reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Strasznie jestem dzis zalatana i nie mam za bardzo czasu śledzić co pisecie na forum a jestem ciekawa czy mala Ninka trafila do inkubatorka czy jest razem z Asterią? Czy wiemy cos na ten temat? Wiemy ile dostała punktów? Przepraszam jesli juz pisałyscie o tym.
 
reklama
Ja znów leniu****e, wysłałam męża do sklepu i apteki po no-spę i czytam e-maile.
Ja powoli mam dość ciąży, w nocy nie mogę się ułożyć, w dzień też ciężko usiedzieć bo mała mnie gniecie, swoją drogą ciekawe ile urosła. :happy2:Boli mnie kręgosłup, tyłek z powodu hemoroidów, brzuch- tak bardziej mięśnie podtrzymujące, ciągle latam do kibla, jednocześnie chce mi się pić, ehhh uroki ciąży. :angry:
Citronka - zwolnij trochę, wyluzuj. :rofl2:
 
A Dorotka upiekła już ciastka na choinkę :-)
TA DAM ciastka.jpg
 
Dorotka - o jaaa piękne te ciasteczka :-) (zdolniacha z Ciebie)
Anastazzja - i tak być powinno że babcia taka zaangażowana, w końcu jakby nie było to nowy członek rodziny, już wiem co to jest Sponge Bob :-) wyobraź sobie że trafiłam na tą bajkę w TV, śmieszny stworek.

Dobra zmykam bo nie mam siły pisać.
 
Citronka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a ta 3 z przodu się nie przejmuj, to chyba najfajniejszy okres w życiu kobiety, u mnie jeszcze rok i 1,5 miesiąca i będzie 4 z przodu :szok:, ale się nie przejmuję :-p
 
reklama
Do góry