reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Dorotka ale pychotki, na pierwszy rzut oka, póki nie powiększyłam zdjęcia wyglądają jak sztuczne ozdoby na choinkę;-)
Anastazja ja też powtarzam, że z moim trybem życia ciąża nie jest dla mnie.
I mam dość od około 2-3 miesięcy. I też powtarzam sobie, że długo nie będę planować drugiego dziecka.
Dzisiaj o 5 rano jak nie mogłam zasnąć, bo tak mi się w głowie kręciło, jeszcze kot na mnie zapolował to się wydarłam na niego że mam jej dość i popłakałam się i do malucha też krzyknęłam " a ciebie też":-( i przez naszą tajemniczą więź przestał harcować i delikatnie mnie muskał. To się popłakałam, że co ja gadam...
Rozchodziłam trochę swoje plecy, nawet udało mi się obiad zrobić.
Jutro wizyta u gina, doczekać się nie mogę.
 
reklama

Strasznie jestem dzis zalatana i nie mam za bardzo czasu śledzić co pisecie na forum a jestem ciekawa czy mala Ninka trafila do inkubatorka czy jest razem z Asterią? Czy wiemy cos na ten temat? Wiemy ile dostała punktów? Przepraszam jesli juz pisałyscie o tym.
wieści z 13.25:
"Ja czuję się dobrze ale nie wiem jeszcze co dokładnie z małą wiem że waga 2990g mierzy 50 cm i dostała 10 pkt Apgar.Mam nadzieję że niedługo mi ją przywiozą.Buziaki."


Citronka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)

 
Wygląda na to że z dziewczynami wszystko w porządeczku :) to świetnie!

Dorotka, fantastyczne ciasteczka! Mniami...

Ja dziś odebrałam wyniki CRP i wyszło mi 1.1 przy normie do 0.5. Dzwoniłam do mojej gin i powiedziała, że jest ok i nic z tym nie robimy. Ale zdążyłam się zestresować i brzuch mam napięty taki.... Uch... żeby jeszcze mi te plamienia przeszły :/
 
wow, nie bylo mnie pare godzin a tu tyle stron do nadrobienia, i takie newsy!
Asteria - gratuluje, ale kruszynka, napewno bedzie wszystko dobrze! :tak:


ja wlasnie wrociłam do domu, A. odwiozł mnie wczesniej ze wzgledu na to, ze straszne zmeczona sie czuje, wogole zauwazylam, ze teraz to juz bez popoludniowej drzemki to nie przetrwałabym chyba całego dnia.. dalismy prezent jego mamie ucieszyla sie bardzo, nie moze sie doczekać :-), pozniej małe sniadanko, ii ona i babcia A. wziely sie za sprzatanie calego domu a wiadome ze ja niezbyt na silach, wiec tylko tam przeszkadzałam, i zmeczona bylam wiec wróciłam.
Jutro mam zamiar isc kupic wszystkie potrzebne rzeczy do szpitala, bo wstyd sie przyznac, ale jeszcze nie mam ani jednej.. po alarmie z asterią zdecydowalam, ze najwyzsza pora. :zawstydzona/y:
Okazalo sie ze trzeba wymienic jakas częśc w samochodzie A. i bedzie kosztowala 1500zł, choć uzywana .. wkurza mnie to ale niby BMW, wiec za cos sie placi .. :wściekła/y:
teraz zmykam cos zjesc, i bede nadrabiac moze strony :-)
 
reklama
Wygląda na to że z dziewczynami wszystko w porządeczku :) to świetnie!

Dorotka, fantastyczne ciasteczka! Mniami...

Ja dziś odebrałam wyniki CRP i wyszło mi 1.1 przy normie do 0.5. Dzwoniłam do mojej gin i powiedziała, że jest ok i nic z tym nie robimy. Ale zdążyłam się zestresować i brzuch mam napięty taki.... Uch... żeby jeszcze mi te plamienia przeszły :/

ale norma jest od 0 do 5 ...
 
Do góry