reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
heh...fajnie, że Asteria ma już Ninkę przy sobie;):)

ja powiedziałam mojemu P. że urodziła 1 styczniówka w 36 tygodniu ciąży, a ona na mnie z takim przerażony wzrokiem " to Ty też możesz wcześniej urodzić???" lol...jego mina bezcenna...:p chłopina myśli, że ma jeszcze co najmniej 7 tygodni "spokoju":D ale zobaczymy jak będzie:D

Liv:D ja z tej okazji zażądałam śniadania do łóżka, bo coś mnie rozłożyło i kaszel i kluchę mam...

a mała Hania jakieś przemeblowanie w brzuchu mi urządza...

Gośka...ja też uważam, że little pretty liars jest beznadziejne, ale się wciągnęłam:D:D
 
Ostatnia edycja:
ja tylko poszlam na wizyte wracam a tutaj taka niespodzianka:-):-)
dzis mialam tylko ktg skurcze tak jak tydzien temu nieregularne a za tydzien usg.
ide dalej lezec i sie kurowac:-)
 
lez malutka

no ja sniadania do lozka nie moglam zazadac anastazja, natomiast moje dziecko to zrobilo, wiec musialam wstac, doczlapac sie, zrobic i nakarmic:tak:potem nakarmilam siebie. Lepiej nie choruj :blink:u mnie w domu w ogole wszyscy mowia bym jeszcze wytrzymala z brzuchem, ale ja juz sily nie mam
 
Super, ze Ninka juz jest :)))))) wlasnie przegladalam pierwsze strony tego watku, wiele z Was tam nie ma, sa te ktorym nie udalo sie wytrwac :( ale jakby szlo po kolei to teraz na mnie kolej, bylysmy z Asteria pierwsze.....
Ja zadzwonilam do mojego M z ta wiadomoscia, placzac jak glupia :) powiedzial, ze to nie oznacza, ze na mnie kolej, ale najbardziej byl zdziwiony, ze na FB juz ta info sie pojawila :)))))
Wow dziewczyny , zaczelo sie, ale fajowo!!!!!!!!
 
a ja z 3 dni nie zaglądałam i dziś chciałam Was nadrobić, ale bez szans...chyba :-D
No i jeszcze to doznanie szoku z Asterią, że chyba się położę i nie będę ruszać tak z 4 tygodnie chociaż:rofl2:.
Rany Julek cykor mnie obleciał.:szok:
--------------------------------------
Ale wpadł mi taki oto pomysł- ponieważ ja jestem z 1 stycznia to tej mojej koleżance forumowiczce, która rozpakuje się w tym dniu chcę podarowac jakiś mały prezencik:tak:....... tylko mi tu nie szaleć i nie pchać się;-).
---------------------------------------
Byłam w tej IKEA w niedzielę- masakra ile ludzi, a wybraliśmy się o 10 rano żeby uniknąć tłoku:-D:angry:.
Dla maluszka nie kupiłam nic- ochraniacze moim zdaniem sa kompletnie do niczego i chyba jednak kupię "tradycyjnie już" na Allegro.
Kupiliśmy za to ta komodę MALM Komoda, 6 szuflad - okl brzoz/lustro - IKEA, któraś z Was kupiła i polecała tą z lustrem wąską. bardzo mi się podoba i ponieważ mamy już tą dużą to będzie do kompletu.
---------------------------------
straszne rozstepy mi się zrobiły na brzuchu, czy Wy coś stosujecie?
 
reklama
Widze jestesmy podczytywane :) Pozdrawiamy wszystkie mamusie 2011:-D

Ciekawe jak malutka Asterii ale waga ma b. ładną :))

mnie glod zzera, sen męczy. Ja im blizej porodu tym lepiej sie czuje he he
 
Do góry