej. Żeby Wam na wózek nie dała tych pieniędzy. Przecież to dla dziecka miało być. Też bym się wkurzyła.
 
WItajcie ciezaroweczki

GRATULACJE dla nowo rozpakowanej ciezaroweczki.

Ja dalej czekam na M dzwonił ze bedzie około 20 ffff ale tenczas powoli leci.

Dzis na kolacje robie zapiekanki (kolezanka mi podsuneła pomysł)

Jutro mam wizyte u Anestozjologa i tak wzesnie rano bo asz o 8 asz mi sie nie chce wychodzic z domu tak rano na takie zimno


Gdzie ten nasz cukiereczek...Ma z nia ktoras kontakt?
 
Bakalia,
Mnie lekarz powiedział że mogę pić alugastrin na zgagę.. nawet muszę, i przy tych lekach co biorę.. strasznie Ci współczuję ja to zgagę miałam nawet po napiciu się wody.. tak mi się wydawało.. jakbym mogła to bym nic nie jadła..
 
reklama
Ankaska, zapytam przy następnej wizycie czy mogę coś brać na tą zgagę, tym bardziej że teraz święta to wiadomo, że wszystkiego będzie się chciało spróbować a pewnie zgaga murowana! Na razie pije mleko i pomaga ;)
 
Do góry