reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
pati Ty mnie nie strasz z ta logika, bo po Tobie pojawila sie marys a potem ja z tych co doniosly:-p ja jeszcze nie chce, jutro mam gina za tygdzien polozna a musze wytrzymac do czwartku za tydzien:-D


marciaa fajnie, ze lepiej sie czujesz, podaruj mi troche tego samopoczucia:-D

asiuk, ales sobie date wybrala, mama zamiast sie noworoczyc to na porodowce byla:-D

Citronka masz urodziny? gratki i szybkiego porodu:-)
 
O Citronka wszystkiego najpiekniejszego Ci życze z okazji urodzin, ale najbardziej to lekkiego łatwego porodu, a co tam zaszaleję...... i żeby było wesoło:-D.

Liv no ja też chciałam się zabawić, fajerwerki zobaczyć:-D. A teraz co roku mam wystrzałowe urodzinki:-D
 
No nie wytrzymam :szok: :szok: :szok:
Przez parę dni mnie nie było, a tu takie zmiany!
Myślę sobie dzisiaj "ciekawe czy jest jakaś wiadomość od Mami?", wchodzę na BB a tam - nie Mami, tylko Asteria już rozpakowana!
Mami nareszcie jesteś, dobrze, że jeszcze w dwupaku.
Co do Asterii to po prostu SZOK!!! Cieszę się, że wszystko w porządku, ale rodzice mają prezent na Święta :-)
 
Wiecie co.. ja też mam termin tak jak Asteria :) ale jeszcze się trzymam, myslałam że ja będę pierwsza bo za tydzień w poniedziałek mam się stawić w szpitalu, już mam skierowanie na ściągnięcie szwu i odstawienie tabletek..
A wogóle to wszystkie Was pozdrawiam..rzadko piszę ale lubię podczytywać :))
 
Mój D. jak wczoraj mu powiedziałam, że chyba będzie pierwsza rozpakowana styczniówka, to wpisał mi do telefonu wszystkie numery taksówek w naszym mieście. I zaczął mi sto pytań zadawać skąd będę wiedziała, że to już ;-) Obawia się, że nie będzie go wtedy w domu. Jejku...;]
Ja mojemu maleństwu mówię, że po drugim stycznia może się zbierać na ten świat, ale nie teraz, bo ja się psychicznie muszę przygotować.
Citronka również życzę wszystkiego najlepszego:-) I 3 z przodu to jeszcze nie taka stara z ciebie kobitka :-) Maluch cię odmłodzi.
 
reklama
Do góry